Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 78 sonuç

Konu: Grafik paketlerini(yüz, forma, logo) yükleyemeyenler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ben cache dosyasini siliorum ama sonra oyuna girerken siyah ekranda takiliyor dil ayarlari da tamam nolacak simdi bi yardim ederseniz?

slm sekopej slm herkese bu yuz paketleri her cdlere yuklenirmii cvp verirsen sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Evet yüklenir...

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

benim de bir sorum olacakti. sitede mevcut olan 7.0.2 yamayi indirdim. kariyerime chelsea de baslamak istiyorum. Ancak premier lig deki takimlarin logolari yok ve de hicbir oyuncunun yuz goruntusu yok. Dediginiz gibi cache dosyasini sildim ama yine de olmadi. acaba 7.0.2 yamasindan harici baska bir yama mi yuklemem gerekiyor

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    benim de bir sorum olacakti. sitede mevcut olan 7.0.2 yamayi indirdim. kariyerime chelsea de baslamak istiyorum. Ancak premier lig deki takimlarin logolari yok ve de hicbir oyuncunun yuz goruntusu yok. Dediginiz gibi cache dosyasini sildim ama yine de olmadi. acaba 7.0.2 yamasindan harici baska bir yama mi yuklemem gerekiyor
    Logo paketleri ve yüz paketleri yamalarını indirdikten sonra cache dosyasını silmeniz gerekir..Yama ile ilgisi yok..

Benimde bi sorum olacak. Oyuncu resimleri profilinde kendi boyutunda çıkmıyor küçük çıkıyor onu nasıl büyütebiliriz?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by alex_sercan View Post
    Benimde bi sorum olacak. Oyuncu resimleri profilinde kendi boyutunda çıkmıyor küçük çıkıyor onu nasıl büyütebiliriz?
    Yüklediğin facepackle alakalı..Oyunun kendi resimleri 95*95 boyutundadır (küçük dediklerin bunlar olsa gerek)..Başka face pack yüklersen genelde 140*180 olur ve iyi olur ..

Yok kardeşim bak böyle oluyor. Önceden böyle değildi yine aynı facepack'i yüklemiştim. ama böyle değildi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by alex_sercan View Post

Yok kardeşim bak böyle oluyor. Önceden böyle değildi yine aynı facepack'i yüklemiştim. ama böyle değildi.
    bence bu temayla da alakalı bazı temalar buyuk resimleri gostermiyor onu ayarlamanın bir yolu forumda olması lazım

Valla aradım ama bulamadım. Bu tema FM'in orjinal teması ama önceden dediğim gibi bir sorun yoktu ben kullanıyordum düzgünce. böyle bi sorun oldu garip...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Exclamation Grafik paketlerini(yüz, forma, logo) yükleyemeyenler

Son günlerde bununla ilgili çok konu açılmaya başladı.

İlk olarak paketi doğru yere yüklediğinizden emin olun. Oyunun kurulu olduğu klasörde data\graphics\pictures içinde uygun olan klasöre koymanız gerekmektedir. Otomatik kurulum varsa yine kurulum adresini orada verilen değil de oyunun kurulu olduğu yer olmasına dikkat edin.

Yamaları yükledikten sonra;

"C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" Klasörünün içinde bulunan "cache" adlı klasörü silin. Noktalı kısıma (\....\) kendi bilgisayarinizin adini yazin örnek: sekopej gibi.
    Application Data klasörü bazı bilgisayarlarda gizli dosya halinde bulunabilir Windows Görünüm seçeneklerinde "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaratleyin.

Cache dosyasını sildikten sonra oyuna girin. Yamaları artık görmeniz gerekmektedir. Eğer hala göremiyorsanız ayarlardan(preferences) görüntü-ses (Display&sound)'e gelip sağ üstte 2. kutucukta bulunan temaları sakla(use skin cache) özelliği kapatınız. Onaylayıp ayarlardan çıkınız. Ve sorun hallolacaktır. Eğer kutucuk işaretli değilse işaretleyip onaylayıp, tekrar işareti kapatıp onaylayarak yamaları görebilirsiniz.

Artık karşılaştığınız yama sorunlarını burada belirtiniz, yeni konu açmayınız...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

olmadi ustad olan formalarda kaybolup gitti

yardim bekliyorum muzo_1903_xxx@hotmail/com

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by STAHL View Post
    olmadi ustad olan formalarda kaybolup gitti
    Nasıl yaptığını anlatırsan yanlışını bulabiliriz. Anlattıklarımı yaparsan olması gerekiyordu. Sen en baştan neler yaptığını yaz, neresi olmuyor bulalım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

su an mac sirasinda gorunuyor fakat klup bilgilerinde yok neyse bunada sukur
    ilgin icin sagol

Ben burda yazan dosyayı sildim oyun açılmadı karanlık oluyor ekran...

ya oyuna manager eklerken MİDUM LARGE falan boyutlar cıkıyo bunların amacı ne siz hangisini seçmemi önerirsiniz?? yardımcı olursanız sevinirim

17. Default

ben valla beşiktaş skini yükledim logo resim hepsi oldu

18. Default

oncelikle tum calismalarinizdan dolayi cok tesekkür ederim,bişey sorucaktım ben small face pack yükledim,ama her denileni yaptım,acaba kayıtlı oyunlarda mı acılmıo acep die dusundum,bilgi alabilirmiim?simdiden teseküür ederim...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by cuneyten View Post
    oncelikle tum calismalarinizdan dolayi cok tesekkür ederim,bişey sorucaktım ben small face pack yükledim,ama her denileni yaptım,acaba kayıtlı oyunlarda mı acılmıo acep die dusundum,bilgi alabilirmiim?simdiden teseküür ederim...
    Kayıtlı veya yeni oyun farketmez, her türlü çalışır. Doğru yere yüklediğinden emin misin? Small paketleri diğerleriyle aynı yere yüklediğinde göremezsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Melbourne

açıklama için saolun bende, affedersiniz, mal gibi yanlış yere kurmuşum gözükmüyordu bir de bunun için konu açmaya çalıştım..artık kusura bakmazsınız..tekrar teşekkürler..

21. Default

Benim önceden açtığım bir konu vardı , onu kapatıp linki buraya yönlendirmişsiniz ama sanırım dikkatli okumadınız mesajımı.

Bende yamalarla ilgili bir sorun yok oyunun genelinde oyuncuların resimleri gözükmüyor bunun için ne yapabilirm ben bu konuda yardım almak istediğimi belirtmiştim. Sanırım yanlış anlama olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Umut.xs oyunun orjinal mi?

Question

benım skınımDe neden loGoLar gorunmuo SS koydum

http://img217.imageshack.us/img217/2020/1mv6zg2.jpg burdaki gibi Logo bende Cıkmıo
    http://img409.imageshack.us/img409/3125/adszld5.jpg buda benımkı yardım eden oLursa sevınırım..tşk

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by dockers View Post
    benım skınımDe neden loGoLar gorunmuo SS koydum

http://img217.imageshack.us/img217/2020/1mv6zg2.jpg burdaki gibi Logo bende Cıkmıo
    http://img409.imageshack.us/img409/3125/adszld5.jpg buda benımkı yardım eden oLursa sevınırım..tşk
    Abi Senin ki skinsden oluyor skıns i değiştir düzelir

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Umut.xs View Post
    Benim önceden açtığım bir konu vardı , onu kapatıp linki buraya yönlendirmişsiniz ama sanırım dikkatli okumadınız mesajımı.

Bende yamalarla ilgili bir sorun yok oyunun genelinde oyuncuların resimleri gözükmüyor bunun için ne yapabilirm ben bu konuda yardım almak istediğimi belirtmiştim. Sanırım yanlış anlama olmuş.

Eğer herhangi bir yama yüklemediysen zaten göremezsin. Eğer yüklediysen ve hala göremiyorsan yukarda belirtilenleri yaptığında görebilirsin...
    "YÜCE ATATÜRK"

Question

arKaDaŞLar oynadıgımıZ herHaNgi bi Skinin yaZı fontunu yanı Yazı sekiLLerini naSıL deiştirebiLiRiz biLen yardım ederSe sevinirim tşk..

27. Default oyunun başında mı yuklenecek

arkadaşlar ben oyunda 3.sezondayım bu ara yüzleri şimdi ekleyebilir miyim yoksa oyun kurulduktan hemen sonra mı yüklemeliyim?

-skynos-

ben de yama fln yuklemeden direk oyunu actim hicbir adamin resmi yok nedeni ne acaba

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by skynos1907 View Post
    arkadaşlar ben oyunda 3.sezondayım bu ara yüzleri şimdi ekleyebilir miyim yoksa oyun kurulduktan hemen sonra mı yüklemeliyim?

-skynos-
    Evet ekleyebilirsin, bir sorun olmaz çalışır...

Quote Originally Posted by abiodum View Post
    ben de yama fln yuklemeden direk oyunu actim hicbir adamin resmi yok nedeni ne acaba
    Biz yamaları oyunu yükleyince kimsenin resmi çıkmadığı için yapıyoruz zaten. Yüklemezsen göremezsin...
    "YÜCE ATATÜRK"

programi yukledim cache dosyasini sildim fakat C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" noktali yere bilgisayarimin ismini nasil yazicam yani adres cubugunami yazicam oraya yazsam orada ne sekilde kayit edicem sadece o adresi ariyo ve dogal olarak bulamio.? pc nin ismini nereye yazicam? tesekkurler

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri