1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: saveli dosya açamama sorunsalı

Default saveli dosya açamama sorunsalı

Arkadaşlar maalesef böyle bir sorunla karşı karşıyayım.1.5 günlğk zamanımı harcadığım Bjk dosyam bir gün açılmadı.O kadar deniyorum durmadan uyarı mesajı could not open geliyor.Dedik herhalde dosyada bir sorun var.Gce yeni bir lig açığ arsenalla sahil demir almıştım.Dün kusursuz geçti ama bugun üniden döndükten sonra tekrar açayım dedim dosyayı gene aynı hata mesajı verdi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz.Tecrübeli veya bilen arkadaşlardan mesaj bekliyorum

ayni hata bendede var bende besiktasla gidiyorum dun oyunu saveledim bugun geldim ayni hatayi veriyor...

the save game could not be loaded

bu yaziyor...oyunu acmiyor

evet beyler bakın mağdur sayısı 2.Bilen biri yardım etsin

Exclamation

Yanlış bilgi vermiş olmayayım ama büyük ihtimalle yüklediğin bi yamadan olabilir.

yama yüüklemedim biladerim başka bir problem var am çözemedim.

beyler bu sorun bendede war ne güzel giderken bu oldu sonra kafayı yedim bıraktım oyunu bilen warsa yardım etsin tekrardan başlamak istiorm kaldıım yerden tabe sil baştan yapmak istemiyorum . . .

bölüm sorumlusu ve yöneticilerden yardım istiyoruz bu site sorunlarımıza çare bulması için kurulmuşsa yardımlarını esirgemiyeceğini düşünüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oooo bende hep olan bı hata o 3 defa yenı oyuna basladım ınsallah bu oyunda olmaz cok ı bı takımda kurdum

beyler sorumlu kişiler buraya bir baksanız yardıma ihtiyacımız war bilenler lütfen yardm etsin . . .

belki save ederken sorun olmustur her zaman bence iki save tutun biri bozulur diye

yok onu denedm 3 tane yapıyordum hatta kafayı yiyodum ama yardım edem kimse yok annaşılan . . .

beyler o sorun ya fm.exe si bozulmustur yani oyunu duzgun kapatmayıp işlemi sonlandır yapıyosanız olur yada oyunu kaydederken ve ya kayıtlı oyunu acarken elektirik gitmesi gibi bilgisayarınızın çalışmasını engelleyen durumlar oluşmussa bu kötü durumlar oluşmaktadır ben de suan budurumlar karsı karsıyayaım en yakın zamanda cevabını bulursam yazacam merak etmeyin
    .

Bendede aynı hata oluştu bugün çözümü bulunursa sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Island

save game cleaner dan oyunu biraz hızlandırın,yani raporları silin,belki düzelebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Lüleburgaz

Wink bir de şunları deneyin

arkadaşlar kaydederken türkçe karakter ve /(=) gibi karakterler kullanmamaya dikkat edin ve oyunu açmadan önce application datadaki fm2007 klasörünü silin oyunu tekrar açın

olmuyoR

ya bende de aynı sorun var ikidir çok deli takım kuruyorum ama oyunu kaydedip çıktığımda geri yükleyeyim diyorum açmıyo kayıtlı oyun açılamadı hatası veriyo yöneticilerden bir cevap bekliyoruz mağdurlar olarak lütfen yardım edin

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

3 ayri baslikta ayni konuyu tartisiyorsunuz bilmem farkindamisiniz

http://community.sigames.com/eve/for...2/m/8412043172

konu sigames in sitesinde burda isleniyor verilen ftp adresine save game'inizi gonderip incelenmesini bekleyebilirsiniz.

Nesil
    2006

Arkadaş sorun şu olabilir;;FM nin üstüne başka bir versiyon yüklediysen yani Kayıtlı oyun 7.0 vb sa üzerine kurduğun versiyon meselan 7.1 se ondan açmaz versiyon farklı olduğu için .. teşekkürler

yooo benim versiyon 7.0 yuklemedim 7.1 i

Nesil
    2006

tamam iştte versiyonun üstüne başka bir versiyon yüklersen olurr

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Deneyelim. Olursa büyük sevaba girersiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by fm26 View Post
    Arkadaş sorun şu olabilir;;FM nin üstüne başka bir versiyon yüklediysen yani Kayıtlı oyun 7.0 vb sa üzerine kurduğun versiyon meselan 7.1 se ondan açmaz versiyon farklı olduğu için .. teşekkürler
    ben 7.0 la basladigim bir oyunu save edip daha sonra 7.0.1 yamasini yukledikten sonra kullanmaya devam ettim herhangi bir sorun yok.

sorun hep Beşiktaş ile oynayanlarda çıkmış , bende az önce oyunu açmaya çalışırken the save game could not be loadad dedi...diğer arkadaşların dediği gibi ne oyunun üzerine bir yamam yüklemiş durumdayım ne yanlış şekilde save ettim nede bilgisayar kpandı vs...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hayır hep Beşiktaş falan değil. Ben Milan'la da oynadım Arsenal'le de oynadım hep hata verdi.

Mesaj Yetkileri