Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 110 sonuç

Konu: İşte Vitti & Fb (Taktik Download)-[Diziliş,Fikstür,vs]

Quote Originally Posted by FM_manyağı(01)
    sağolasın.
    yo hcm harbiden güzel yapmışsın nedense seninnkide the_dunkerinkide çok işime yarıo bi maçta seninkini bi maçta onunkini kullanıom heralde benim bgsde bişi var

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

walla ne zaman hangi taktiği kullanacağını sen bilrisn dunker'ınkini denemedim ama eminimki onun ki de iyidir.

walla ne zaman hangi taktiği kullanacağını sen bilrisn dunker'ınkini denemedim ama eminimki onun ki de iyidir.
    valla deişiı fakat(((the_dunker alınma seninkide çok ii))))) seninki biraz daa ii gibi

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

çok teşkr ederim eğer antrenman programı isteyen varsa onu da ekledim.

çok teşkr ederim eğer antrenman programı isteyen varsa onu da ekledim.
    o nerde ben bakmadımda ona

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

Buradan Bakabilirsin sayfanın en altlarında.

eyw indirdim bunu belgelerime atmıcaz heralde demi çünkü antremanlar die bi yer yok sadece taktik var bunu nere atcaz biraz bilgi versen ((sıktım fakat kusura bakma)))

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

arkadaşım yapman gereken şu belgelerim/sports_interactive/fm_2006 dizinine istediğin bi adla klasör aç.daha sonra oyunda antrenman bölümüne gir schedules'e tıkla daha sonrada edit schedules'e bas daha sonrada import'a tıkla oradan açtığın klasörü tanıt ve ok de.bu kadar.yalnız öncelikle açtığın klasöre benim programı atmayı unutma.

arkadaşım yapman gereken şu belgelerim/sports_interactive/fm_2006 dizinine istediğin bi adla klasör aç.daha sonra oyunda antrenman bölümüne gir schedules'e tıkla daha sonrada edit schedules'e bas daha sonrada import'a tıkla oradan açtığın klasörü tanıt ve ok de.bu kadar.yalnız öncelikle açtığın klasöre benim programı atmayı unutma.
    ok çok çok saol

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

hiç önemli değil...

Quote Originally Posted by akrepveumut
    valla deişiı fakat(((the_dunker alınma seninkide çok ii))))) seninki biraz daa ii gibi
    yok canım ne alıncam... önemli olan paylaşım... bu arada FM_manyağı(01) sanada başarılar...

Quote Originally Posted by the_dunker
    yok canım ne alıncam... önemli olan paylaşım... bu arada FM_manyağı(01) sanada başarılar...
    kızmadığına sevindim

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

Quote Originally Posted by the_dunker
    çok sağol kardeşm seninde dediğin gibi tek yaptığımız paylaşım,paylaşınca kimse kimseye para pul vermiyor.
    bi daha söylüyorum bilgiler paylaştıkça çoğalır.
    sana da başarılar dunker

eywallah.. çok doğru demişsin.. paylaşınca kimse kimseye para pul vermiyor..

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

ama bazı forumlarda emeğe saygı yok tam tersine aşağılama,terleme,küçük düşürme var ben bu forumun yenisiyim sadece bu forumun yenisiyim yalnız şu aa kadar burda öyle bişey görmedim inşallah hiçbir zaman görmem.

FM_manyağı(01)
    aga senin taktikle deplasmanda bjk yı 4-1 yendim fb ile
    şuan iyi gidiyorum.gelişme olursa yazıcam

17. Default

Kimsenin başarısına bise demek istemem ama,bana sanki editor den oyuncu gücleri yükseltilmiş gibi geldi..BU başarıları bu kadroyla ilk sezonda yakalaman cok zor...Heleki ligde fark atmk ilk haftalarda..

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

kardeş yemin ediyorim ki allah beni bildiği gibi etsin editör'le oynadıysam.

Kimsenin başarısına bise demek istemem ama,bana sanki editor den oyuncu gücleri yükseltilmiş gibi geldi..BU başarıları bu kadroyla ilk sezonda yakalaman cok zor...Heleki ligde fark atmk ilk haftalarda..

yok canım fm manyağı yapmaz öle bişi çünkü aynı taktiği bende denedim ayrıcam the_dunkerinkinide denedim

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

ben de zaten yanlış olmaz yemin'de ettim.daha yapacak hiç birşey yok.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

kimsenin kimseye yalan borcu yok neden yalan söylesinki lütfen birbirimize sallıyo yalan söylü falan gibi ithamlarda bulunmayalım....

Quote Originally Posted by kral_67
    kimsenin kimseye yalan borcu yok neden yalan söylesinki lütfen birbirimize sallıyo yalan söylü falan gibi ithamlarda bulunmayalım....
    +1

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

ayrıca bu sitenin forumlarınd galiba suçlama yok dedim ama burda da varmış helal olsun.

24. Default

Bişe demedim fm_manyagı,cok zor dedi bu basarılar,ayrıca olabilr dedim yükseltilmis,öle demedim bu suclama degildi,sadece merak ettim ölemi diye,cünkü bole bise yaptıysan büyük başarıdır,taktik acısından,yanlıs anlamayın

orcuncetin
    o zaman neden sormuyorsunda hemen yorum yapıyorsun
    adam orda uğraş wermiş sen ise hemen yorum yapıyorsun
    yanlışşşşşşş

Quote Originally Posted by Cisse
    orcuncetin
    o zaman neden sormuyorsunda hemen yorum yapıyorsun
    adam orda uğraş wermiş sen ise hemen yorum yapıyorsun
    yanlışşşşşşş
    +1

akrepveumut saol dostum
    bana da böle bişey olsa aynı cevabı werirdim hiç hoş deil
    birde oyuncu platformunda tawsiye edebilceğin yeni oyuncular warsa yazabilcen mi

Quote Originally Posted by Cisse
    akrepveumut saol dostum
    bana da böle bişey olsa aynı cevabı werirdim hiç hoş deil
    birde oyuncu platformunda tawsiye edebilceğin yeni oyuncular warsa yazabilcen mi
    valla şu an arıyom bi kaç tane buldum fakat çok etkili deilller ama pes etmek yok bulan kadar arıcam

Quote Originally Posted by orcuncetin
    bak bu benim aklima hic gelmemisti , yok be saka yapiyorum bende hic zannetmiyorum o tip seyler yapicaklarini yapinca nolucak sanki taktigi tutanlara bu forumlar para filanmi veriyo zaten iki arkadasinda futbolcu ratinglerine baktim genelde 6.50 , 7.00 fln arasi yani eskisi gibi ole 8 lerde oynayan fln adamlar yok oynansa herhalde bu adamlar bole 6 larda filan oynamaz , bu arada oyuncu arayan arkadaslar size bende oyuncu buabilirim istemediginiz kadar tavsiye ederim ( onu az cok beceririm malum yaklasik 20 kere filan yarim sezon oynadim ne oyuncular geldi gecti ) ama sizde yeni ise yarayan bi taktik fln buldugunuzda mutlaka haber verin cunku bu is ciddi canimi sikmaya basladi artik saka gibi bisey olmaya basladi kac gun daha birakin sampiyonlugu 2. ligi bile bi kere zor yaptim onun disinda hep 7 , 8 , 10 filan , guzel taktik onerilerinizi vs. bekliyorum , tesekkurler , saygilar ..

Nesil
    2005
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

tamam arkadaşlar kavga etmeyelim ben herşeyi unuttum sizde unutun.
    ben olayı şöyle düşünüyorum hileyle editör'le ne bilim paftaki oyuncuyu başka takıma menejer ekleyerek çok pahalıya satmayla alınan başarılar benim içime sinmez.onun için hileye her zaman karşıyım hile yapanada saygı duyarım herkesin kendi fikridir bu fikrin benim olduğu gibi.

evet arkadaşlar size geldiğim son noktayı göstermek istedim

lig tablosu;

fikstür;

cl grubum;

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri