1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Çok sakatlık oluyor

Default Çok sakatlık oluyor

Yaw arkadaşlar oyunda inanılmaz cok sakatlık oluyo her maç bir adam gidiyo ve aldıgım oyuncuları kullanamıyorum bu yuzden.Baktım antreman seviyesini düşürdüm sakatlanmasınlar diye azaldı ama yine inanılmaz cok sakat oyuncum var

konu başlıkları yazarken daha dikkatli olalım düzenleme Vieri

ya valla haklısın kardeş sakatlıkları çok abartmışlar insanı çaresiz bırakıyo 8 oyuncu aynı anda sakatlandı bende bi kere az daha avrupadan eleniyodum

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Ya allah aşkına şu sakatlıklarhakkında bilgisi olan yardımcı olsun iki günde bi oyuncu sakatlanırmı yahu adam tam 1 aylık sakatlıktan cıkıyo daha 1gün gecmeden tekrar 3-4 hafta sakatlanıo çıldırcam yaww

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Tabi antremanların çok ağır ve antreman sahasıda çok kaliteli değilse oyuncuların bu tempoyu kaldıramayacaklardır sakatlanacaklardır. oyuncularının gelişmesini istediğin gibi çok yüklenmen onların lehine değil aleyhine olacaktır. sakatlanan oyuncuları geri kazanmak içinde kaliteli doktorlara ihtiyaç duyacaksın. kötü özelliklere sahip doktorlar oyuncunun geri dönmesindeki süreyi uzatabilirler.

Fazla sakatlık olmasını istemiyorsan antreman ayarlarına gözden geçir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

dedigini yaptım vieri faydası oldu artık cok aşırı sakatlık olmuyo sagol

hocam işte boyle nazik soyle canımı ye valla cok sagol

ispanya liginde aşırı sakatlık oluyor. Virüsmü ne bulaşıyo adamlarıma herkes gidiyor durduramıyorum sakatlıkdan oyuncularımı.

antrenman ağırlığını düşür bide öle dene bende çok ağır deil vede çok sakatlık olmuyo

Virüs bulaşmaması için sakatlanan oyuncunun doktor raporunda 'send home' u seç eve yolla virüs bulaşmaz

abi karşık bi iş:kadroyu şişiriyorsun takımın huzuru kaçıyo kadroyu şişirmesen oyuncu yetmiyo.o yüzden benim takımımda hiç bir zaman huzur olmuyo

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by samco25
    abi karşık bi iş:kadroyu şişiriyorsun takımın huzuru kaçıyo kadroyu şişirmesen oyuncu yetmiyo.o yüzden benim takımımda hiç bir zaman huzur olmuyo
    Hiç bir oyuncuyu mutsuz etmeden ve yeteri kadar oyuncu bulundurarak sezonu kapatabiliyorum. Rotasyonu dengeli yapman lazım.

Genellikle takımlarımda birbirine yakın özellikli şu sayılarda futbolcu oluyor:

2 Kaleci, 4 DC, 2 DL, 2DR, 4 veya 5 MC(DMC ve AMC de olabilir arada), 2 MR, 2ML(1 tane genç MR veya ML de bulunabilir), 4 tane iyi FC(veya SC), 1 tane de genç fc.

Kupa maçlarına, avrupa kupalarına genellikle kanatları ve forvetleri değiştirip çıkarım. Maç çok zayıf bi ekiple oynanacaksa tüm takımı bile değiştirebilirim(hafta arası maçlarında).

vallahı ben 1 macta delırmıstım 3 oyuncu degısıklıgımın hepsıde sakatlandı ve ısın komık tarafı 3 ude forvettı forvetsız devam etmıstım maca...

Quote Originally Posted by jee_han_86
    Yaw arkadaşlar oyunda inanılmaz cok sakatlık oluyo her maç bir adam gidiyo ve aldıgım oyuncuları kullanamıyorum bu yuzden.Baktım antreman seviyesini düşürdüm sakatlanmasınlar diye azaldı ama yine inanılmaz cok sakat oyuncum var

konu başlıkları yazarken daha dikkatli olalım düzenleme Vieri
    doktor al
    2 tane

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wendel3272
    doktor al
    2 tane
    Arkadaşım bu başlık 2005'de açılmış
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Quote Originally Posted by LaKe
    Arkadaşım bu başlık 2005'de açılmış
    Sana ne ?!

Mesaj Yetkileri