Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 77 sonuç

Konu: BuRoCk Show..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

sen nekadar zamanda oynadin bunu

3. Default

2040 mi photoshop değil dimi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

yok okadar da iyi photoshop olamaz

Yok mu senin işin gücün

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ulasfb View Post
    2040 mi photoshop değil dimi
    Hahaha Şakacılık Yapma Arkadaşım Gelmiş adam ne Photo Shop u HeraLde Adam 7/24 uyuymamış Yememiş İçmemiş ßunu oynamış

o kadar mesajda bi tebrik eden yok ilk ben oluyum bari tebrik ederim arkadaşım

valla herşeyden önce seni zamandan dolayı tebrik ediyorum heralde bu oyunda 1040 gören ilk isimsin daha sonra da uzun zaman şampiyonluktan uzak yaşamışsın bursa ile azmin sonu zaferdir misali 2014 ten sonra yavaş yavaş açılmış sonunda da patlamışsın tebrikler iyi takım haline getirmişsin bursa yı .

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

levent kızıl'a söyleyelim seni takımın başına geçirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

harbi ya işin gücün yokmu
    adam kasmış o kadar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

tebrikler nediyebilirizki iyi kastırmıssın

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bu kadar süre oynarsan gözün bozulur kardeş. Sağlığına yazık. Acaba maçları yardımcıya oynatmanın bir yolunu mu buldun? Böyle bir yama varsa söyle de biz de kuralım

suan şoktayım yuh 2040mı bi gunde kaç lig bitiriyon tesriler yani???

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

O kadar sene save şişmekten artık çalışamaz yahu! Gerçi save game cleaner var! Ama insan sıkılır oynamaktan. Ayrıca o kadar sene içerisinde sadece 3 kere avrupa'da kupa kaldırman çok kötü bir sonuç

valla çok iii ben daha 1 sezon bitirmeden sıkılıyom sen işi aşmısın valla tebrikler

hiç teklif almadın mı sen fenerbahçe,real madrid,barcelona,chelsea, gibi takımlardan

Wayyyy ße!!!
    Helal olsun eğer dogruysa!.

Go to Holiday yapmıştır 2014 e kadar

Selamun aleykum beyler yazılanları okudum..

Bazı arkadaşlar kasmışsın falan demiş hiç alaksı yok zaten çalışan bi insanım bazen deplasmanlar falan oluo 1-2 gün oynayamıyorum.Ama işten eve geldikten sonra bu benim için su içmek gibi bişey.Alırım 7-8 bira manager oynarım sızana kadar.Kasma falan durumu söz konusu değil.Fotoshop falan yoktur böyle bir şey imkansız zaten...

Bir arkadaş demiş teklif gelmedimi Brezilya milli takımı dahil olmak üzere tüm klüplerden teklif geldi ama ben her zaman kaldım çünkü BİZ BURSASPORLUYUZ !

2014 e kadar başarılı olamadım çünkü 2014 e kadar tek bir transfer yok.Alta önem verdim daha sonrada iskelet kadroyu yaklaşık 9-10 yıl süresince koruyorum.Şampiyonluğu kaçırdığım sezonlar yeni bir yapılaşmaya gittiğimden şampiyonluk kaçıyor.

Hiç bir şekilde tatile çıkmadım sadece şampiyonlar ligi ve uefa maçları dışında . Ondada günü birlik tatiller , yönetimin önem vermemesinden dolayı bu kupalara bende fazla zorlamıyorum.1-2 senedir şampiyonlar ligi maçlarını oynuyorum ve büyük kupalarda gelmeye başladı zamanla.

En ilginç olanıda soyadımı taşıyan Korkmaz Stadyumu projesi az kaldı bitecek o da

He dip not bu seneye kadar yaptığım transfer sayısı 30 u geçmez . Bir kaçıda başkanın kendi yaptığı transferlerdir.Böyle şeylerlede karşılaşabiliyoruz mesela.Sürekli alt yapıya önem ve gerekli kadroyu muhafaza iskeleti koruma.Kulubün finansal durumu aşırı iyi oldu.. 600 trilyon civarında transfer bütçesi var.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

hangi taktikle bu kadar iş yaptın bravo dorusu ve ne arada oynadın bu kadar oyunu

3-4 senede bir taktik değişiyor aynı taktikle oynadıktan sonra takımlar çözüyor seni..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

HeLaL sana Kardeş Ne ßu ya DökTürmüşün
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

Maşallahın var yani. Helal.

yaa kardeşim büyük iş yapmışın tebrik ederim şu kayıtlı oyunu yayınlada yakından bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

helal olsun ne diim. Demek senin soy isminde stad yapiliyo, sen oyunda kac yasina geldin acaba?

Quote Originally Posted by ibig61 View Post
    helal olsun ne diim. Demek senin soy isminde stad yapiliyo, sen oyunda kac yasina geldin acaba?
    56 olmuş yaş

Quote Originally Posted by ibogs1905 View Post
    yaa kardeşim büyük iş yapmışın tebrik ederim şu kayıtlı oyunu yayınlada yakından bakalım
    az sonra yayınlıcam kardeşim ..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir - Bandırma

2040-2006 34 yıl oynamışsın vay be ben 34 hafta oynayamadım daha gerçekten tebrikler

Quote Originally Posted by BuRoCKK View Post
    56 olmuş yaş

pardon 66 yanlış yazmışım..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri