Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 121 sonuç

Konu: Football Manager 2007 World Class League

Default Football Manager 2007 World Class League

Sarilaci10

Oyun Hakkında : Alın Arkadaşlar Sabahlara Kadar Ugraştım FM2007 World Class Liği Tamamladım Dünyanın En Prestijli Kulüpleri İngiltere Premier Liginde Alın Ben Uğraştım Siz Keyfini Çıkarın...!

Dengesiz Eleştirilere: Ya Millet Dengesizce Yorum Yapmış Düşünmek Lazım Biraz Fenerbahçeliyim Sonuna Kadar Ama Ben İkinci Ligden Alıp Yönetmek Daha Çok İsterim Hiç Art Niyet Düşünmedim İlk Olarak Düşüncem 1. ligde İngiltere ispanya italya oldu bende dünyanın diğer öncü kulüplerini aldım zaten fenerin rep. 8000 galatasarayın 7500 bunuda söleyin fenerbahçe çogu 8000 lik kulubu isim farkıyla geçiyor ve 20 sırada gözüküyor rep puan olarak inanmıyan oyun açtıgında bakar yinede eleştiri olcak ama istemeyen indirmez ben kendime yaptım sadece paylaşmak istedim çok bilen yapsın onunkini oynayalım

Link: http://rapidshare.com/files/8831566/...eague.rar.html

World Class League Premier Division

World Class League First Division

World Class League Second Division

World Class League Third Division

World Class League Consolation Division

kardeş sen manyaksın bea fıstık kimin takımları nerdeyse amatör lige atmışsın
    şaka bi yanada bu şekilde oyunun bi zevki kalmıor ki bunu yüklersek şayet Şamp. liginde oynamanın bi anlamı kalmıyor zaten şamp. liginde ki amaç dier ülkelerde takımları yenmek yani bi bakıma ulusal bi konu senin bu yaptığın lig ile birlikte bu olay ortadan kalkıyor. Tamam emeğine saygım var fakat oyunun bana göre zevki kalmaz. Şunu söylemek gerekirse tebrik etmek gerekir bu yaptığın gerçekten çok uğraş isteyen bişi tebrikler kardeşim.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

guzel ama kullanamam cunku premier ligde oynuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    -

saollllll ama premier lig yokkk

yok abi ya o alt ligler olmamış bence ama sadece bir lig yapsan daha iyi olur

ellerine sağlık güzel olmuş ama şampiyonlar liginde bu takımlar kiminle karşılaşacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

valencia roma 2.ligde Fb 1.ligde daha neler
    I'M BIG IN JAPAN TONIGHT

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

bence ligler dengesiz olmuş kendine göre takımları eklemişsin 2ci grupta çok güçlü takımlar var

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

aynen herhalde Fb'lisin de o yüzden takımı 1.lige koymuşun
    I'M BIG IN JAPAN TONIGHT

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Fenerbahçe 1. ligte .. Galatasaray 2. ligte .. Roma, Valencia Sevilla da 2. ligte .. hLL olsun ne diyim .. Fenerlisin herhalde .. Takımına Torpil Geçmişsin ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fifa sıralamasına gore yapılsa daha doru sekılde olabılır takımların gucu acısından ama bole de hos teskurler!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Island

fiorentina yı alıp en alt ligden taşımak harika olur heralde ama bende diğer arkadaşlara katılıyorum.şampiyonlar liginin özelliği kalmazz

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

arkadaslar terbiyesizlik yapmayin adam uqrasmis gecesini gunduzunu buna vermis siziz solediklerinize bakin beqenmiosaniz indirmeyin o zaman adam size indirin diomu

eline s**lik arkadasim

abi bence guzel olmus bende zamaninda yapmistim ama bir lig yapmistim neyse guzel olmus tebriklerrr

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eline sağlık ama ben indirmeyeceğim pek hoşuma gitmiyor bu şampiyonlar ligi yalan olur bunda sezon boyunca zor maçların olacak sevenler indirebilir tekrar ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

galatasarayın prestiji fenerden daha yüksek bence eğer bi valencia 2. ligte ise bu işte şike var derim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

eline ve emegine sağlık kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

eline sağlık . bakıyım nasıl bişeymişş

Nesil
    2006
    Yer
    PapazIn ÇaYıRıNDaN

ellerine saglik kardesim cok super olmus

eline sağlık kardeşim.saol.güzel olmuş.ama....
    biraz takım dağılımı dengesiz olmuş gibi.fb yi de 1.lige atman olmamış

ya arkadaşlar ben indirdim bunu ama nereye yüklücem??????

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saol ama normal oynamak daha zewkli ama deişk bi zewk tabii saol
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by mert961 View Post
    ya arkadaşlar ben indirdim bunu ama nereye yüklücem??????
    yaw yok mu yardım eden ya.

arkadaşım şamp liginde sıfır çekmiş bi takımın 1. ligde ne işi war. daha bu sezon dinamo kievi iki maçtan birini farklı yenilip diğerinde yenilen fenerbahçe 1. ligde ise ozaman barcelona weya chelsea yi çıkar dinamo kivi koy yerine. hadi onu geçtim valencia we raoma o 1. ligi en çok hakeden takımlar. bence bu yama harcadıın emeğe değmemiş çünkü kafana göre koymuşsun takımları. udinese trabzonla aynı ligde türkiye liginde kalma mücadelesi weren bir takım ile italyanın orta sıra takımını aynı lige nie koydun. tamam udinese müthiş bi takım dil ama 2. ligi hakediyor bence. saymakla bitmiyor hatalar. AYRICA: Sol Cambell Türkiye'den en çok tanıdığım takım GALATASARAY feneri öyle pek olumlu bi ününü duymadım diyerek fenere gelmeyi reddetmedi mi ha? helal olsun arkadaşım ben daha ne diyim kötü yama işte. yukarıda yazdıklarım da bunun kanıtları. dediim gibi hatalar saymakla bitmio. bence bu yazdıklarımı iice bi düşün!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Prafo Kardeş HeLaL oLsun Fenerßahçe'ye yakışır Ama Türk TakımLarınıda 1.Ligde yapsaydın daha iyi oLurdu.
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

Quote Originally Posted by kadirserhat View Post
    Prafo Kardeş HeLaL oLsun Fenerßahçe'ye yakışır Ama Türk TakımLarınıda 1.Ligde yapsaydın daha iyi oLurdu.
    al bi de burdan yak. yahu objektif diyoruz, tarafsız dioruz pehh

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gereksiz olmus ama ellrine sglik kardesimmm yinede zahmet edip bizler icin bu yukun altina girmissn

İlk oalrak tebrik ederim. Çünkü baya kasılıp baya sanki World Class diğe yeni bir ülke oluşturulmuş. Yalnız premier lige gs yi geçtim fbyi bile koyman mantıksızlık. Orda oyanyabilecek çok daha büyük takımalr var.
    Sonracıma oynanırlığına gelirsek bence zevki olmaz çünkü sadece lige konsatre olunup diğer işler güme gider zevki kalmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emeğe Saygı Duyacağınıza Laga Luga yapıyonuz yaaa

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by uaburak89 View Post
    Fenerbahçe 1. ligte .. Galatasaray 2. ligte .. Roma, Valencia Sevilla da 2. ligte .. hLL olsun ne diyim .. Fenerlisin herhalde .. Takımına Torpil Geçmişsin ..
    evet ayni cevabi ben onabaska forumda verdim

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri