Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 150 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Abi tek forvet için, Nikola Zigic'i hiddet ve şiddetle öneririm...

Gol makinesi desem yeridir...

hocam, yeterli paran varsa, tek isim (oyunun en iyi forveti)
    Carlos Tevez (21 milyon € civari)
    yok para kistliysa.

Nikola Zigic (10m € civari)
    Kerlon (2,7 kesin hale cruizero da ise)
    Cavenaghi (10m € civari)
    Diego Tardeli (15m € civari)

bunlarin hepsi oyunun en iyilerinden biri cok ucuz istiyorsan soyle...onlara da bakiriz

saolun beyler.. para sıkıntım yok AZİZ baba !!!! ... 36 milyon pound bütçem var.. devre arası bombayı patlatacam

ilk likte indirememiştim ama şimdi indirdim bu skin gerçekten süpermiş saol

5. Default

tek forvet için kesinlikle nikola zigic.. 202 boy var herifte zaten, sağlı sollu ortalarla gol manyağı yaparsın rakip takımları..

skin için teşekkürler..

eywallah... zigic i alacam galiba çünkü gelmek istio... kızıl yıdız ı ikna etmek kaldı..

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

brazilyanın U20 takımına bak mutlaka birini bulursun ben geilsonu şiddetle öneririm

flaş flaş flaş !!!! sezon sonu Carlos Tevez geliyooorr... biraz tuzlu 15 milyon pound ama takımını yeni değiştirmiş o takımda ona 12 milyon pound vermiş.. anca 15 e razı oldular.. tuncay süper oynuo bu arada forwette 10 maçta 9 gol

tek forvet oynatacağınız zaman adamın sırf uzun boylu, hava toplarında etkili olması yetmez, süratli yetenekli ve golcü olması lazım, (drogba, torres gibi) zigic böyle değil hakan şükür gibi, ve çok ağır, bence farias ı adamda hepsi var, ümit karan da bunu iyi yapıyo bende 33 gol atmıştı...

saolasın da ben buldum forwetimi Carlos Tevez

Nesil
    2005
    Yer
    Yalova - Flagment Cafe

Fernando Torres Derim Ben Fenerbahçedeyken Çok Şanslı olmamdan dolayı kontratı kabul ettiler Yeni Transfer olduğu takımda mutsuzdu direk atladım

Quote Originally Posted by the_dunker
    saolasın da ben buldum forwetimi Carlos Tevez
    helal olsun, bundan iyisi canin in sagli,
    oyunun en iyi forveti ni almis'sin

baska mevkiye adam lazimsa soyle, arastirma yapalim

sana katılıorum Ad1ano fernando torres çok ii fakat seninde dediğin gibi takımın çok ii olması gerekio yoksa kolay kolay kimse getiremez

fabi luciano,alex ve tuncay sezon sonu serbest kalabilir... yıllık 4 milyon pound versem bile kabul etmediler o yüzden bu adamların yerine adam aramam lazım şimdiden ne olur ne olmaz... ben cris-d'alessandro-yasin karaca yı düşünüyorum sizin fikirleriniz neler?

cris (lyon) daki cok super...
    Yasin Karaca cok iyi sag kanat (gokdeniz den iyi)
    D'allesandro da cok iyi...

benim onerdigim

Kerlon (AM, AC)
    Mokoena (AM, AC)
    Guarin (DMC)
    Gladstone (super defans)

Default fener kadro+taktik

selam. 3 gundur 1 sezonu bitiremedim devamli kovulup duruyorum denemedigim hic bi taktik kalmadi en dayaniklisi 8-9 hafta dayaniyo klasik 4-4-2 oynayan takimlar 4-5 atip geciyo ve isin ilginc tarafi arkadasim senin taktigin+oyuncularin+oklarin+transferlerine kadar tipa tip kopyasini yapmama ragmen senin takim acik ara sampiyon oluyo benim takim 5 den yukari cikamiyo yanlis anlamada ya sen atiyosun boyle bisey yok bizi teselli ediyosun , yada fm herkeze baska oyun veriyo herkez iyice delirsin diye , nedir bunlarin olayi ya napmak lazim sabredip 3-4 sezon beklemekmi lazim en dandik takimi olsun kendi sahasina cekilince hersey iyiguzel ama ben kaza bela bi gol atarsam bi saldiriyolar benim trilyonluk takim bursa merinosspor tarafindan bile darmadagin oluyo , nedir bu isin sirri sen bunlarin haricinde degisik antreman vs. biseymi yaptin yoksa haketen fm artik yavas yavas bizle dalgami gecio ..

17. Default

versiyon kaç senin ahmetfb? onunla alakalı da olabilir.

selam. 3 gundur 1 sezonu bitiremedim devamli kovulup duruyorum denemedigim hic bi taktik kalmadi en dayaniklisi 8-9 hafta dayaniyo klasik 4-4-2 oynayan takimlar 4-5 atip geciyo ve isin ilginc tarafi arkadasim senin taktigin+oyuncularin+oklarin+transferlerine kadar tipa tip kopyasini yapmama ragmen senin takim acik ara sampiyon oluyo benim takim 5 den yukari cikamiyo yanlis anlamada ya sen atiyosun boyle bisey yok bizi teselli ediyosun , yada fm herkeze baska oyun veriyo herkez iyice delirsin diye , nedir bunlarin olayi ya napmak lazim sabredip 3-4 sezon beklemekmi lazim en dandik takimi olsun kendi sahasina cekilince hersey iyiguzel ama ben kaza bela bi gol atarsam bi saldiriyolar benim trilyonluk takim bursa merinosspor tarafindan bile darmadagin oluyo , nedir bu isin sirri sen bunlarin haricinde degisik antreman vs. biseymi yaptin yoksa haketen fm artik yavas yavas bizle dalgami gecio

bence versyonla alaksı yok bendeki ilk versyon va o taktiği uyguladım her maçı kazanıom t dınker tşk vea yrıca sen taktiği kullnamadın herhalde ahmetfb

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

1. Takımına göre en uygun taktiği, oyuncularını analiz ederek belirle...
    2. Belirlediğin taktiği en inciğine kadar çok iyi düşünüp, ayarla...
    3. Antrenmanları iyi ayarla...

akrepveumut saolasın.. emirduran çok iyi açıklamış..yoo hayır antreman a falan hiç ellemedim... oyuncuya göre analiz yapıp kişisel taktiklere uygulaman gerekio... şunuda söyleyim benim taktiğim MUCİZE değil.. ben sadece bu taktiği bu oyuncularla uyguladım ve başarılı oldum .. sizleri avutmak amacım deil ... bak başarılı olan da olmuş... oyuncunun özelliklerini ii bileceksin.. ona göre ayarlıyacaksın.... istersen mevkii mevkii yazayım ...
    benim taktiğe göre oyuncularda bulunması gerekn özellikler:
    GK: yan top ve birebir lerde iyi olması gerekiyor.. jumping-one and ones .. klasik ii kaleci işte..
    DR ve DL: çabuk,top kapması iyi bide iyi orta atabilen oyunculardan kurulu olması gerekio..
    DC ler: bir çabuk bir uzun boylu be nöle kullanıorum .. siz istediğiniz gibi kullanabilrsiniz.. ancak birebirde kolay geçilmeyen oyunculardan oluşması önemli...
    DMC: appiah gibi bi adam .. çok koşan savaşçı.. orta derecede pas atması yeterli.. yeterki iyi pres yapsın...
    MR ve ML: tam winger dediğimiz adamlar olmalı buralarda...
    MC(yıldıray ın olduğu mevki): teknik kabiliyeti yüksek gerektiğinde oyun kurabilen.. kolay adam geçebilen.. yıldıray gibi bi adam olması lazım...
    MC(AMC): Alex gibi bi adam lazım ama free role yapmayın onu bile koşturun derin paslar atabilen,orta yapabilen,oyun kurucu,iyi uzun şut çekebilen bi adam olursa çok iyi olur...
    FC: Anelka gibi olmalı... çevik-hızlı-dripling i kuvvetli-vurdumu gol olan biri lazım... bide first touch ı iyi olmalı.. son zamanlarda tuncayı denedim... çok başarılı oldu 15 maç 15 gol..

tabii bunlar kesin yargılar değil.. sizin orda oynatacağınız oyuncuya göre kişisel taktikleri değiştirmeniz gerekli.. örneğin; uzun şutu ii olmaya nbi adam lon shoot- often derseniz... çok tribüne giden top görürsünüz.. illede benim taktiğimi kullanın demiyorum.. bunları uygularsanız kendinizde taktik yaparsınız... yeterki oyuncularınızı iyi analiz edin ve taktiği ona göre kurun.. gerisi gelir zaten.. saygılarr

ben alex i 2 orta sahanın ortasına koydum şuan gol kralı. Ceza sahasının dışından isabetli şutları war

alex in uzun şutları iyi .. ceyhun kadar olmasada bende de çok şık golleri var..

oyunumla iligili son dakika haberleri
    -şampiyonlar liginde gruplarda 12 puan la çıktım..(grubum: arsenal-celtic-wisla-ben) 1. arsenal oldu 14 puanla.. 2. turda karşıma Chelsea geldi yenmem zor gözüküo ama elimden geleni yapıcam...
    -ligde; 13 puan farkla liderim .. 2. bjk .. geçen sene bayaa zorlayan gs şu anda 6. ... (not: ilk yarı bitti ligde)
    -bombalar patlıyoor... sezon sonu kesin olarak cris 4.3M pound, d'alessandro 7.5M pound, carlos tevez 15M pound a gelioooooo

dunker uzun yazin icin once cok saol .. dedim ya ben baktim beceremicem bendemi bi gariplik var diye senin taktiginin oyuncularinin transferlerinin bile aynisini yaptim ama yine husran en buyuk problem cok cabuk gol yiyorum buna bi care bulabilirsem defanstan ilerim zaten kotu diil yani karsi takim saldimazsa ben kralim ama bi saldirmaya baslasinlar tarsus idman yurdu 45 dakka tek kale oynadi yapicak biseyin yok oturup due ediceksin 2 dmc de koydum tek dmc de koydum hicde koymadim ama hicbi care yok mutlaka benim defans darmadagin iyi transferler yapim diorum yapiyorum ama normalde bu kadronunda bu kadar kotu oynamamasi lazim yani benim ligde bu kadroyla rahat oynayip avrupada bu transferlere ihtiyacim olmasi lazim bu arada ben 2. sezon crisi aldim ama 8 kagit verdim demekki ben biraz kazik yemisim sag tarafada landzaat die bi adam aliyorum iyiye benziyo gokdeniz senin taktikte benim sag tarafta 5.80 le filan oynadi ve aziz yildirim filan artik ya gokdenizi sen yolla yada biz seni yollariz filan demeye basladi , yildiraz desen ayri facia dedim ya hersey senle ayni ama benim takim darmadagin ama en buyuk problem dedigim gibi karsi taraf eger saldirmaya ciktiysa benim takim cin ordusu gibi darmadagin buna bi care bulabilirsem belki biraz idare edicem , msn vs varsa verirsen cok sevinirim , tesekkurler , iyaksamlar ..

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

kardeş training olarak naaptın bakabilirmiyiz bu arada skin deliymiş hakketen

kendi evinde mi oluo bunlar deplasmanda mı.. deplasman da oklar filan olmayacak..takım normal oynayacak... ben hiç 2 gol den fazla yemedim deplasmanda o şekilde(arsenal hariç)
    kendi evinde ise rakibi bakı altına alıp darmaduman etmen gerkli... sen yinede her şeyi taktiğ bırakma... oyuncuların özellikleriyle modifiye et taktiği...gökdeniz konusunda ben zaten mehmet le değişmeli oynatıyorum onu...bi mehmet bi gökdeniz.. kim iyiyse.. yıldıray ın çook daha iyi oynaması gerekli hatta oynuorda.. entrasan dediklerin..dediğim gibi.. buradan bişey yapmam mümkün deil dediğim gibi oyuncuların özelliklreine göre modifiye et sen taktiği..

ok dedim ya solemene gerek yok screende ne varsa tipatip ayni taktik ama suan oyuncularin bi iki tanesi deisik sen mesela sol bekte nie umit ozati oynatiosun bide sag bekte serkani ben sol bekte deniz sag bekte misirli iyi bi adam aldim onu oynatiorum crisle onder defans orta ,dmc appiah , orta saha alex kemal tuncay espinosa , forvette anelka 4 gun oldu basindan kalkmadim daha sezon bitmedi devamli fark yiyip duruyorum biraz once buyuksehir belediye bide tarsus idman yurduyla berabere kaldim genclerlede berabere kaldim antepede icerde 1-0 yenildim aynen bu taktiklerle dahada oynaikca yeniliyorum benim defanslarmi cok kotu orta sahami savasmiyo ne bicim is bu yaa ..

ya valla the dunker sana bida tşk ediyom kadrom seninkinin aynısı deil fakat nerdeyse aynı ve senin taktiği uyguladım şu an takım çok ii en başta işe yaramamıştı fakat şimdi süper gerçekten çok thanks

ikinci yariya antep malubiyeti ve disarda konya beraberligiyle basladim iki mactada karsi takimlar farki kacirdi hele konya butun mac bekledi ben bi gol attim hemen saldirdi dalga gecer gibi hemen oda atti sonrada 30 tane karsi karsiya kacirdi walla allah koruyo kaleyi bizim defanslarda naparsa artik ..

bi dk se nindirmedin mi taktiği .. direkt resme bakarak mı yapmaya çalışyorsun... öle yapıosan başarı bekleme tabii..eğer taktiği indirmişsen... daha önce dediklerimi tekrar etmekten başka bişey yapamam... eywallah akrepveumut

ha bu arada aga ben senin taktikde değlasmandada oklaı kullanıom fakat yine atıolar yani mükemmel bi taktik yapmışsın

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri