Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 150 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

ben işimi garantiye alıom kardeş ... yine eywallah

Quote Originally Posted by akrepveumut
    ha bu arada aga ben senin taktikde değlasmandada oklaı kullanıom fakat yine atıolar yani mükemmel bi taktik yapmışsın
    neyse canım öle böle süper bi taktik yapmışsın konu kapanmıştır

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

garanti işi hiç sevmem benim göbek adım risk yaşasın gerets yaşasın 3 forvet

son yaptığım bi kaç maçtan screenler...

ligdeki puna durumu... (2. yarı yeni başladı)

Saygılarrr...

taktigi indirmek ne demek pardon ?

linkini vermiştim ilk sayfada... onu indirmek..demek istedim..

yukardaki konyaspor macinda ayni skoru ters cevir benim screen shot da o iste , taktigi indirmek nedemekti pardon ?

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

abi takım logolarını nerden edindin acep?...

başka bi siteden indirdim..reklam olmasın şimdi ...ama be nsenin için rzr leyıp rapid e ve mega ya upload ederim.. eğer istersen...

Gökdeniz in mevkisi AMLC arkadaş sağ da oynatıyor. Anlamadım yaw. Ümit Özat ta SW/DC oda sol bek te oynuyor.

yani nediyim şampiyon olmuş

ben boyle oyun hayatimda gormedim ya bu kadarmi sacma sapan bisey olur , taktik ayni taktik transferler oklar antreman vs ama suan ligde Fenerbahceyle 17. yim , avrupada en buyuk basarim icerde schalke beraberligi bide manchestera deplasmanda gol atmam , hic bi sekilde hic bi caresi yok adamlar kafaya koydumu saldirmaya basladimi atiyolar ister 5 defans ol ister 10 defans , ben gol atana kadar cok iyiyz aman yanlislikla atarsam yemeyi bekliyorum benim u mactaki en buyuk taktigim bi sekilde skoru 3-0 yapmak , eger 3 fark olursa zor kapatiyolar zaman yetmiyo 3-2 bitiyo ama yani 3 gol atinca 1 gol atmis gibi oluorum one geciorum ama kaza bela 2 onde olmak demek beraberlik 1 golle onde olmak demekte adamlarin sana avans vermesi , hepside ayni gol sagdan orta bizim 5 tane adamin icinden tek futbolcusu vuruyo gol ister konya olsun ister bursa merinos ister man utd.

Quote Originally Posted by ahmetfb
    ben boyle oyun hayatimda gormedim ya bu kadarmi sacma sapan bisey olur , taktik ayni taktik transferler oklar antreman vs ama suan ligde Fenerbahceyle 17. yim , avrupada en buyuk basarim icerde schalke beraberligi bide manchestera deplasmanda gol atmam , hic bi sekilde hic bi caresi yok adamlar kafaya koydumu saldirmaya basladimi atiyolar ister 5 defans ol ister 10 defans , ben gol atana kadar cok iyiyz aman yanlislikla atarsam yemeyi bekliyorum benim u mactaki en buyuk taktigim bi sekilde skoru 3-0 yapmak , eger 3 fark olursa zor kapatiyolar zaman yetmiyo 3-2 bitiyo ama yani 3 gol atinca 1 gol atmis gibi oluorum one geciorum ama kaza bela 2 onde olmak demek beraberlik 1 golle onde olmak demekte adamlarin sana avans vermesi , hepside ayni gol sagdan orta bizim 5 tane adamin icinden tek futbolcusu vuruyo gol ister konya olsun ister bursa merinos ister man utd.
    ya bendede dınkerınki kadar parlak deil fakat bende yarıo bu kadar kafana takma sonra sinir olur

ya sinir ne kelime diorum ya basindan kalkamiyorum 4 gun oldu bi sezon bitmezmi ya biraz once icerde panatinaikos maci oynadim yemin ederim kaleye bi sutum bile yok , butun mac adamlar tek kale oynadi atamadilar berabere bitti , her takim orta yapiyo icerde adamlar vuruyo gol oluyo butun golleri orta gol yiyorum hic bisekilde tip bende diil devamli onlarda , orta yapiyolar adam vuruyo ya gol ya gol olmuyo bizimki hic bisekilde vuramiyo sonra kaleci dikiyo ayni sey yine basliyo skorlar zaten belli ben 5 defans soksamda fm bunu ayarlamis zaten bizde burda maymun gibi yoruluyoruz

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Quote Originally Posted by the_dunker
    başka bi siteden indirdim..reklam olmasın şimdi ...ama be nsenin için rzr leyıp rapid e ve mega ya upload ederim.. eğer istersen...
    Öyle de o siteye ayıp olur, sen bana özelden atıver sitenin ismi o zaman...

Quote Originally Posted by emirduman
    Öyle de o siteye ayıp olur, sen bana özelden atıver sitenin ismi o zaman...
    banada yollasarsan sevinirim

dostum sana tamamen katılıyorum, söylediklerinin hepsi başıma gs yle tek tek geldi, herkes tek kale oynadı ve 17. oldum, anlattıklarının hepsi doğru, özellikle 3-0 3-2 olayı, ben sana şöyle bi liste veriyim bunlarıda yaşadın mı anlat?

1- Rakip takımın home away küçük büyük farktetmeksizin her maça mutlaka 1-5 dk arası attığı golle önde başlaması,
    2-Dakikalar 88 gösterdiğinde 1 farklı öndeysen ya da berabereysen yine takım kim olursa olsun mutlaka gol yemen,
    3-1-0 öndeyken 1-2 2-0 öndeyken 2-2, 3-0 öndeyken 3-2 biten maçlar, (Bende ilk 20 maçın 11 i 2-2 bitince hepsi 2-0 dan 2-2 çıldırıp kapattım)
    4- 4-4-2 oynayan takımlara karşı hiçbir şansın olmaması,
    5-İstisnasız, her takımın çatladıkapıspor dahil sana tek kale oynaması senin 4 onların 20 şutunun olması...
    6- 3-1 önde olduğun ve rakibin 10 kişi kaldığı maçı 3-3 bitirmen....

Quote Originally Posted by tontonzolamoukoko
    dostum sana tamamen katılıyorum, söylediklerinin hepsi başıma gs yle tek tek geldi, herkes tek kale oynadı ve 17. oldum, anlattıklarının hepsi doğru, özellikle 3-0 3-2 olayı, ben sana şöyle bi liste veriyim bunlarıda yaşadın mı anlat?

1- Rakip takımın home away küçük büyük farktetmeksizin her maça mutlaka 1-5 dk arası attığı golle önde başlaması,
    2-Dakikalar 88 gösterdiğinde 1 farklı öndeysen ya da berabereysen yine takım kim olursa olsun mutlaka gol yemen,
    3-1-0 öndeyken 1-2 2-0 öndeyken 2-2, 3-0 öndeyken 3-2 biten maçlar, (Bende ilk 20 maçın 11 i 2-2 bitince hepsi 2-0 dan 2-2 çıldırıp kapattım)
    4- 4-4-2 oynayan takımlara karşı hiçbir şansın olmaması,
    5-İstisnasız, her takımın çatladıkapıspor dahil sana tek kale oynaması senin 4 onların 20 şutunun olması...
    6- 3-1 önde olduğun ve rakibin 10 kişi kaldığı maçı 3-3 bitirmen....
    valla benim başıma bunlardan hiçbiri gelmedi şu an gayet iiyim kızmayın fakat bence taktiği uygulayamadınz çünkü ben ve the_dunker'da(dediğine göre) işe yaradı

abi taktiğim aynı.. kadrom ortada ... (bu arada ümitin solda oynamsı falan sadece 1. sezon oldu... yeni kadroyu ve taktik dizilişi en kısa zamanda upload edecem)...maçlarım ortada... sizdeki sorunuda çözemedim... ayrıca herkesde tutacak die bir şey de yok bu taktiğin.. mucize falan değil yani... bu kadar celallenmeyin yaw..

abi taktiğim aynı.. kadrom ortada ... (bu arada ümitin solda oynamsı falan sadece 1. sezon oldu... yeni kadroyu ve taktik dizilişi en kısa zamanda upload edecem)...maçlarım ortada... sizdeki sorunuda çözemedim... ayrıca herkesde tutacak die bir şey de yok bu taktiğin.. mucize falan değil yani... bu kadar celallenmeyin yaw..
    %100 katılıorum

yaw ben takımı eziyorum resmen
    taktiğimde 4-4-2 diamont atak oynuyorum.
    takımı resmen hapsediyorum
    ama yeniliyorum

Quote Originally Posted by Cisse
    yaw ben takımı eziyorum resmen
    taktiğimde 4-4-2 diamont atak oynuyorum.
    takımı resmen hapsediyorum
    ama yeniliyorum
    ya bensana dedimya 4-1-4-1

screenshot göndersene bi

screenshot göndersene bi
    4-1-4-1'imi dion ilk sayfada var oraa bak

hangi ilk sayfada

hangi ilk sayfada
    ya bu konunun(fenerbahçe ile fm 2006 ilk sezonum bitti)ilk sayfası

bu topic in ilk sayfası demek istio... not: ordaki taktikteki oyuncular.. benim 1. sezonda kullandığım oyuncular..siz onları kullanmak zorunda değilsiniz...

tamam fb deki arkadaşın taktiğine göre
    deplasman, evinmde aynı onun dediği gibi mi

tamam fb deki arkadaşın taktiğine göre
    deplasman, evinmde aynı onun dediği gibi mi
    EWETTTTTTTTT

evinde oklu.. deplasmanda oksuz ancak belirtmek istiyorum ki.. bu taktiğin üf noktası player taktkleridir..(forwrad runs, long shoot ... onalr).. o ayarları.. oyuncularınızın .. özelliklerine göre yaparsanız geriye sadece istikrar kalır.. yanlış giden bişeyler varsa.. o bölge deki taktiği değiştirmekten korkmayın... adamlar.. "quick tactic" i boşu boşuna koymamış...

evinde oklu.. deplasmanda oksuz ancak belirtmek istiyorum ki.. bu taktiğin üf noktası player taktkleridir..(forwrad runs, long shoot ... onalr).. o ayarları.. oyuncularınızın .. özelliklerine göre yaparsanız geriye sadece istikrar kalır.. yanlış giden bişeyler varsa.. o bölge deki taktiği değiştirmekten korkmayın... adamlar.. "quick tactic" i boşu boşuna koymamış...
    ewet katılıom

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri