Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 319 sonuç

Konu: FM 2006'da Gördüğümüz Hatalar-Sorunlar

ilkankoc Misafir

Unhappy save game açılmıyor yardım edebilirmisiniz.....

arkadaşlar birdenbire save game açılmaz oldu neden acaba bilen bir arkadaş varsa yardım edbilirmi.. hata şu THE SAVE GAME COULD NOT BE LOADED yardımlarınızı bekliyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Oyunu kaydederken bir hata oluşmuş olabilir, bir kere bende tam kaydederken elektrik gitmişti, bir daha oyunu açamamıştım....

Tabi kayıtlı oyunun bozulması için illa kaydedilirken elektriğin kesilmesi gerekmiyor, her türlü şey olmuş olabilir...

ilkankoc Misafir

Default save game açılmıyor yardım edebilirmisiniz.....

hayır hiç elektirik gitmedi akşam kapattım sabah hiç bir şey yapmadan açıyım dedim ama açılmadı böyle bir şey 2005 de de olmuştu oyunu yeniden yükledim düzeldi bunda yaptım ama olmadı. bir çaresi yokmudur..

Angry

beyler Allah aşkınıza yardım edin 2 sezon oldu fikstür gelmedi off

Quote Originally Posted by berk42
    beyler Allah aşkınıza yardım edin 2 sezon oldu fikstür gelmedi off
    update 2 dosyasını indir bastan basla oyuna düzelir

tsl'de oynuyrm gs ile heinz 2sezonda 7.59 ve 7.89 ortalama ile oynadı attıgı ve yaptıgı asistleri düşünün parası 3000k gelen teklif 2,2ama 1,9u 24ay taksit 150k 10gole 150de peşin başşka teklif yok ilicde öle bu teknik sorun değil mi

Quote Originally Posted by KillerWhale
    Türkiye liglarinde kadroda öngörülenden fazla yabancı oyunuc bulunudrabiliyorsun. Nasıl derseniz szöleşmesi bitenlerle 6 ay önce anlaşma yaparsanız kadrosnuza dahil ediyor. Bir Keresinde Galatasaraya 14 tane yabancı aldım. Crespo- Adu-Veron-C.Zanetti-Dani ve daha bir çoğu, Bence oyun eksik biraz daha, Mesela İş aramalarında sade ce bulunduğun ülkeye başvurabiliyorsun bu çok kötü.

Bayağı oynuyorum bu oyunu iş yok evde ve işte günde 8-10 saat kadar

güzel bir oyun

Dikkat EDin
    o dediğin 2005 de oluyordu

Quote Originally Posted by TüMeR_yAğıZ
    Bu fikstür sorunu hallolursa iyi olur.Türkiye liginde bu sorun var.İtalya yada Diğer ülkelerde kurulan oyunlarda sorun olmuyor.Kayıtlı oyunlarda da bu sorun çözülebilirse mutlu oluruz.
    yama ile düzeliyotr ama kayıtlı oyunlar calısmıyor

Quote Originally Posted by efeibrahim
    arkadaşlar oyuna 2 defa yeniden başaldım bu oyunda ilk sezondan sonra fizture çekilmiyor nerde o eski fm lerrrrr
    ya güncellemeyi indir yada 2.lig byi secme

Default Yardımmmmmm

Arkadaşlar ben oyunda proced yani(devam et)e basınca oyun hiçdurmadan ilerliyor.duruyor ben birşey yapmadan tekrar ilerliyorr.Lütfenn yardımmm

Angry ALLAH ını seven yardım etsinn

yaw bende photoshop yüklü mdf ve mds dosyaları photoshop dosyası gibi görülüo napcam ben nası çalıştırcam bu dosyaları??? oyunu makinaya yüklemio

Nesil
    2006
    Yer
    ist/göztepe

tek we en buyuk sorunum sakatlıklar takımın nerdeyse tamamı sakat bırtek maca bıle %100 kondisyonla hiç bir oyuncum baslamadı kalecıler bıle durmadan sakatlanıor çok aptalca bı durum. bu durumu nasıl aşabilirim, yardımlarınızı beklıorum şimdiden tesekkurler.

fb sinan demir arkadaş ayarlar kısmına bak oyunun türkçe ise orada sol tarafta başlamadan sonra devam et diye bir kısım var oraya o an seçeneğini seçmen lazım ingilizce ise oraları kurcala oradan yaparsın ama bence o oyunu hızlandıryor gereksiz mesajlar üzerinde durmadan devam ediyor.
    oyun bence çok güzel ama insana gerçek bir menajer ruhu vermiyor desem yalan olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

bn logo paketini indirdim
    ondan sonra paketi klasöre çıkart dedim pictures e yapıştırdım bu arada noolur noolmaz diye pictures deki logo dosyasını masaüstüne attım
    ama olmadı
    nası yapıcam logo paketini

her zaman kazanmak için değil bazen eğlenmek için oynayın

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

gençlerbirliği li İsaac tan aynı takım da iki tane var
    birini ii birini kötü yapmışlar
    ayrıca ikisi de forvet

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

iki ek paketi de indir revulation update ile 6.0.2 yi hiç bi sorun kalmaz
    ayrıca
    oyun çok da güzelleşio bu ek paketlerle bn bizzat çok daha keyif alıyorum artık oynamaktan...

Quote Originally Posted by burak_unal
    yaw bende photoshop yüklü mdf ve mds dosyaları photoshop dosyası gibi görülüo napcam ben nası çalıştırcam bu dosyaları??? oyunu makinaya yüklemio
    Belgelerim-Sol Üstte Araçlar-Seçenekler-Dosya Türlerini aç

Ordan Mdf ve mds dosyalarını seç.Birlikte açtn Darmon Tools u işaretle...

6.0.2 ile tranfer doneminden once aldığımız adamları sonradan transferlerini iptal edebiliyomuyuz yani transferden vazgecebiliozmu?

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

hayır transferden vazgeçemiyosun anlaştığın oyuncuyu almaktan başka seçeneğin YOOOK

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Ibrahima Yattara'nın oyundaki hali bu oyundaki en büyük hatalardan biri... Dünya'nın sayılı kanat oyuncularından biri olarak gösteriliyor bu adam. Herkes ortalarını ve çalımlarını konuşuyor ama gelin görün ki oyunda Galatasarayın beş para etmez alt yapı oyuncularından (örneğin uğur uçar) daha kötü. Siz nasıl bir staff a sahipsiniz ki takım aşkı ve renkleri bu işi yaparken dürüstlüğün ve tarafsızlığın önüne geçiyor?

Beşiktaş'ın yeni yeni piyasa yapmaya başlayan genç oyuncusu Mehmet Sedef oyunda kaleci olarak görünüyor. Galatasaray ve Werder Bremen maçında kenini kanıtlayan çok parlak bir geleceğe sahip bir oyuncu olduğu aşikar. Ama oyunda Uğur Uçar'ın yanına bile yaklaşamaz. Hadi bunu geçtim. Adamın Mevkii bile random!!! 6.0.2'de açtığım bir oyunda kendisi kaleci olarak görünüyor

Devam edelim... GaziAntepspor'un altyapısı mübarek Ajax'ın alt yapıısından daha iyi... Kayserispor'un altyapısı sanki Brezilyadan besleniyor... Ben sizin yaptığınız işi cidden anlamıyorum abicim. Bu kadar trabzon düşmanlığı olur mu??.. Cidden sıktı artık.. Üstelik T.T. kardeşimiz Trabzonspor için çalışıyor ama 1. dereceden sorumlu olduğu bir oyunda Trabzonspor'un bu derece küçümsenmesine anlam veremiyorum.

Umut Bulut... Bu adamın ligde attığı golleri avrupada görmeniz bile zor. Çok teknik ve süper bir golcü ama oyunda Özgürcan Özcan ve Cafercan adlı geleceğin -ki gelecek hangi gelecek?- yıldız adayları olduğu iddia edilen adamların 100'de 1'i kadar özelliği yoK. Beyler bu adam TSL'de kalburüstü bir golcü ve milli takımlara seçiliyor!! Özgürcan ve Cafercan dediğiniz adamlar da kim yahu!!! Umut Bulut nere? Cafercan Özgürcan nere??? Neden bu adam kayırmalar???

Ya Malatyaspor'daki Catatau'ya ne demeli? Adam Ronaldinho mübarek. Rizesporlu Douglas bu adama 10 çakar ama gelin görün ki random olmuş. Catatau ise süper yıldız...

Sivasspor'da oynayan Dennys isimli kardeşimiz ise efsane... Yeni ronaldo olarak lanse ediliyor oyunda. Yeni Ronaldo'nun Sivasspor'da işi ne diye sorarlar adama... Abdullah Ercan ve Arif Erdem hala milli takimda ya buna ne demeli???

Fatih Tekke,Gökdeniz Karadeniz,Hüseyin Çimşir başta olmak üzere Trabzonspor'da oynayan Trabzonlu oyuncuların Favori Takımlarında NEDEN TRABZONSPOR YAZMAMAKTA? Neden oyundaki ilk sezonun ortasında Bu oyuncular transfer olmak istemekte ve Trabzonspor'dan ayrılmak istemektedir? Halbu ki bu oyuncular her fırsatta Trabzonsporu ne kadar sevdiklerini dile getirmelerine rağmen neden hala tüm bunlar yokmuş gibi sayılıyor ki? İnsanda heves bırakmıyorsunuz inanın. Her sene belki düzelmişlerdir diye bir ümitle oyunu orjinalinden satın alıyoruz ama değişeceğiniz falan yok sanırım...
    Bu oyuna Toz kondurmayanlara Kapak olsun tüm bunlar...

ya bende şöyle bi sorun var maçı farklı galibiyetle yendiğim zaman oyuncularda sit yazıyo bu neden???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

bence artık şu menüye dönme olayını yapsınlar masaüstüne dön tekrar fm yi aç uzun oluo..

bir tane daha vardı aklıma gelirse yazarım....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

sit demek senin medyay ya verdiğin demeçler tepki ya da kazandığın maça tepki tabi bu iyide olabilir kötü de

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

ileriki yıllarda çıkan oyuncular güçleri mükemmel olmasına rağmen berbat oynuyolar...deli oluyorum yaw

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Del Piero nun frikiği nasıl 14 olur ........

antremanla dostum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

antremanla düşmez ki yükselir ....

heralde kondisyondandır

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

benim oyunda hic penaltı kacırılmıyor bazen kaleci tutuyo ama hic avuta gitmiyo ve direkten dönmüyor

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

benim de en büyük sorunum türkiye ligini oynadıktan sonra bi sonraki sezon lig baslamıyor baskada sorunum yok valla

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri