Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 78 sonuç

Konu: Grafik paketlerini(yüz, forma, logo) yükleyemeyenler

1. Default

beyler benim ekran arkasi degisti gri oldu fakat ustte yazan devam menajer adi dunya falan onlar gozukmuo bunlari yukledikten sonra
    nasil duzeltebilirim bi yardim ederseniz sevinirim bastan mi yuklucem oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by longcafe View Post
    programi yukledim cache dosyasini sildim fakat C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" noktali yere bilgisayarimin ismini nasil yazicam yani adres cubugunami yazicam oraya yazsam orada ne sekilde kayit edicem sadece o adresi ariyo ve dogal olarak bulamio.? pc nin ismini nereye yazicam? tesekkurler
    Eğer cache dosyasını sildiysen belirtilen yere ulaşmışsın demektir. O nedenle noktalı yere birşey yazmana gerek yok.

Bilgisayarıma gir, Documents and Setting'e gir, orda kullandığın kullanıcı hesapları olacak. O hesaba girerek bulabilirsin. Ayrıca başlata tıkladığında yukarıda yazan senin hesap adındır.

Quote Originally Posted by kill4you View Post
    beyler benim ekran arkasi degisti gri oldu fakat ustte yazan devam menajer adi dunya falan onlar gozukmuo bunlari yukledikten sonra
    nasil duzeltebilirim bi yardim ederseniz sevinirim bastan mi yuklucem oyunu
    Skin cache özelliğini kapat ya da başka bir skinle değiştir, düzelecektir...
    "YÜCE ATATÜRK"

olmuyor Sekopej ne yaptıysam olmadı.Sizin dediklerinizi aynen yaptım ama fotoğrafları göremiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eğer yamaları doğru yere attıysan ve yukarıda yapılanları uyguladıysan sorunsuz çalışması gerekir. Doğru yere attığından emin ol...
    "YÜCE ATATÜRK"

5. Default

Mesajlarım neden siliniyor onu anlamadım, soruma cevap bulamadan mesajım silinmiş?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Umut.xs View Post
    Mesajlarım neden siliniyor onu anlamadım, soruma cevap bulamadan mesajım silinmiş?
    Korsan oyundan doğan sorunlara sitemizde yardımda bulunmuyoruz. Skini değiştir, oyunu kaldırıp baştan kur hala sorun devam ediyorsa korsan oyundan kaynaklanıyor olabilir ve çözümü de burada yok...
    "YÜCE ATATÜRK"

7. Default

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Korsan oyundan doğan sorunlara sitemizde yardımda bulunmuyoruz. Skini değiştir, oyunu kaldırıp baştan kur hala sorun devam ediyorsa korsan oyundan kaynaklanıyor olabilir ve çözümü de burada yok...
    Anladım, ama herkes orjinal cd'den nasıl yüklesinki bir oyun için o kadar para

ya bende yuukledim acildi fakat oyunun turkcesi gitti ingilizce oldu bazi yerler bende sildim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by aysem View Post
    ya bende yuukledim acildi fakat oyunun turkcesi gitti ingilizce oldu bazi yerler bende sildim
    Zaten yama 100% türkçe değil ki. zaten bazı yerler ingilizce. grafik yamalarıyla dilin bi alakası yoktur ki..

Ya benim Application Data Klasör'ünde Footbal Manager klasörü yok. Oyunda da preferences bölümünde bahsedilen ayarlari yaptim ama La Liga haric hic bir ligdeki formalar yok.

siteden belçika ligi formalarını indirdim..Bunu da pictures-kits bölümüne klasörüyle birlikte attım..Cache dosyasını da sildim..oyuna girip görünüm ayarını da yaptım ancak kayıtlı oyunumda bir değişiklik yok şuan

12. Default

yüz paketlerini yükledim gözüktü ama suratların yarısı yok kesilmiş gibi yukarı taraf gözükmüo???

elimde almanya birinci ve ikinci ligi takım logoları var.ama bir türlü oyuna aktaramadım.dosyaları şuraya koydum:C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\logos\Germany\1_bundes liga_huge
    bu birinci ligdeki takımların logoları.birinci sayfada söylenen ses&görüntü bölümünden işaretlemeyi yapmama rağmen oyunda göremiyorum.hata nerde olabilir?

grafic ile bir sorunum var. ne yaptim ne ettiysem 2007 de ki backrounds lari degistiremedim. bir türlü olmuyor her seyi denedim. lütfen tahmin degil bilen ve bu sekilde oynayan bir arkadas varsa yazsin. 1 gb den fazla backroundlarim hic birini kullanamiyorum. tesekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

walla abı bn yukledım yama yı bılgısayar da bı dha acamıyorum fm yıı yenıden baslamak cok zor deılde bıl formatlamak gerek mı??? bide senin dediklerını denıcem...

arkdaslar bu yuz paketlerinin linki nerede acaba

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

FM Grafikler / FM 2007 / Yüz Paketleri...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by burak4345 View Post
    arkdaslar bu yuz paketlerinin linki nerede acaba
    http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=230

helal olsun kardeş sana, ne zamandır bu olayı ariodum

Arkadaşlar cache dosyasını siliyorum...Oyuna giriyorum...Fotolar gözükmüyor...Çıkıyorum...Sildiğim cache dosyası aynı yerinde duruyor ya da geri gelmiş diyebiliriz...Bu problemi nasıl aşacağım?

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Arkadaşlar benim oyunumda Hollanda takımlarının orjinal formalarının olduğu halde oyuna girince hollanda takımlarında default formalar gözüküyor.Bunu sebebi nedir? (Formaların bulunduğu yer: D:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\kits\clubs\hol\Eredivi sie)..
    <')))))>-<

arkadaslar turksportal dan bilgisayarıma indirdigim türkcefm,forma paketleri gibi dosyalar bilgisayarıma bilinmeyen dosya türü olarak geliyor ve tıkladıgımda listeden programı sec diye bisey cıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim? hiçbir dosyayı yükleyemiyorum bilgisayarıma yardımlarınızı bekliyorum simdiden tesekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by yugi View Post
    Arkadaşlar benim oyunumda Hollanda takımlarının orjinal formalarının olduğu halde oyuna girince hollanda takımlarında default formalar gözüküyor.Bunu sebebi nedir? (Formaların bulunduğu yer: D:\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\kits\clubs\hol\Eredivi sie)..
    İlk mesajda yazılanları uygularsan gözükmesi gerekir.

Quote Originally Posted by seckin_eagle View Post
    arkadaslar turksportal dan bilgisayarıma indirdigim türkcefm,forma paketleri gibi dosyalar bilgisayarıma bilinmeyen dosya türü olarak geliyor ve tıkladıgımda listeden programı sec diye bisey cıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim? hiçbir dosyayı yükleyemiyorum bilgisayarıma yardımlarınızı bekliyorum simdiden tesekkürler
    Sanırım winrar yüklü değil bilgisayarından. Winrar yüklersen sorunun hallolacaktır...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadas simdi ben yamalar indirdim Turkce 7.02` galiba net bilmiyorum onu yukledim ve ymalar oyunda gozeukmuyor sebep
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Bende Sekopej dediğin gibi ilk mesajdaki denilenleri yaptım ama gene Hollanda takımlarının formaları default olarak görünüyor... Genede ilgin için teşekkürler...
    <')))))>-<

Face pack yukledim....Ama hic bir oyuncunun resmi cikmadı..Acaba tam olarak nereye yapıstırıcam ..Bir gosteriverseniz ??

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

application datayı sildin mi ?

bende ekran kararddı fm mı oynıyamıom lutfen yardım edın bana

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    bende ekran kararddı fm mı oynıyamıom lutfen yardım edın bana
    Dil ayarlarını yapmamışsın..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

abı tmm hallodu oyuna gırıomda ayarlara grmıo neden acaba onada bı yanıt versen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ıste bu da resmı vat ama yayınlıyamıom
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    C:\Documents and Settings\MZECAD\Desktop\adsız.JPG
    .
    .