Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 150 arası toplam 150 sonuç

Konu: Fenerbahçe ile 3. sezondayım.. dolu dizgin gidiyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

the_dunker, ekledim siteye taktiğini
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

saolasın vieri

Quote Originally Posted by the_dunker
    saolasın vieri
    gördüm ben zaten başında demiştim bu taktik süper die

ama fazla gool atamıyorsun

Quote Originally Posted by Cisse
    ama fazla gool atamıyorsun
    valla nie sende öle yaptı anlamadım hocam ya bende çok işe yaradı

Nesil
    2005
    Yer
    Evden

Güzel güzel elinize sağlık

Quote Originally Posted by b@tu
    Güzel güzel elinize sağlık
    hocam taktik sendedemi işe yaradı?

Sheriff Misafir

Aynı taktikle oynuyorum belki daha iyi oyuncularım var ama takım dökülüyo. playmaker olarak hangi oyuncuyu kullanıyorsun?

ayni taktik ayni oyuncular hersey ayni ama benim takim 10. filan suan ve gs yi hemen hemen ufak tefek mucizeler disinda hic yenmedim ve 4 gol fln demissiniz ben 4 golu iki macta zor atiyorum , bu isin yakinda kokusu cikicak cunku iki ayni taktigin baska bilgisayarlarda bukadar farketmesi imkansiz 1 hafta oldu nerdeyse basindan kalkmadim hadi ben cok beceriksiizm bikeremi bu takim 1. filan olmaz bi kupa kazanamaz kac sezonda hemde arkadaslarin teker teker kupalari topladigi tipa tip , dikkatinizi cekerim TIPATIP ayni taktik,oyuncu,transferler hatta oklarla .. Neyse dedim ya cikar elbet kokusu yakinda bukadar sacma sapan bisey olmasina imkan yok bunun ..

Quote Originally Posted by ahmetfb
    ayni taktik ayni oyuncular hersey ayni ama benim takim 10. filan suan ve gs yi hemen hemen ufak tefek mucizeler disinda hic yenmedim ve 4 gol fln demissiniz ben 4 golu iki macta zor atiyorum , bu isin yakinda kokusu cikicak cunku iki ayni taktigin baska bilgisayarlarda bukadar farketmesi imkansiz 1 hafta oldu nerdeyse basindan kalkmadim hadi ben cok beceriksiizm bikeremi bu takim 1. filan olmaz bi kupa kazanamaz kac sezonda hemde arkadaslarin teker teker kupalari topladigi tipa tip , dikkatinizi cekerim TIPATIP ayni taktik,oyuncu,transferler hatta oklarla .. Neyse dedim ya cikar elbet kokusu yakinda bukadar sacma sapan bisey olmasina imkan yok bunun ..
    valla bilmiom bende işe yaradı acaba sizde nie öle oluo

ahmetfb .... yaa ben manyakmıyım..benim işim gücüm yok mu...sizi kandırcam...taktik belli kadro bellii başarıların belli ... bi tarafımdan uyduruo muhabbeti yapmayın bana... burda size örnek olsun die... kaynak olsun die...yardımcı olsun die.. paylaşım yapıyorum... hadi herkesde olmasa tmm diyecem.. ama işe yarayan arkadaşilar var.. hadi ben yalan söylüyom (!) onlarda mı yalan söylüo.. kendi beceriksizliklerinizi başkalarına çamur atarak ... ört pas etmeye çalışmayın... bu taktiği kimse sana zorla kullandırtmıo... her şey aynı diosun oklar dahi.... oklar aynı olması bi fayda etmez.. önemli olan " player ve team instroductions " kısmı (belki 100. ye söylüom bunu)... madem başarılı olamıon git kardeşim başka taktik kullan allah allah yaa akşam akşam sinir olduım...oyunda en ufak bi hile en ufak bi KOKU yok.. ayrıca neresi saçma sapan... babalr gibi 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası.. bence bunlar başarı deil.. avrupada biey yapamadım.. ona yanıom... madem hileli.. nie avrupada kupa alamadım.... nie chelsea ye yenildim... nie 33. haftada nâmağlup unvanımı istanbulspora kaptırdım... boş boş konuşmayalım... lütfen.. biraz emeğe saygı.. başka bişey istemiyorum...

Juninho_paulista playmaker olarak Alex i kullanıorum... onun yokluğunda yıldıray...

not: verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

ahmetfb .... yaa ben manyakmıyım..benim işim gücüm yok mu...sizi kandırcam...taktik belli kadro bellii başarıların belli ... bi tarafımdan uyduruo muhabbeti yapmayın bana... burda size örnek olsun die... kaynak olsun die...yardımcı olsun die.. paylaşım yapıyorum... hadi herkesde olmasa tmm diyecem.. ama işe yarayan arkadaşilar var.. hadi ben yalan söylüyom (!) onlarda mı yalan söylüo.. kendi beceriksizliklerinizi başkalarına çamur atarak ... ört pas etmeye çalışmayın... bu taktiği kimse sana zorla kullandırtmıo... her şey aynı diosun oklar dahi.... oklar aynı olması bi fayda etmez.. önemli olan " player ve team instroductions " kısmı (belki 100. ye söylüom bunu)... madem başarılı olamıon git kardeşim başka taktik kullan allah allah yaa akşam akşam sinir olduım...oyunda en ufak bi hile en ufak bi KOKU yok.. ayrıca neresi saçma sapan... babalr gibi 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası.. bence bunlar başarı deil.. avrupada biey yapamadım.. ona yanıom... madem hileli.. nie avrupada kupa alamadım.... nie chelsea ye yenildim... nie 33. haftada nâmağlup unvanımı istanbulspora kaptırdım... boş boş konuşmayalım... lütfen.. biraz emeğe saygı.. başka bişey istemiyorum...

Juninho_paulista playmaker olarak Alex i kullanıorum... onun yokluğunda yıldıray...

not: verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...
    yok hcm rahatsızlık falan vermion ya bi sakin ol

kafam attı o yüzden...

kafam attı o yüzden...
    tamam yok bişi ya sakin ol doğal bi durum her bgs de farklı oluyo takma

Slm Alınma Darlıma Ama O Tarnsferlere Hiç Açığın Yok O kadar Oyuncu Almışsın Sanki Hile Var Para Hilesi Yapmışsın Gibi ...

Ayrıca Taktik Bakarak Da Yapılır ama İçindeki İnce Ayarlamalar Varsa Bilmiyorum

para hilesi var mı oyunda benim ondan da haberim yok... ayrıca rich olan takım bu transferlerden soora "secure" oldu... fakirleştik yani...

Default ...

ahmetfb .... yaa ben manyakmıyım..benim işim gücüm yok mu...sizi kandırcam...taktik belli kadro bellii başarıların belli ... bi tarafımdan uyduruo muhabbeti yapmayın bana... burda size örnek olsun die... kaynak olsun die...yardımcı olsun die.. paylaşım yapıyorum... hadi herkesde olmasa tmm diyecem.. ama işe yarayan arkadaşilar var.. hadi ben yalan söylüyom (!) onlarda mı yalan söylüo.. kendi beceriksizliklerinizi başkalarına çamur atarak ... ört pas etmeye çalışmayın... bu taktiği kimse sana zorla kullandırtmıo... her şey aynı diosun oklar dahi.... oklar aynı olması bi fayda etmez.. önemli olan " player ve team instroductions " kısmı (belki 100. ye söylüom bunu)... madem başarılı olamıon git kardeşim başka taktik kullan allah allah yaa akşam akşam sinir olduım...oyunda en ufak bi hile en ufak bi KOKU yok.. ayrıca neresi saçma sapan... babalr gibi 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası.. bence bunlar başarı deil.. avrupada biey yapamadım.. ona yanıom... madem hileli.. nie avrupada kupa alamadım.... nie chelsea ye yenildim... nie 33. haftada nâmağlup unvanımı istanbulspora kaptırdım... boş boş konuşmayalım... lütfen.. biraz emeğe saygı.. başka bişey istemiyorum
    Dunker kardesim birincisi sacma sapan konusmayalim , laflari baska taramizdanda anlamayalim , madem celallenmek istiyosun git baska yere celallen banane burda senlik yada seni ilgilendircen bisey yokki nie oraya buraya atliyosun sen onu anlamadim , ben sanada kac kere tesekkur ettim diger yapan arkadaslarada .. benim konustugum laflar sana yada kimseye diilki benim lafim fm yi yapan adamlara ve olayin bana sacma gelmesine ki sana bisey soylicek olsam merak etme direk solerim boyle kelime oyunu filan yapmam , sanada soyleyebilicegim tek sey tesekkurdur sana ozeldede kac kere soledim burdada solerim onun icin sana tavsiyem yazilani ya doru duzgun anla anlayamiyosan yada anlayamiyosanda bosu bosuna kasipda kavga filan cikarmaya calisma ..
    Ayrica kendi beceriksizliginizi demissin benim burdaki mevzum ayni olayin iki farkli bilgisayarda neden boyle oldugu , senin konustuklarinla ilgili bi suphem olsa oturup bunla ugrasmam zaten senin taktiginin vs ise yaradigini BILDIGIM icin senin taktiginin aynisini deniyorum ayrica obur taktikleri denemiyorum cunku senin bu oynadigin taktiginin tipatip aynisi bende ise yaramadigini gordugum zaman anliyorumki bu iste ciddi bi gariplik var onun icinde yazip karsilastirma yapiyorum .. sen taktigini upload etmedinmi , orda zaten butun ayarlar yapili diilmi team instractions lar fln , onlar senin player instractionsllarin deilmi beceriksizlikten kastin yildirayi mc ye surukleyip lucianoyu defansa suruklemekse anlarim ama obur turlu burda benim beceriksizligime henuz kalmiyo olay cunku sen ve diger fb li arkadasin basarili oldugu taktiklerin tamamen AYNI kosullarda bende basarisiz bile diil husran ustune husran oldugunu gorunce anliyorumki garip giden garip olan biseyler var o yuzden kendi taktiklerimi denemiyorum bile ve bu garipligi burasi FORUM oldugu icin paylasiyorum he bunun icin senden yada baskasindan izin alicaksam onuda belirt bende ona gore hareket ediim ki bastanda dedigim gibi sana yalan soluyosun vs. demek gibi bi kastim olsa bunu DIREK solerim bole ufak tefek kelime oyunlariyla diil ..
    Neyse dedigim gibi lutfen yazilanlari doru duzgun okuyalimki yukardaki arkadas gibi AKSAM AKSAM sacma sapan seylere sinirlenip bos bos kavgalar cikarmaya calismayalim ben yinede dunker ve diger kafa yorup buraya uploadlar edip bize tavsiyeler veren butun arkadaslara tesekkur ediyorum benimde tek ricam sizin emeginize saygi gosteren insanlaraa karsida mutevaziliginizden odun vermeyin ( ki cogunuz vermiyosunuz ) ve bi iki tane taktik buldum diyede kendinizde ona buna saldirma hakkinida bulmayin ( ki cogunuzda bulmuyosunuz ) ..
    Bende arkadasin verdigi rahatsizliktan dolayi ozur dilerim
    Saygilar ..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

lütfen daha duyarlı olalım gençler, herkes havadanmıdır nedir bir celalleniyor.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

mustafa abi haklısın noluyo ya herkes ateşlendi relax arkadaşlar relax

walla relaxlik bisey yok gayet relaxiz zaten bi problemde yok ama iste nedense arkadas herseyi ustune alinip saldirma geregi duydu yoksa boyle bisey icin niye tartisilsin 2 tane taktik icin ya , ( ama idda hala iddaa ediyorum bu iste bi gariplik var bugun 2 taktigide bidaha denedim fm manyaginin taktigi baslarda ise yariyo sonra bi sure sonra takim darmadagin oluyo ve devreyi 10. filan kapadiktan sonra kovuluyorum bide antreman schedule i benim adamlara cok agir geldi 18 kislik kadro zor cikiyo adamlarin coguda hep sakatlaniyo , dunker arkadasimizin taktigindede cok zor gol atiyorum bireysel yetenek cok onemli oluyo ataga zor cikiyorum cikamadigim zamanda karsi takim geliyo gelir gelmezde hemen hemen her girdiklerini atiyolar , bugun 2 taktigide denedim ikisindede sacked hemde 8. , 9. filan ve karar verdimki benim daha once hasbel kader yaptigim taktikler en azindan 2. , 3. filan oluyodu ondan simdilik onlara bakabilirim ama hala sole duzgun daha dogrusu bende ise yaricak bi taktik arayisindayim bakalm , hayirlisi ..

basliga bak, konusulanlara bak,,,

Quote Originally Posted by TurQuaz
    basliga bak, konusulanlara bak,,,
    haklısın

cevap verip konuyu uzatmak istemiyorum... ama haklı olduğumu belirtmek istiyorum... her neyse... turquaz ında dediği gibi asıl konumuza geri dönelim...

3. Sezon İlk 11
    Tevez

Denilson - Emre - Alex - Y.Karaça

Appiah

Dede - Önder - Cris - Hamit

Volkan

Yedek 11

A.Karadas

Gökdeniz - Yıldıray - Olcan - M.Yozgatlı

S.Gökhan

Deniz - Ümit - Servet - Serkan

Rüştü

not:olcan çok fena gelişti.. passing ve teknik 19

yorumlarınız...

cevap verip konuyu uzatmak istemiyorum... ama haklı olduğumu belirtmek istiyorum... her neyse... turquaz ında dediği gibi asıl konumuza geri dönelim...

3. Sezon İlk 11 Yedek 11
    Tevez A.Karadas

Denilson - Emre - Alex - Y.Karaça Gökdeniz - Yıldıray - Olcan - M.Yozgatlı

Appiah S.Gökhan

Dede - Önder - Cris - Hamit Deniz - Ümit - Servet - Serkan

Volkan Rüştü

not:olcan çok fena gelişti.. passing ve teknik 19

yorumlarınız...
    biliom olcan bendede çok ii mutlaka alın veya fenerde iseniz sakın satmaın

kadrolar birbirine karışmıştı düzelttim onu...

Sheriff Misafir

Olcan bendede süper denilson dan memnunmusun?

ayıpsın deli oynuooo (alex kadar deil ama) 10-15 asist yapıo.. oda bana yetio..

rodrigo parcio dehşet

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

çok güzel kadro emeğine sağlık!

30. Default

3 yıldır ölü bulunan konuyu patlattığım için özür dilerim fakat, oyun tarihinde kendi adıma $u skin kadar güzelini görmedim daha da. hala içimde uktedir. fm 2010 için çıkmı$ herhangi bir skin(tema) bulamadım henüz.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri