Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 114 sonuç

Konu: Buyrun Arkadaşlar Antreman

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    kardeş ne zamana biter?
    tamam dir kardes

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

ben deneyelim bakalım

Quote Originally Posted by hayaticik View Post
    ben deneyelim bakalım
    tamam kardes iyi oyunlar

4. Default

Teşekkür ederiz arttırdığını gözle gördükte; çok sakatlık oluyor.. Ben mi bişeyi yanlış yapıyorum..

Quote Originally Posted by aras886 View Post
    Teşekkür ederiz arttırdığını gözle gördükte; çok sakatlık oluyor.. Ben mi bişeyi yanlış yapıyorum..
    kardes yakında yenı versıyonu sunacagım sakatlık lar yuzunden gelıstırıyorum

6. Default

Peki kolay gelsin.

Özelliklerin arttığını görüyoruz diyecektim eksik yazmışım deminki postumda

Quote Originally Posted by aras886 View Post
    Peki kolay gelsin.

Özelliklerin arttığını görüyoruz diyecektim eksik yazmışım deminki postumda
    sagolasın kardes

paylasım ıcın teşekkurler deneyelım

saolunda bunu nereye aticaz bu dosyayi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedules içine atcan
    schedules yoksa kendın yenı dosya acıp schedules adı vercen

ya beyler ben indiremedim bu paketi nasıl indiricem ben bunu biri yardım etsin

Quote Originally Posted by ToxemA View Post
    ya beyler ben indiremedim bu paketi nasıl indiricem ben bunu biri yardım etsin
    arkadasım lınkı tıkla ayrı pencerede rapıd lınkı acılacak free yazan yerı tıkla orada gordugun koyu harflerı kutuya yaz download ta bas tamamdır

kardes ben burda Bir Suru antreman pakedı denetım ama hıc bırı ıSe yaramadı senınkınıde bu umut Denedım senınkıde ıSe yaramaDı maLeSef akSınee aDamLarın öZeLLikLeri daha cok duSuo ısterSen nedenını bende anLamadım ama taktık oLmamış benCe yineDe eLine SagLık

geçenlerde yabancı bir forumda okudum antreman sistemi dışında koçların da önemine değinmiş,şöleki; koçlarınınızı 5 yıldız seviysinde ise alın ve aldıktan sonra auto yapın diyor.
    Benim bütün shooting,defans vs... 5 yıldızdı ama ona rağmen düşüş yaşıyordum,auto yaptım koçları ve bazı özelliklerin kafasına göre dağıttığı için 2-3 yıldıza düştüğünü gördüm yani sölemek istediğim başta auto yapın ve bakın hangileri düşükse ona göre koç alın ve mümkün olduğunca 1 alana 1 den fazla koç vermeye çalışın(bu pek mümkün olmuyor ama...)
    bir diğer husus ta antreman tesisleri klüpten geliştirmesini isteyin.ben bu yazdıklarımı denedim ve eskiye nazaran daha az düşüş gözlemliyorum o da morali düşük ve sakat oyuncularda oluyor diğer oyuncuların çoğu 1 tek özellikte olsa artış gösteriyor.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Quote Originally Posted by dockers View Post
    kardes ben burda Bir Suru antreman pakedı denetım ama hıc bırı ıSe yaramadı senınkınıde bu umut Denedım senınkıde ıSe yaramaDı maLeSef akSınee aDamLarın öZeLLikLeri daha cok duSuo ısterSen nedenını bende anLamadım ama taktık oLmamış benCe yineDe eLine SagLık
    sagol kardes olumsuzda olsa elestirin için

[QUOTE=badboy_t;467659]geçenlerde yabancı bir forumda okudum antreman sistemi dışında koçların da önemine değinmiş,şöleki; koçlarınınızı 5 yıldız seviysinde ise alın ve aldıktan sonra auto yapın diyor.
    Benim bütün shooting,defans vs... 5 yıldızdı ama ona rağmen düşüş yaşıyordum,auto yaptım koçları ve bazı özelliklerin kafasına göre dağıttığı için 2-3 yıldıza düştüğünü gördüm yani sölemek istediğim başta auto yapın ve bakın hangileri düşükse ona göre koç alın ve mümkün olduğunca 1 alana 1 den fazla koç vermeye çalışın(bu pek mümkün olmuyor ama...)
    bir diğer husus ta antreman tesisleri klüpten geliştirmesini isteyin.ben bu yazdıklarımı denedim ve eskiye nazaran daha az düşüş gözlemliyorum o da morali düşük ve sakat oyuncularda oluyor diğer oyuncuların çoğu 1 tek özellikte olsa artış gösteriyor.umarım yardımcı olabilmişimdir.
    [/QUOT peki daha sonra butun koclar auto mu kalacak yoksa yine duzeltecekmiyiz biraz acarmisin.yani her kocun belli gorevi olacak dimi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by PİTBULL_1978 View Post
    2006 da ozyzco adinda yaptigim antremandan sonra fm 2007 yaptigim bu antreman programini sizlere sunuyorum deneyen arkedaslardan olumlu olumsuz elestirileri bekliyorum
    http://rapidshare.com/files/8965994/...REMAN.rar.html
    onceliklle paylasim icin saol.antreman programinui inceledim.bi kac sorum olacak. strenght ve ayrobik idmanlarini az tutmussun.bunu ozel bi nedeni var mi bu macin son yarim saatine doru oyuncularin sismesine neden olmuo mu.ayrica kanat oyuncularinin ayrobik idmanini daha agir yapmasi lazim deil mi sence.cunku ben ayrobik idmanin hizi arttirdigini biliorum.bunu yaninda ofansa yonelik oyuncularin defansini cok kismissin bu duran toplarda fazla gol yememize neden olmaz mi.simdilik bu kadar aklima gelirse yine paylasirim.

süper olmuş walla ellerine sağlık paylaşım için sağol

Quote Originally Posted by _AfricA_ View Post
    süper olmuş walla ellerine sağlık paylaşım için sağol
    sagol kardeş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [QUOTE=fikom;479812]
    Quote Originally Posted by badboy_t View Post
    geçenlerde yabancı bir forumda okudum antreman sistemi dışında koçların da önemine değinmiş,şöleki; koçlarınınızı 5 yıldız seviysinde ise alın ve aldıktan sonra auto yapın diyor.
    [/QUOT peki daha sonra butun koclar auto mu kalacak yoksa yine duzeltecekmiyiz biraz acarmisin.yani her kocun belli gorevi olacak dimi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

onceliklle paylasim icin saol.antreman programinui inceledim.bi kac sorum olacak. strenght ve ayrobik idmanlarini az tutmussun.bunu ozel bi nedeni var mi bu macin son yarim saatine doru oyuncularin sismesine neden olmuo mu.ayrica kanat oyuncularinin ayrobik idmanini daha agir yapmasi lazim deil mi sence.cunku ben ayrobik idmanin hizi arttirdigini biliorum.bunu yaninda ofansa yonelik oyuncularin defansini cok kismissin bu duran toplarda fazla gol yememize neden olmaz mi.simdilik bu kadar aklima gelirse yine paylasirim.

strenght ve ayrobik kısık tutmam sakatlıkları önlemek amacıyla ilgili

arkadaşlar yaa bu antreman pach ler i nasıl yükleyeceğimi bilemiyorum bir zahmet yardım ve oyun esnasında nasıl kullanacağımı???

Quote Originally Posted by rockinmylife View Post
    arkadaşlar yaa bu antreman pach ler i nasıl yükleyeceğimi bilemiyorum bir zahmet yardım ve oyun esnasında nasıl kullanacağımı???
    belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2007/schedules

içine atacaksın

Antremanı rapidshare dışında başka bir yere yükleyebilir misiniz?? Bizim yurtta yasakladılar rpidshare i...:/

Quote Originally Posted by alcasar View Post
    Antremanı rapidshare dışında başka bir yere yükleyebilir misiniz?? Bizim yurtta yasakladılar rpidshare i...:/
    tamam kardeş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buyur kardeş

http://dosyam.net/?id=dv05p2

Nesil
    2006
    Yer
    19 EYLÜL HELL :)

valla bi deneyelim bakalım

Quote Originally Posted by yusuf52_ View Post
    valla bi deneyelim bakalım
    saol umarıum işine yarar

abi benim aradığım antremandır işallah mesela oyuncuları bedava alıp antremanla yetiştirip satıp zengin olmayı çoq severim bu o na göreyse çok makbule geçersin:d

Nesil
    2007
    Yer
    stamford bridge weya saracoğlu

ya bnm belgelrim içerisinde schedules de bi dosya yoq napacam??bi cwp weren olursa sewinirim

yoksa kendin yap oda olur

28. Default

kARDES bu tsh dosyalarini nereye aticazzz* BELgelerim shedules diyorsan oyle bisey yok ; nereye atacam soyler misin

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedules'ın içine atacan..

oncelikle cok yararli bir antreman programi.bizlerle paylastigin icin cok tesekkurler ama bi kac sey soylemek istiyorum.strenght ve aerobic kisimlari yetersiz bence.ikisinin ayarini dusurup digerlerine eklemissin.sakatlanmalari onlemek icin dengeledin biliyorum ama bana kalirsa strenght ve aerobic kisimlari biras daha kasmali ve dengede tutmak icin diger ozelliklerdne kisilmasi gerekirdi.ozellikle defans icin soyledim bunu.cunku ben fb ile oynuyorum ve ortada oynuyan edu ve lugano cok agir oyuncular geriye donemiyorlar.o yuzden taktigime gore belli yerlerdeki oyuncularimin hiza ihtiyaci var.neyse senin antremanini kendime gore duzenledim..cok saol yinede..bana fikir verdi

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri