Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 221 sonuç

Konu: En büyük transfer başarılarınız

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

Default En büyük transfer başarılarınız

Beyler en büyük transfer başarılarınız nelerdir??
    Başka bir üye ile karşılıklı hakaretleştikleri için forumlarımızdan süresiz uzaklaştırımıştır

ajax a tevez i aldim £17.5mil e westhamdan ve real madrid e wesley sneijder i £18.5mil e sattim ve ryan babel i de £15.mil e sattim r.madrid e, rafael van der vaart i aldim£13 mil e nigel de jong u £4.9 mil e alip bi sezon sonra barcelonatya £19.5 mile sattim. huntelaar i £17.5 mil e inter e sattim, lyondan fredi aldim bi oyuncuyla takas yaparak, falcao yu aldim £5 mile marcelo yu aldim.guardado yu aldim xabi prieto felan filan bu arada ajaxla cl i aldim bikere !
    heitinga £13.5mil e barca ya gitti, micah richards i aldim 19mil e

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

ben bojinovu 36 m euraoya arsenala almıştım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla ben öle çok tanınmış birini almadım ama işe yarıyan olarak soruyorsan farfan jose sosa aldım iyikide almışım diyorum ikisinide bedavaya aldım

Man Utd'ye Falcao'yu 50M pounda sattım.

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

hmm helal olsun kardeş iyi para kırmışın
    Başka bir üye ile karşılıklı hakaretleştikleri için forumlarımızdan süresiz uzaklaştırımıştır

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by coltulu View Post
    Man Utd'ye Falcao'yu 50M pounda sattım.

valla helah sana iyi para kazanmışsın

sen hangi takimdin ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oncekı oyunumda ılk transfer sezonunda kayserıye boro dan rochemback i aldım

sımdıkı oyyunumda ole parlak bısı yapamadım fenere danıel carvalho ve cesınhoyu aldım

ben barcelonaya 2009-2010 sezonu sonunda cristiano ronaldoyu 110m$ almıştım en fazla ise 36m$ cardenası bayern'e sattım...

bedavaya arjen robben i aldım milan a takas +para aldım

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

Quote Originally Posted by ***ŞaşKıN*** View Post
    bedavaya arjen robben i aldım milan a takas +para aldım
    buyır??? ne demek istoin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kanımca arkadas robben ı para odemeden takas yoluyla aldım alırken oyuncuu verdım bıde para aldım demek ıstıyo
    ama bu turkceden bunu anlamaz gercekten zor

Cristiano Ronaldo'yu İnter'e 63 Milyon'u peşin 20 milyonu da taksitle olmak üzere 83 Milyon YTL'ye getirdim..

@ kaskaftik ve esmeria
    saolun valla bende pek umutlu değildima ma direkt kabul etti saolsun Man utd

@Şaşkın, arkadaşımızın dediği bence: Arjen robbeni bedavaya, Nicolas Millan'ıda takas+paraya aldım. Millan neysede ARjen Robebni bedavaya nasıl getirdin? Helal valla.

@buğra87
    Bence çok iyi fiyata almışın Cristiano'yu. Helal.

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

bence de iyi fiyata almış c.ronaldo gibi bi adamı

Ben almak istesem değeri 100Mpound olarak gözüküyor ki indersek indirsek 70Mpounda belki indirebilirim

m.united IBRAHIMOVIC
    FB-F. TORRES
    aldim

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

Quote Originally Posted by muay_thai View Post
    m.united IBRAHIMOVIC
    FB-F. TORRES
    aldim
    atçaksan da ufak at

benim oyunda c ronolda £40 mil e gitti !

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

sende de çok pahalıya gitmemiş taner kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yaw benim anlamadığım bende fenerle oynuyorum herkez ibrahimovic f.torres nebilim tanınmış bi dünya adam alıyolar ben sampiyonlar ligini 2 defa kazandım kardeşim bana hala gelen böle bir adam yok teklif ediyorum 100 istiyolar onu alacağıma o paraya daha güzel oyuncular alırım diyorum ama ilk senelerimde böle bişey söz konusu bile değildi yani

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

Quote Originally Posted by esmeria View Post
    yaw benim anlamadığım bende fenerle oynuyorum herkez ibrahimovic f.torres nebilim tanınmış bi dünya adam alıyolar ben sampiyonlar ligini 2 defa kazandım kardeşim bana hala gelen böle bir adam yok teklif ediyorum 100 istiyolar onu alacağıma o paraya daha güzel oyuncular alırım diyorum ama ilk senelerimde böle bişey söz konusu bile değildi yani
    kardeş bence sallıyorlar.ben de 6 yıldır cm+fm oynuom daha fenere öyle adam getiremedim.f.torres gibi bir adamı hayatta getiremedim.bence sallıyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla onlarında günahını almak istemiyorum ama ister inansınlar ister inanmasınlar yemin bile ederim kuran çarpsın yok abi gelmiyorlarki benim dedigim gibi sağlam avrupa başarılarım var kendimi yırtıyorum yok gelmiyo kuluple anlaşsan oyuncu yüz vermiyo bişey var ama ne var anlamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ronaldinho yu uzun ugraslar sonucu tottenham a transfer ettim 94 mılyon pounda-hılesiz hurdasız- bılmıyorum yanlış yaptım gıbı gelıyor. verilen bütçeye 2 kere ültümatom verdim 72 milyon yaptım bütçeyi ve satılan oyuncularla denkleştirdim parayı..

bu da satılan oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by imeko View Post
    ronaldinho yu uzun ugraslar sonucu tottenham a transfer ettim 94 mılyon pounda-hılesiz hurdasız- bılmıyorum yanlış yaptım gıbı gelıyor. verilen bütçeye 2 kere ültümatom verdim 72 milyon yaptım bütçeyi ve satılan oyuncularla denkleştirdim parayı..

bu da satılan oyuncular

valla helal olsun sana iyi bir kumar oynamışsın ama karşılığını almışsın değişik bir bakış açısı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yalnız gayet tabi kolay olmadı.ilk önce 120 dedim acaba ne derler diye, onlar hemen kabul etti. ronaldinho nun kontratı kabul etmiyeceğini biliyorum doğal olarak. ronaldinho kontratı kabul etmedi ancak klube çok kızdı nasıl satarsınız gibisinden. 2-3 kere böyle yapa yapa artık o da dayanamadı atladı geldi lonraya..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by imeko View Post
    yalnız gayet tabi kolay olmadı.ilk önce 120 dedim acaba ne derler diye, onlar hemen kabul etti. ronaldinho nun kontratı kabul etmiyeceğini biliyorum doğal olarak. ronaldinho kontratı kabul etmedi ancak klube çok kızdı nasıl satarsınız gibisinden. 2-3 kere böyle yapa yapa artık o da dayanamadı atladı geldi lonraya..
    dedigim gibi kardeş helal olsun sana ronaldinho bu

@imeko

Ronaldinho bu ebnce çok iyi etmişsin. Yalnız Jermain Defoe'yi bence ucuza satmışsın. Bir ona yazık olmuş.

@TANER
    c. ronaldo için 40milyon pounda iyi. Verseler o paraya lrıdım hemen.

NOt: Pound işaretini nasıl yaptınız?

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri