Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 157 sonuç

Konu: Namağlup Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Tega-Geist Taktik Sizlerle..[Beıng Update]

ve devam ediyorum 2.sezon tam 33 oyuncu almissin hic bi takim bu kadar degisikligi kaldiramaz fmde uyum cok onemli yani kisacasi bence hile yapmayi birak ya da bunlari yaptiktan sonra burda ovguyle anlatma komik oluyo cunku.hakkiyla basari saglayan herkesi kutluyorum

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    beyler geçen yılda(fm 06) aziz yıldırım ın yaptığı gibi bu yıldada özhan canaydın transferleri yaptıktan sonra 10-15 mn dolar gibi bi bütçe veriyor. ben de onları kullanark yaptım..
    çizelgeyi yazayım:
    Gider(bu arada 24 ay taksitli ödediğim için peşinattan yarısı gidiyo ve kalanını klüp kendi bütçesinden ayarlıyo): ilk sezon: 37 m dolar yani 18,5 mn dolar
    gelir: ilk sezon 5 mn dolar -- 18,5 - 5=13,5 mn dolar (ilk sezon sorun yok hatta geriye para kalıyo 5mn dolar falan)
    gider: 2. sezon: 44,5 mn dolar yani 22,25 mn dolar
    gelir: ikinci sezon : 4 mn dolar -- 22,5- 4=18,5 hatta geçen sezonun bütçesi de var 18,5-5 etti mi sana 13,5 zaten özhan canaydın bunu fazlasıyla veriyor...
    kardeşim sen ne dediğinin farkındamısın ya? okudunmu bu mesajı ki sen? çamur at izi kalsın ..

bi ustteki mesajida okumani tavsiye ediyorum

ingilizce yazdigin terimlerin turkcesinin de yazarmisin paylasim icin tesekkurler

5. Default Antreman

Yav kardes(GSCİMBOM) bana bi antreman raporunu gostersene ekrandaaaa....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yav biri antreman raporunu ekranda gostersin paso oyuncular sakatlanıo 3-7 ay arasında

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by podolski23 View Post
    Yav kardes(GSCİMBOM) bana bi antreman raporunu gostersene ekrandaaaa....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yav biri antreman raporunu ekranda gostersin paso oyuncular sakatlanıo 3-7 ay arasında
    öneri:
    sezon başında, 1-2 hazırlık maçı bitene kadar strength ve aerobic i ağır yaptır ve iyi bir phsico al..

Nesil
    2006
    Yer

beyler okul vs nedeniyle pek ilgilenemedim konuyla ama yakında 2.versiyon bomba olacak meraklanmayın..

gzl taktik saol da ilk sene aldiin oyuncular toplam 32m $ sattiklarin 5m $ en az 27m $ bütçe olması gerekmez mi oyunda gs ın bütçesi 7.6m $ deil mi nsl oldu bize de anlatsana taktık ıcın saol a.madrid de müthiş işe yarıo

Default :d:d:d

Kanka Sen Nİye İngİlİzce Kullanion Fm 2007 Yİİ Anlamiom
    TÜrkÇe Varrr.....:d

kardes bu taktik tam fenerlik.. avrupada avcumu yaliyorum ama ligde 1 gol yedim oda bala.. takimin mucadeleciligi cok guzel, topu kaybeden geri donup aliyo ve direk ataga cikiyo ve tek paslarla atak organizasyonlari harika. ben bu taktigin tek dmc 2 forvetli olanini yapiyodum atak iyiydi ama savunma kotuydu bu da tam tersi su taktik iyide bi ortasini tuttursak eski managerde bi taktik vardi hani defans 4lusu dm`li oluyodu forvet arkasi uc kisi ortasaha 2 onun basarisini yakalar bu taktik.. bi de antrenman olayi var tabi onuda bi ss lersen memnun oluruss.. EMEGINE SAGLIK..

kardes benim ingilizcem iyi degil bana bunlari turkce yazarsan memnun olurum ama anladigim kadariyla iyi yapmissin ellerine saglik

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by tanmetbal View Post
    Kanka Sen Nİye İngİlİzce Kullanion Fm 2007 Yİİ Anlamiom
    TÜrkÇe Varrr.....:d
    kardeş kimseye lafım yok yanlış anlaşılmasın ama ben ancak %100 türkçe olursa indiririm onu.. yarı türk yarı ing oynayamam

Nesil
    2006
    Yer
    Anamur Otobüs Terminali/ANAMUR ZAFER

kardes linki bide rapidle versen inmio sitede cnku

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by kerimoglu View Post
    kardes linki bide rapidle versen inmio sitede cnku
    Buyur kardeş bu yazının üstüne tıkla:TIKLA

Not: dosya siteye eklenmiştir.ayrıca ilk mesajıma da ekliyorum şimdi ayrı olarak;siteye giriş yaparak normal tsi sitemizden de dosyayı indirebilirsiniz

Default taktıgı yapan arkadas

kusura bakma kardes belkı taktıgın gercekten cok ıyıdır ama ılk sene aldıgın oyuncuların fıyatlarıyla gıder gelır tablosu ve galatasaraın oyuna baslama mıktarı arasındakı ucurumu kımse dıkkat etmemıs.ben cm3 ten berı bu oynu oynarım ve asla bu kadar para vermedıler galatasarayımıza oyunda.orjınal takımla yapabılecegın Screen Shotları koy derım.tabı asla benım haddıme dusmez.ama fm2007 de galatasarayda sultan cem + ozgurcan + aydın yılmaz + oguz + mehmet guven cok ıyı gelısıp ıyı oynuyorlar ben bunlarla ceyrek fınale kadar yukseldım.benım menajerlık anlayısım cok para ıle degıl az para ıle kendı oyuncuları degerlendırıp hem kulube katkı hemde oyuncu gelısımını saglamak.yınede her turlu bu oyunu oynaya herseye ıyı sanslar dılerım ne olursa olsun vakıt harcayıp emek verılıyor saygılarımla
    ıyı fm2007 gunler

senin takımda hile wara benziyor gsyle ilk sezonda bu kadar transferi nasıl yaptınn hemde 5 yabanco almışşsın dieğrlerini nasıl gönderdin

walla bana da para konusunda hile war gibime geldi ama doğru da olabilir
    emrecants ilk sezon aldığı oyuncularrın arasında büyük futbolcu yok ki
    hepsini alabilir
    diğerlerini bi şekilde gndermiş free transfer-parayala-karşılıklı fesh vb. şekilde yapmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Önce mesajları okuyun sonra hile deyin .. Çok güzel açıklamış başlarda .. Ayrıca başkandan ek bütçe istediğiniz zaman sizi geri çevirmiyor ..

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by emrecants View Post
    senin takımda hile wara benziyor gsyle ilk sezonda bu kadar transferi nasıl yaptınn hemde 5 yabanco almışşsın dieğrlerini nasıl gönderdin
    kardeş ne hilesi? mesajı oku da konuş lütfen!!! yabancıları göndermek gayet basit birşey.. ayrıca hileyi nasıl yapayım? dandik bi oyuncuyu çok pahalıya satsaydım transfer listesinde görürdün!! acayip şekilde maydanoz oluyorsunuz hiç bir bilgiyi almadan hiçbir mesajı okumadan tabiri caizse.. lütfen..

Quote Originally Posted by sector View Post
    kusura bakma kardes belkı taktıgın gercekten cok ıyıdır ama ılk sene aldıgın oyuncuların fıyatlarıyla gıder gelır tablosu ve galatasaraın oyuna baslama mıktarı arasındakı ucurumu kımse dıkkat etmemıs.ben cm3 ten berı bu oynu oynarım ve asla bu kadar para vermedıler galatasarayımıza oyunda.orjınal takımla yapabılecegın Screen Shotları koy derım.tabı asla benım haddıme dusmez.ama fm2007 de galatasarayda sultan cem + ozgurcan + aydın yılmaz + oguz + mehmet guven cok ıyı gelısıp ıyı oynuyorlar ben bunlarla ceyrek fınale kadar yukseldım.benım menajerlık anlayısım cok para ıle degıl az para ıle kendı oyuncuları degerlendırıp hem kulube katkı hemde oyuncu gelısımını saglamak.yınede her turlu bu oyunu oynaya herseye ıyı sanslar dılerım ne olursa olsun vakıt harcayıp emek verılıyor saygılarımla
    ıyı fm2007 gunler

kardeş öncelikle kibar bi yazı diliyle mesaj yazdığın için teşekkür ederim Lakin; dikkatinden kaçmış olsa gerek, bazı önemli dipnotlar var.
    fm 2007 de galatasaray başkanını biraz bonkör yapmışlar, ek bütçe veriyor. ayrıca ben taksitle ücret ödediğim için ücretin sadece yarısı transfer bütçesinden gidiyor, geri kalanı klüp bütçesinden taksitle gidiyor(klüp bütçesi dediğim Team Budget değil gelir gider tablosundaki bir başlık)

saygılar..

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Önce mesajları okuyun sonra hile deyin .. Çok güzel açıklamış başlarda .. Ayrıca başkandan ek bütçe istediğiniz zaman sizi geri çevirmiyor ..
    saol kardeş.. ayrıca niye hiç kimse mesajları okumadan yorum yapıyor? herhangi bir olağanüstü durum var mı? özhan canaydın fm 2007 de ek bütçe veriyor. ve ben taksitle ödediğim için vereceğim paranın yarısı gidyor, daha sonra kalanı da "Klüp Bütçesi" nden taksitle gidiyor. anlatabildimmi?

Nesil
    2006
    Yer

evet beyler v2 ile gençlerbirliği takımıyla başarılı bir sezon geçiriyorum. yakında(muhtemelen ilk yarı bitince) v2 FM 2007 nin en sağlam taktiklerinden biri olarak karşınızda, huzurunuzda ve hizmetinizde bulunacak..

Quote Originally Posted by ronnie91 View Post
    bi deneyelim bakalım
    şampiyonlar ligi şampiyonu olmak hiçte kolay değil
    hele nağmağlüp
    ayni maci 35235634624 kere oynarsan olur

hehehehehe dogru

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

denicem..bu arada alakası yok ama skininin adı ne???

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by solidsnake View Post
    ayni maci 35235634624 kere oynarsan olur
    yarası olan gocunur, ne diyelim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bi bakacam saol

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by vefacaglar View Post
    bi bakacam saol
    bişey değil kardeş ne demek, yalnız taktiği sezon ortasında değil de sezon başından itibaren her maç (hiç sektirmeden kesinlikle burada taviz verilmemelidir) uygulamalısın ama yeni sezon açmak istemezsen de taktiği hiç değiştirmeden her maç bu taktikle(az önce dediğim gibi) oynamalısın

27. Default

takimda alex varsa hic bisey dusunmuyosun wallla koyuyorum alexi etrafina oyunculari nasil dizersem dizeyim takim kazaniyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu taktikte 10 mac sonra dususe gecer takim hem defansi geride kuruyosun hem de alan daraltmayi full yapmissin cok genis ve iyi kadron yoksa kaldirmaz.

ii atmısın kardes keske bende o kadar atabilsem cunku daha ilk sezonda gs nin transfer parası 4M dolar ama sendeki 37M nasıl oluyo guzel hile yaptın galiba bende GALATASARAYLIYIM ama dogrusu gs yle sampıyon olun muyoo

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by apo_apo View Post
    ii atmısın kardes keske bende o kadar atabilsem cunku daha ilk sezonda gs nin transfer parası 4M dolar ama sendeki 37M nasıl oluyo guzel hile yaptın galiba bende GALATASARAYLIYIM ama dogrusu gs yle sampıyon olun muyoo
    ya kardeşim lafını bil de konuş!!
    mesajları okumadan yorum yapma tamam mı?
    Allah Allah, kardeşim mesajları okuyun da böyle saçma saçma mesajlara gerek kalmasın..

apo_apo´isimli üyeden Alıntı
    yahu kardes galatasarayı şampiyon yapmak için sana bi tane kaliteli mc yetiyo eğer olamıyorsan bu senin taktiğinle alakalı kaldı ki transfersiz bile olabiliyorsun

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri