Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Sonraki Forma Paketimiz Hangi Ligin Olsun

İtalya B olsa tam süper olur

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

acaba Türk Telekom Lig A ne zaman cıkar.... formaları düzenleyen arkadas biraz acıklamada bulunabilirmi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Yoğun Özel İşlerim sebebiyle yeterince bu konunun üstünde duramadım. Ama Yaklaşan Tatille Birlikte Birçok Çalışma Sitemizde olcaktır..

Lig B olsa ne güzel olurdu yapabilirseniz Lig B'yi yapar mısınız?

juventusun formalarını bulsam da bunu oyuna aktarmam mümkün olur mu?yardım ederseniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by obica View Post
    juventusun formalarını bulsam da bunu oyuna aktarmam mümkün olur mu?yardım ederseniz sevinirim
    Tabii ki Mümkün. Forma İstek Bölümünde vardı... Ama galiba Linkler ölmüş. Yeniden Upload Ettim.

BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ...

Önemli

rar dosyasının içinden çıkan dosyayı hiçbir değişiklik yapmadan direk ve direklemesine C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\kits\clubs dosyasının içine atınız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by noone View Post
    ee hani nerde anca laf bi tane bile paket yok
    Öncelikle Saygılı Olmasını öğren..! Kimseyi biz burda zorla tutmuyoruz... Herkesin olduğu gibi bizimde kendimize ayırmak zorunda olduğumuz vakitler vardır...

Ayrıca Sabit konulardaki paketlerden haberin yok galiba senin...

sağol ama olmuyor.değiştirmeden attım formayı görmüyor.forma paketi yüklemiştim ita fra tur falan onların olduğu yere attım hiç değiştirmedim neden olmadı yardım edersen sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

fransa lig hollanda liglerinin formaları sitede var arkadaslar biraz arastırsanız bulursunuzzz..yaa bende var...ilk önce telekom lig A nın yapılmasını ısrar ediyorum...

lig a formalarini beklioz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    turkiye lig a lig b formalari olsn

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by guney52 View Post
    fransa lig hollanda liglerinin formaları sitede var arkadaslar biraz arastırsanız bulursunuzzz..yaa bende var...ilk önce telekom lig A nın yapılmasını ısrar ediyorum...
    Anlıyorum ama sendeki bizim yapımımız değil. bu yüzden burda yayınlamak doğru olmaz, çünki bu işi yapmasını biliyoruz.
    Ayrıca tüm arkadaşlarmızın araştıracak kadar vakti oldğuna inanmıyorum.. bu Yüzden İstek Aldım ve en yüksek o çıktı. Daha sonra sırasıyla yapacağız...

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Anlıyorum ama sendeki bizim yapımımız değil. bu yüzden burda yayınlamak doğru olmaz, çünki bu işi yapmasını biliyoruz.
    Ayrıca tüm arkadaşlarmızın araştıracak kadar vakti oldğuna inanmıyorum.. bu Yüzden İstek Aldım ve en yüksek o çıktı. Daha sonra sırasıyla yapacağız...
    bundan once bu siteden yukledigim butun yamalar calisti

artik sadece bu sitenin yamalarini yuklerim kardesim turkiye lig a formalarini beklioz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lig A forma paketi olursa cok ii olur

ben fransayı değil juventus paketini soruyorum, bana diyorsan; 'biraz arastırsanız bulursunnn'

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

Lig A'nın İstiyorum İlk Önce Kendi Liglerimizin Formalarını Cıkartalım Bence

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ama seçimleri cok erken bitirdinizz.bakın sonradan nekadar cok kişi lig a formalarını istiyorr.....ayrıca ben hollanda ligi forma paketini bu siteden indirdigim yamayla kurdum...yani bu yamaların birinin içinde var...baska sitelerdeki yamalarla ilgilenmiyorum zaten....artı ben bu oyunu oynamaya başlayalı beri türkiye liginden baska bi lig oynamadım...yani benim oyunumda hollanda ligi formaları olsun olmasın beni ilgilendirmiyooo.....belkide bu siteye üye arkadaslardan biri vermiştir..hatırlamıyorummm.ama bütün ligleri kapsayan bir yama indirdim ve içinde vardı.... umarım ne demek istedigimi anlatabilmişimdir..saygılarla.....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ne demek istediğini anladım fakat biz sadece senin için yapmıyoruz formayı. Zatn Şu an Hollanda formaları bitti. Şuan ki durumda Lig A ve Lig B formalarının yapılacağı yönünde...

fffffffffrannsssaaaa

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Ne demek istediğini anladım fakat biz sadece senin için yapmıyoruz formayı. Zatn Şu an Hollanda formaları bitti. Şuan ki durumda Lig A ve Lig B formalarının yapılacağı yönünde...
    teşekkürler...en kısa zamanda bekliyoruzzzz... FORZA ES ES...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hollanda,İskoçya ve Fransa.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bu arada lig A formaları nezaman cıkar acaba...belirli bi tarihi varsa söylermisinizz...

bu arada lig A formaları nezaman cıkar acaba...belirli bi tarihi varsa söylermisinizz...
    evet belirli bir tarih aciklanirsa tam super olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    evet belirli bir tarih aciklanirsa tam super olur
    Şu an Yarısı Bitmiş Durumda Zaten. En geç Çarşamba Olur. Ama unutmayın sadece Lig A değil. En az 3 Ligin Forması Olacak...

Nesil
    2006
    Yer
    Sarı Güllerin İçinde Olduğu Lacivert Gökyüzünden

konuyla alakasi yok ama bu yukledigimiz paketler kayitli oynua uyumlumu lutfen solermisiniz

Türk Telekom Lig A

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Kayıtlı oyunlarda çalışır hiçbir sorun teşkil etmez..

turk telekom lig a.....................................

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Şu an Yarısı Bitmiş Durumda Zaten. En geç Çarşamba Olur. Ama unutmayın sadece Lig A değil. En az 3 Ligin Forması Olacak...

ewet arkadaslar yamaların bugün cıkması gerekiyo beklenen an geliyorr.. bölüm sorumlusu arkadasım umarım sözünün erisindir de yamaların cıkıs tarihini ertelemezsin....çünkü benim gibi daha kac kişi bu günü bekliyodur kim bilir....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Kimse Merak etmesin o yama bugün bitecek...

ben 3GT Süper Paket istiyorum!!!... Çok mu istedim aceba :P

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri