Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 150 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

Default Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

işte 2. sezon naaptığımın resmi

bu başarıları bu kadroyla yaptım:

3. Sezon başı kadrom:

Transferler:
    Rüştü Reçber - Free - Barcelona - (3. kaleci olarak aldım)
    Cris - 4.3M puond - Lyon - (Fabio Luciano nun yerine aldım)
    Hamit Altıntop - 5.75M pound - Schalke - (Serkan ı yedeğe alıp ilk 11 için aldım)
    Emre Belozoğlu - 7.75M pound - Newcastle - (Yıldırayla değişmeli oynatcam)
    Yasin Karaça - 1.2M pound - Samsunspor - (Tuncay Juventus a gidince onun yerine aldım)
    Okan Koç - Free - Beşiktaş - (m. yozgatlı yetersiz gelmeye başlamıştı...)
    Jay-Jay Okocha - Free - Bolton - (fantezi olsun die aldım.. gereksiz bir transfer olduğunun farkındayım)
    Toplam transfer bedeli 19M pound = Anelka yı Arsenal e sattığım fiyat

Eski Mesaj ewt ilk sezonum bitti... şampiyonlar liginde 9 puanla gruptan çıkamayıp 3. oldum ve ueafa ya gittim.. uefada yarı finalde valencia ya şansız bi şekilde elendim (iki maçtada beraber kaldm ancak alex-anelka sakattı hatta son maçta 10 kişi kaldım öne geçtiğim maçta beraberlikle yetinmek zorunda kaldım)... türkiye kupasını ankaragücünü yenerek kazandım... ligde açık ara şampiyon oldum... işte kadrom (bu kadroya dede,denilson ve ceyhun da katılacak 2. sezonda)

kariyerim ( ^_^ her nekadar dha 1 sezon olsada)

ligdeki puan durumu...

taktiğim 4-5-1 in modifiye edilmiş hali isteye nolursa onuda upload edebilirm.... saygılarr
    işte 2. sezon 26. haftada şampiyonluğu ilan edişim

not:2.sezonuda en kısa zamanda bitirip..burda yayınlayacağım...

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Evet bende denyeyim bu taktiği yolluyabilirmisin? Buradan yazsan da olur DMC'li oynuyorsun sanırım.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

hatta yollarsan senin şu fener taktiğinle kadro kurulum açıklamasını siteyede eklerizde böylece oyunda fbli arkadaşlarda kullanmış olur, ayrıca herhangi bir update kullandınmı?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

siz isteyin yeter ki...

soldaki iç saha, sağdaki dış saha taktiği gerçi pek fark yok ama.. her ikisi için tek link:
    http://rapidshare.de/files/7154763/4_5_1dunker.rar.html

Quote Originally Posted by Vieri
    hatta yollarsan senin şu fener taktiğinle kadro kurulum açıklamasını siteyede eklerizde böylece oyunda fbli arkadaşlarda kullanmış olur, ayrıca herhangi bir update kullandınmı?
    çok ii olur.. 6.01 versionunu kullanıyorum...

kadro kurarken.. defansı elleyemedim .. malum yabancı kontenjanı... direkt yıldıray aldım.. 13.5 milyon $ a... gökdenizi aldım 7.5 milyon $ a... devre arası.. aurelio-nobre-fabiano yu gönderdim.. onların yerine gelecek sezon için dede(16.5 milyon $),denilson(beleş) ve ceyhun(beleş) la anlaştım... orta sahada düşündüğüm gibi savaşçı bir orta saha kutmaya çalıştım.. bunda yıldırayın çok büyük emeği var.. adam her maç kondisyonunu sonuna kadar kullandı... alex soldan çok ii oyun kurunca... anelka nın bir gol makinasına dönüşmesi zor olmadı...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

benim rapidshare çalışmıyor birisi indirip vieri et turksportal nokta net adresine mail atabilirse sevinirim. c.ronaldonun taktikle beraber ekleyim şunu
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

ben gönderdim...

senin SKIN (background) cok guzelmis, nerden download yaptin?

8. Default

harbiden yahu. skin çok güzel.

skin olarak Turnstyle 06 yı kullanıyorum...
    işte link: http://files.filefront.com/turnstyle.../fileinfo.html

not: indiremeyenler için 2. sayfada alternatif link ekeldim -megaupload-

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Skin deliymiş kardeş.

saolasın.. öneml not: link alıntıdır... bu arada 2. sezona başladım arkadaşlar hadi hayırlısı...

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by capriceman
    Skin deliymiş kardeş.
    Bu arada bu nasıl bir cümledir ya

bende öledir huyu kurusun die bir cevap vermeyi düşündüm ama... saygımdan vazgeçtim sooradan... düşünmeden yazılınca olabilio böle cümleler... öfff amma içimiz fesat ha

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Skin deliymiş kardeş.
    Bu arada bu nasıl bir cümledir ya
    ehue, ben de oldukça sık kullanırım bu lafı...

Hiç forumda kullandım mı bilmiyorum ama...

ara ara screenshot ekle senin fener takimdan

Nesil
    2005
    Yer
    FM için

Turquaz hoşgeldin kardeş sene.Bu arada ben auorora kullanıom benimkide deli değilmi

abi ben o skini indiremedim..... şunu benim için megaupload'a atın yaf... ( kusura bakmayın o kdar kurcaladım ama beceremedim..)

yeni screen ler atın demişsiniz... işte 2. sezondaki kodrom

skini megaupload a attım aha da link: http://www.megaupload.com/?d=8A14LCHA

Warrior,
    hosbulduk,
    senin kide cok guzelmis hemen download yaptim...
    buaradathe_dunker, Kerlon u transfer et (2,7 miyon Euro clause)
    COk super oyuncu, oyunun en iyi oyuncularindan biri oluyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Yalova - Flagment Cafe

bende fenerde bi sezon bitirdim yenilmeden şampion oldum şampionlar liginde çeyrek finalde Barcelonaya Elendim Turkiye Kupasını Aldım taktik Olarka 4 lü Defans Bİ ön Libero 2 kanat Bi Amc 2 de forvetle oynadım Klasik bi Taktik Ama Defansiv Ağırlıklıydı Zor Gol Yiyordum Atmaktada Zorluk Çektim hep 2 0 1 0 bitti Maçlarım Ama iiydi

Kerlon forwet mi .. arsenal anelkaya 19 milyon pound teklif etti ... anelkanın sözleşmesindeki maddeden dolayı reddedemedim.. ve anelkayı satmak zorunda kaldım... tek forwet oyndığım için yine anelka tarzında bir forwet e ihtiyacım var.. gerçi tuncay 2 maçta 4 gol attı ama lazım genede bir forwet..

Nesil
    2005
    Yer
    Yalova - Flagment Cafe

anelka harbiden çok ii bir forvet bi 5 10 maç alıştığı zaman sonra durmuor ona ii pas atan biride olunca avrupada gol kralı olur

nitekim ilk sayfadaki screen larda olduğu görülüyor.. ama arsenal kaptı

Nesil
    2005
    Yer
    Yalova - Flagment Cafe

haa bide Gökdeniz orta Sağın sağında ii oynuomu alıcaktım AmL gördüm Vazgeçtim Ama positionda Amrde de ii oynadığı gözüküor ama yinede güvenemedim

walla ben mehmet yozgatlı ile değişmeli oynatıodum.. bide bende çok fazla sakatlık oluodu (sırf o yüzden valencia ya yenilmeden elendim ) sağdada ii iş yapıo özellikle trabzon maçlarında coşuodu işte bu sakatlıklar yüzünden gökdeniz orta sahanın heryerde oynadı pek fazla sırııtmadı açıkçası..

Nesil
    2005
    Yer
    Yalova - Flagment Cafe

evet o sakatlıklarda Benim başımı ağrıttı Şampionlar Liginde Barçaya Elenirken Alexlee Tuncay Sakattı Tabi Bu Bi Mazeret Diil AMa olsalardı Farklı olabilirdi. Ben Mehmet Yozgatlıyı hep ikinci yarılarda sokuyorum kondisyonu çabuk bitio maç sonunu getiremiodu 2 ci yarı sokup tam kapasite kullanıodum

river plate den farias ı al bu iş için mükemmel bi oyuncu, tam bir tek forvet...

Nesil
    2005
    Yer
    Yalova - Flagment Cafe

sao paoluda ii futbolcular var 3 tane isimlerini tam bilmiorm ama biri 18 yaşında çok yetenekli bi furbolcu

the_dunker, upload için teşekürler...

Quote Originally Posted by from_edi
    the_dunker, upload için teşekürler...
    eywallah..
    ayrıca önerdiğiniz futbolculara baktım inşallah biriyle devre arası anlaşabilirim..

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri