Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 150 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Quote Originally Posted by the_dunker
    evinde oklu.. deplasmanda oksuz ancak belirtmek istiyorum ki.. bu taktiğin üf noktası player taktkleridir..(forwrad runs, long shoot ... onalr).. o ayarları.. oyuncularınızın .. özelliklerine göre yaparsanız geriye sadece istikrar kalır.. yanlış giden bişeyler varsa.. o bölge deki taktiği değiştirmekten korkmayın... adamlar.. "quick tactic" i boşu boşuna koymamış...
    aynen katılıyorum yalnız bu takdikle değil bütün takdiklerde böyle oyuncu takdikleri çok önemli

fb deyim
    sporting lizbon dan çok pis 25 m golü yedim

ola.bilio öle şeyler.. nobre de bana aşırtma golü attı bendeyken boş kaleye kaçıran adama bak....

Quote Originally Posted by the_dunker
    ola.bilio öle şeyler.. nobre de bana aşırtma golü attı bendeyken boş kaleye kaçıran adama bak....
    nobre öledir fenerli deilmi zati hepsin anıdurrrrrr

yaw sporting lizbon 2-0 FB
    yenildim

Quote Originally Posted by Cisse
    yaw sporting lizbon 2-0 FB
    yenildim
    ya boşver aga takma kafana neyse ben artık formu bırakıom doyasıa fm oynucam bence sende öle yap hocam

geçmiş olsun ben sporting i uefada iki maçtada yenip çeyrek finale çıkmıştım..ilk sene

aga save li oyunun linkini koyabilcen mi

dostum ben zaten fm oynuyorum full screen i ayarlardan kapattım hem foruma bakıyom hem FM ye

daha önceki cevabımda denerim dedim ama 160 mb be aga... 10 kb upload hızıyla... hayatta olmaz bide partlara bölecem... çook uzun iş... ilgin için tşk ler genede

tamam aga ben yenilmeye mahkumum

evet valla çok güzel bir şeymiş

eweeet yeni screen ler.....

Quote Originally Posted by tontonzolamoukoko
    Quote Originally Posted by ahmetfb
    ben boyle oyun hayatimda gormedim ya bu kadarmi sacma sapan bisey olur , taktik ayni taktik transferler oklar antreman vs ama suan ligde Fenerbahceyle 17. yim , avrupada en buyuk basarim icerde schalke beraberligi bide manchestera deplasmanda gol atmam , hic bi sekilde hic bi caresi yok adamlar kafaya koydumu saldirmaya basladimi atiyolar ister 5 defans ol ister 10 defans , ben gol atana kadar cok iyiyz aman yanlislikla atarsam yemeyi bekliyorum benim u mactaki en buyuk taktigim bi sekilde skoru 3-0 yapmak , eger 3 fark olursa zor kapatiyolar zaman yetmiyo 3-2 bitiyo ama yani 3 gol atinca 1 gol atmis gibi oluorum one geciorum ama kaza bela 2 onde olmak demek beraberlik 1 golle onde olmak demekte adamlarin sana avans vermesi , hepside ayni gol sagdan orta bizim 5 tane adamin icinden tek futbolcusu vuruyo gol ister konya olsun ister bursa merinos ister man utd.
    dostum sana tamamen katılıyorum, söylediklerinin hepsi başıma gs yle tek tek geldi, herkes tek kale oynadı ve 17. oldum, anlattıklarının hepsi doğru, özellikle 3-0 3-2 olayı, ben sana şöyle bi liste veriyim bunlarıda yaşadın mı anlat?

1- Rakip takımın home away küçük büyük farktetmeksizin her maça mutlaka 1-5 dk arası attığı golle önde başlaması,
    2-Dakikalar 88 gösterdiğinde 1 farklı öndeysen ya da berabereysen yine takım kim olursa olsun mutlaka gol yemen,
    3-1-0 öndeyken 1-2 2-0 öndeyken 2-2, 3-0 öndeyken 3-2 biten maçlar, (Bende ilk 20 maçın 11 i 2-2 bitince hepsi 2-0 dan 2-2 çıldırıp kapattım)
    4- 4-4-2 oynayan takımlara karşı hiçbir şansın olmaması,
    5-İstisnasız, her takımın çatladıkapıspor dahil sana tek kale oynaması senin 4 onların 20 şutunun olması...
    6- 3-1 önde olduğun ve rakibin 10 kişi kaldığı maçı 3-3 bitirmen....
    aynen oyle iste , bikere 3 lu defans taktigi denedim cl de 6 macta 33 gol yedim , hayir gercekci filan diyo arkadaslar ben yonetemiyomusum ya bu fenerbahceyi antrenorsuz birak hatta 1 tanede adamini cikar her mac 10 kisi oynasin yine adamlar bu kadar darmadagan edip resmen dalga gecemez ya ayrica takik vs, fln tutmaz anlarimda benim kizdigim acaba olucakmi diye dunken arkadasla taktik,oklar,transferleri bile onunki gibii yaptim herseyimiz tipatip ayniydi onun takim nasi 15 puanla sampiyon olurken benimki 10-13. oluyo onu anlamiyorum farkli olan hic bisey yokki arada , ya hadi takim kotu olur baski yerde manchesterdan arsenalden interden yer bi konyada tek kale oynamazki ya samsuna vs karsi kaleye sut atamagimi biliyorum var bu iste bisey ama bakalm cikar yakinda kokusu

the_dunker
    hepsi bu taktikle mi yaw
    ben yapıyorum böle sonuçlar alamıyorum

beyler amma yüklendiniz bu oyuna valla bende 8 senedir oynamasam bu gazla bırakırım oyunu) taktiklerini en gerçekçi yaptıkları senedir bu önceki senelerde sadece 2 stoperle almadık kupa kalmazdı bu daha mı iyi olurdu hem gerçekçilik isteniyo hemde kolaylık demekki ne yapcaksınız taktiklerin antremanların ince ayarlarıyla daha fazla oynayacaksınız bende oynadım oyunu bjkla ilk sene bütün kupaları aldım ilk sene (uefa dahil) hata yoktur bence o konuda rahat olun

cisse bu kadar ne oldu taktik işe yaramıomu yoksa? ve bu arada TEKRARLIOM bende the_dunkerın taktiği işe yaradı

bende yaramadı nedense fenerde istersen bi test et
    testin sonucunu screenshot olarak atarsan sevinirim

bu arada benim açtığım "oyuncu screenshotlarını gönderin" konumu bulamadım
    gördüysen söliyebilcen mi

bende yaramadı nedense fenerde istersen bi test et
    testin sonucunu screenshot olarak atarsan sevinirim

bu arada benim açtığım "oyuncu screenshotlarını gönderin" konumu bulamadım
    gördüysen söliyebilcen mi
    halla halla okulda bi arkadaşım var feneri yönetio bu taktiği uygulamış çok iyi olmamış yabancı liglerde falan fakat türkiye lgnde açık ara birinci imiş sende durum nasıl

bak bunlarda benim oyuncular

hcm kadro güzelde bence kaleye birazilya u20 kadrosunda bi genç kaleci var onu al çok ii

yabancı kontej yan kimi göndereyim

yabancı kontej yan kimi göndereyim
    valla hepsi ii seçim sana kalmış

ha bire yeni oyun açıyorum yaw.
    sitede ki taktiğide indiremedim

nasıl inmedi acep ilk safadaki deilde ikinci sayfadaki adresten denese idin keşke

bilmiyorum sen linkini yazsana buraya

Sheriff Misafir

Anelka'yı naptın

evet çok güzel

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Yeni oyun açtım, heves ettirdiniz
    Data Editöründen Luciano ve Nobre'yi (8 M $ transfer fee) kiralık statüsüne getirdim ve Fabiano'yu Palmerias'a yolladım.

Biraz kötü gidiyorum, Cris'i aldım transferin son günü.

Gelenler:
    Yıldıray
    Alpay
    Ahmet Kuru
    Deniz Baykara
    Egemen Korkmaz
    Mahir Sağlık
    İlhan Demirci
    Cris

Defansta hala sorunum var, Ümit - Alpay - Cris - Önder 4lüsü ile oynuyorum.Luciano'yu yolladım,Aurelio'yu sattım.
    Ligin ilk maçında Galatasaray ile oynadım ve Anelka Beşiktaş'a attığı golün kopyasını attı Galatasaray'a

Taktik:

Fikstür:

Lig Tablosu:

Bu da Ligin ilk maçı Fenerbahçe 4 - 2 Galatasaray:
    http://www.uploadcabin.com/down.php/...latasaray_.pkm
    Tıkladığınızda otomatik olarak indiremezseniz ve otomatik olarak yeni bir sayfa açılırsa "Click here to download the file!" yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Defansımda sorun var 5 maçta 11 gol attım, 11 gol yedim.Yediğim gol sayısı max 6-7 civarında olması gerekirdi.Siz nasıl çözdünüz bu sorunu?

Ayrıca fazla param kalmadı, önliberoya Sulley Ali Muntari yada Alou Diarra'yı almak istiyorum.(İlk transfer dönemi bitti)
    Nobre'yi de göndermek istiyorum ama onun yerine kimi alacağıma karar veremedim.Yorumlarınızı ekliyorum, oyun çok zor olduğundan çok fazla zorlanıyorum.
    Hiç bu kadar zorlanmamıştım.Taktik ve kadroyu oturtabilmek çok zor.
    Positions bölümüne bakmadan bir oyuncuyu kafanıza göre bir bölgeye yerleştirmeye kalkmayın, uyum sağlayamıyor :/
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

arkadaşlar ben de kendi taktiğimle 2. sezonda şampiyon oldum 30. haftadayım 13 puan fark var isteyen taktiğimi Benim Taktiğime Gitmek İçin Tıkla
    ayrıca ben bu taktiği gs'la oynayıpta deilye dönen bi arkadaşa verdim daha sonra o da başarılı olmaya başladı.

bence ümit le önder.. o kadar fazla gitmesin yorulular.. onlar da dc ler gibi çakılı kalsın bide öyle dene...nobre yerine tuncay da iyi iş yapıo... yabancı istersen.. zigic ii adam.. bence çok riskli taktiğin... biras daha sakin.. bi taktik yapsan aslında.. nese yinede sen bilirsin...

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri