Birazdan goreceginiz fotograf cok sey anlatiyor. Lutfen konuya gereken ilgiyi gosterin. "KESINLIKLE REP VERMEYIN BU KONUYA!!!". Sitenin birinde bunu verdigimde gerekli ilgiyi gormedi. Hatta bazilari benimle alay etti. Anlamayana birsey diyecek halim yok. Ama gelin Turksportal`in farkini ortaya koyalim. Dunya`nin en iyi FM sitelerinden biri olan Turksportal`dan da birsey rica ediyorum. Siteye alinacak bir reklam ile yardim kampanyasi duzenleyebiliriz. Yani Banner`a tiklandikca para kazandirsin. Belki kucuk paralar olacaktir ama belki hergun bir ailenin evine sicak bir corba girer. Tabi sart degil bu asagidaki olaydan ders cikaralim yeter. (kendim icin de soyluyorum)

Her gun yasanan bir olayin fotografi. Gordunuz cocuklar kardes ve bu cocuklardan biri copten bir yiyecek cikarip kardesleriyle paylasiyor. Biz her gun sicak yuvamizda, onlarca cesit yiyecekle beslenirken onlar bu halde. Ben bunu gordugumde gozlerim doldu, bir gun kendi adima bu muhtac insanlar icin bir seyler yapmak icin yemin ettim. Insallah o gucum olur ileride. Simdi niye yapmiyorsun derseniz kucuk yardimlardan bahsetmiyorum. Ileride olasi bir buyuk yardimdan bahsediyorum. Bazilari bu yazdiklarimi yanlis anladilar. Sanki ben herseyi yapiyorum siz niye yapmiyorsunuz diyormusum gibi davrandilar. Onun icin rica ederim yanlis anlamayin. Ben biraz huzunlenin istiyorum. Baskasinin dertlerine aglamayi, uzulmeyi ve onlarin sevincine ortak olmayi hatirlatmak istiyorum. Aglamayi bilmeyen gulmeyi de bilmez. Burdan binlerce kere sukur diyorum halime. Lutfen kelimelere, cumlelere takilmayin. Insan bazi seyleri anlatamiyor iste.

Not : Fotograf arkadasima aittir.