Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Oyunda Hata Veriyo :(

1. Default

Quote Originally Posted by hayaticik View Post
    Yerel Disk C'den Documents and Settings ve sonra kullandığımız hesaba ait kullanıcı adına girdiğimizde,eğer Application Data klasörü orada gözükmüyorsa yapmamız gereken şudur;

Pencerenin üst kısmından Araçlar'a tıklayıp oradan klasör seçeneklerine giriyoruz.Daha sonra açılan pencereden görünüm sekmesine girip,gizli dosyalar ve klasörler kısmından,gizli dosya ve klasörleri göster şıkkını işaretliyoruz.

Bu kadar.Daha sonra Sports Interactive klasörünü silip oyunumuzu oynayabiliyoruz.

Beni gizli klasörlerü görmek rahatsız ediyor.Sizi de rahatsız ediyor ise aynı şekilde bu sefer eski şıkkı,yani;Gizli dosya ve klasörleri gösterme şıkkını ilşaretleyip işlemi tamamlıyoruz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

İyi oyunlar....
    Iste bu da olmuyor.Bunu da deniyorlar olmuyor.Biraz forumu takip edin.Heryerde ayni mesaj var

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya k'mse b' cozum bulamayacakmi

aynı hatada bendede oluyodu.bende çözümü fm06 türkçe yamasını kurmayarak çözdüm.yani normal fm2007 kuruyoruz sonra fm2007tr yi kuruyoruz.böyle yapıcan spiker türkçe olmuyo.bi de fm06 yı yükledikten sonra türkçe olsa bile türkçe karakterler saçma sapan bir harf oluyo.
    eğer hata varsa ben hiç oyunu silmeden tekrar aynı klasöre yükledim.üstüne yani.ben böyle çözdüm.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by beopless View Post
    aynı hatada bendede oluyodu.bende çözümü fm06 türkçe yamasını kurmayarak çözdüm.yani normal fm2007 kuruyoruz sonra fm2007tr yi kuruyoruz.böyle yapıcan spiker türkçe olmuyo.bi de fm06 yı yükledikten sonra türkçe olsa bile türkçe karakterler saçma sapan bir harf oluyo.
    eğer hata varsa ben hiç oyunu silmeden tekrar aynı klasöre yükledim.üstüne yani.ben böyle çözdüm.
    Arkadaşım Sadece Bilgisayarda Yani Fm 2007 mi oLucak FM 2006 oLmuycak mı ? anLamadım kusura bakma Bi yardımcı oLursan Sevnirim Buraya Cevap yazma bana Özelden yardımcı olursan sevinirim..

aynen dediğin gibi.fm2006 yı kurunca o hatayı veriyor.ben bir kaç defa denedim.tam man utd yi 2-0 yenerken hata verip kapanıyodu deli oluyodum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tr y le ilgili değil.ben oyunu silip yükledim ama bendede olmadı bende çıldıracammmmm
    FM Gazetesi

FernandeZ Misafir

Aynı Sorun Bendede Var Ben Oyunu Sildim Artık oynamıyorum ya Gına Getirdi Gerçekden Artık Silip yüklemekden Bir Hal oldum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben çzdüm olayı.........turksportalın türkçesiyle oynamadım....direk oyunun simgesine bastım we hata olmuo artık
    FM Gazetesi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri