Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: En Çok Takip Edilen Taktik ve Antreman Paketleri

eline sağlık teşekkürler

arkadaşlar ben daha fmyi yeni oynamaya başladığım için antremanlardan hiçbirşey anlamıyom yardımcı olursanız sevinirim antreman ney nasıl yapıyosunuz kendi başınıza antreman programı

arkadaşlar ben daha fmyi yeni oynamaya başladığım için antremanlardan hiçbirşey anlamıyom yardımcı olursanız sevinirim antreman ney nasıl yapıyosunuz kendi başınıza antreman programı

arkadaşlar allah rızası için bana rapidshareden nasıl indirme yapılacağını söyler misiniz lütfen rica ediyorum ben hiç bişeyi indiremiyom nerdeyse bu yüzden

Talking slm

googleye fm 2006 yaz orda turksportal.net adresini bul turksportal ekranında solda training yazar arkadaşlarımızın koymuş olduğu güzel taktikler var birine tıkla direk indiriyor zaten winrarla dosyaları aç sonra içinde beni oku yazan düzeni tıkla ve oyununa nasıl kaydedeceğini gör ii oyunlar

5. Default

sağol güzel paylaşımlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbull

guzel olmus

peki bunlar nereye atılacak?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Belgelerim>sports interactive>fm 2006>tactics içine atacaksın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    kastamonu

Default vieri ant prog

abii antreman programı cok berbat mahfetti takım daki oyuncularımı 20 mmn oyuncu oldu 3..5 mılyon bence bosa tavsiye etmeyın cunku çok kotuuu oyuncuların hepsının ozellıklerini alt seviyeye düsürüyorrr vieri antreman programı berbat tavsiye etmem yakınde resimleride eklerim sakatlıktan oyunda oynayamıyorsunuz 12 tane sakat oyuncum lıgde yedek oyuncularla devam ediyorummm ilgililere saygılarlaaaa........

Demirhan1984 Taktik İndirilemiyo

Nesil
    2005
    Yer
    34

4-4-2 wings silinmiş linke bi bakarmısın lütfen

kardes ii hosta bunlari indirirken gereksinim olaralk fm2006 yazio bn fm 2007 taktigi ariyorum eger 2007dede basari sagliosa bu taktik bi bilgi verseniz diyorum yinede tesekkur ediyorum emegine saglik diorum

ben taktiğimi siteye yükledim yardımları için gençkartal(şemsi)'a çok teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ben Ozzy Antreman Paketini kulanıorum ortasahada biraz oyuncuların durumu kotu ama genelde ıyı

15. Default

bence en iyi taktik kendinin üzerinde uğraşarak yaptığın taktiktir oyunun zevkide burdan çıkıyor zaten

Unhappy :(

4-4-2 wings'e ulaşamıyoruz..
    Galiba silinmiş..
    Şimdiden teşekkürler..

17. Default

Linkler Ölü

Moderator kardeş.Bi ilgileniversen diyorum şu linkler ile. sitede genelde çoğu link ölü.Hiç kontrol etmiyosunuz galiba.

19. Default

arkadaslar taktikler kadronuzdaki oyunculara performanlarına ve mevkilerine göre şekillenir kalkıp 3 oyun kuruculu bi taktik indirir ancak kadronuzda tek oyun kurucu varsa elbette işe yaramaz.

Default eyw..

eywallah kardes sagolasın...

21. Default

linklerin hepsi ölü

Nesil
    2005
    Yer
    Gönen/Balıkesir

Arkadaşlar dosyaları yeniden yükleyebilirmisiniz?

4-4-2 wings indirilmio hiç bir taKtik acilen yardım edebilirmisinizzzz

ilnklerin öldüğünü hisseder gibiyim

2005 için olanları var mı ?

linklerin hepsi ölü birileri ilgilensin artık..

adminler sitede duzenleme var diyorsunuz , bir zahmet sunları rapidshare, dosyam net e upload edin. Bu kadar zormu!!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri