Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
271 ile 300 arası toplam 339 sonuç

Konu: Antrenman Paketleri

Nesil
    2006
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by xescaliburx View Post
    arkadasim bak ben kimseyi karalamaya falan calismiyorum.tamam bi hata yaptim de cik isin icinden.klasik bi 4-4-2 taktigi bu ve bu taktik burada toutatis taktigi adinda kayitli.senin bomba diyerek yayinladigin bu taktik bu sitede aylardan beri var ve biliyosun ki fm 2007 cm 2001-2002ye gore cok ayrintili ve farkli.bu yuzden hic trip yapma.bu taktigin aylardan beri bu sitede oldugunu adin kadar iyi biliyosun ve bu taktigi ilk yayinlayan arkadasin emegine de haksizlik ediyosun bu taktigi farkli bi taktik diye indirenlere de cok buyuk ayip ediyosun.
    Ben sana birşey diyeyimmi kendin yazıp kendin oynuyosun eleman istediğini düşün istediğin söle umrumda bile değil...Herkes inanmak istediğine inanır bu şekilde yaşar... Bu senin yorumun olabilir...Fazla konusmaya gerek bile yok....

ya bunu neyle aççaz

3. Default

Ya BÖle Yaziosunuz Delİkanli Gİbİ SÖleyİn HİÇmİ Bu Antrenmani İndİrİp Deneyen YOK KaÇiniz Hİlesİz Oyun Bİtİrdİnİz...:?

4. Default

Quote Originally Posted by wizardmon View Post
    Süper dostum bu ilk maçım 5-0

ya kardeşim ne alakası var ki şimdi bunun ilk maçla , yetenekliysen yeteneklisindir , :P

Nesil
    2007
    Yer
    Philadelphia USA

Adam bi iylik yapmış bir dövmediğiniz kalmış. İsteyen yükler istemeyen yüklemez. Polemiğe girmenin anlamı yok.

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

hile varsa gerek yok
    Bir üyemize özel mesaj yolu ile hakaret & küfür ettiği gerekçesiyle süresiz uzaklaştırılmıştır

Beyler onerdıgınız ıdman varmı pekı
    ?

8. Default

çok saol kardeş

Yok hıle felan adamların hatta kotuye gıdıyo bu ıdmanla berbat bısı kımseye onermem lutfen ınsanları kaldırmayın

---------------------------------
    RİZE/KALKANDERE

10. Default

Ya Byler Bu Nu Indrdimde Nasil Calistrcam Anlamadim Nereye Kopyallicam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunu ben yabancı FM Forumlarında da görmüştüm orda da "This is Cheat" diyolardı ama denedim baktım bunda hile yok..

Merhaba arkadaşlar. Yeni başlık açmak istemedim. Buradan biriniz cevaplarsa çok sevinirim.FM07 çıktığından beri oynuyorum. Antrenmanlar ile ilgili büyük sorunum var. Ligin başlarında oyuncuların özellikleri güzel artıyor.Lig ve maçlar başlıyor bir durgunluk yaşanıyor. Sonra ani bir düşüş geliyor.Oyuncuların genel özellikleri 1-2 puan düşüyor. bu durum sezon sonu tatile çıktıklarında daha kötü oluyor.3 puan düşen adamlar var. Bu genel bir sorun mudur? Benim bir hatam mıdır?

13. Default

hile ile olmaz agalar en guzeli kendi programın....

14. Default

Dosyayi Nereye Aticaz

hiç işe yaramadı. oyuncularımın performansı düştü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nasi ÇaliŞio?

Default Eveeeeeeeeeet

s.aléykûm millet bu konuya da el attım yeni arkadaşlara yardımcı olacak çok şey anlatıcam makale bile olur bu

Konu 1 : Oyuncumu nasıl geliştirebilirim ?
    - Bir oyuncunun gelişmesi için öncelikle oyuncunun potansiyeli olması gerekir. Potansiyeli yoksa boşuna takımda tutmayın. Oyuncunun potansiyeline bakmak için scout'u deneyin. ( Scout download )

- Potansiyeli olan oyuncunun kişiliğinin Azimli , Çalışkan , Sportmen ya da Başarıya Aç olması lâzım.

- Çalışkan oyuncunun en fazla 23 yaşında ( iyi gelişmesi için en fazla 20 ) olması gerekir.

- 24'ten küçük oyuncunun oynadığı takımın antrenman tesislerinin en yüksek seviyede olması gerekir.

- En yüksek antrenman tesislerine sahip takımın koçlarının süper olması gerekir. ( Antrenörün süperliği özellikleriyle değil scout'taki Current Ability[şimdiki yetenek] ile ölçülür. )

- Süper antrenörleri olan takımın süper antrenman sistemi olması gerekir. ( AtaWorM süper antrenman sistemleri download )

a) Bu antrenman sisteminde oyuncuların gelişimi için en yüksek çalışma kategorilerini kullandım. Bu yüzden oyuncularınız sık sık sakatlanır ama çok uzun süreli değil.

b) Oyuncunun sakatlanmasını istemiyorsanız antrenmandan önce oyunu kaydedin sakatlık olursa tekrar girip devam edin en fazla 2 girişten sonra o gün sakatlık olmuyor. ( Bu hile değildir sadece sakatlığı engelliyorsunuz bu da sizin hakkınız çünkü adamınız sakatlanmazsa elinizden gelenin en iyisini yaparsınız )

c) Antrenman saatleri ( Türkiye Ligleri İçin ) 15:00 - 16:00 arasıdır. Maçtan 1 gün önce, maç günü, maçtan 1 gün sonra kesinlikle takımınızda sakatlık olmaz. ( Gençlerde olur çünkü onlar maç yapmazlar A takım gibi )
    Örnek : Ayın 23'ünde maçınız var. 21'in saat 15'inde oyunu kaydedin. Devam edin sakatlık olursa seçenekler > oyun aç'tan oyuna girin. Bu sefer sakatlık olmadıysa devam edin 23'ünde maçınız vardı 22'sinde ve 24'ünde takımda sakatlık olmaz ancak 25'inde saat 15:00 - 16:00 arası olabilir. Onun için 25'inin saat 15'inde kaydedin sakatlık olursa yeniden girin. Bu arada 2 maçınız arasında 3 gün varsa mesela 23'ü ile 26'sında maç yapıyosanız kesinlikle aslarda sakat olmaz.

Konu 2 : Sakatlıkların süresini nasıl azaltabilirim ?
    - Mükemmel bir doktorunuz olması gerekir.
    Örnek : Bologna'nın doktoru Gianni Nanni ( Mesela adamınız için 2 haftalık rapor geliyorsa Nanni sağolsun o oyuncu 5 gün takımdan ayrı kalır. 1 haftalık adamı 3 güne düşürüyor. 2 aylık adamı 4 haftaya düşürüyor. ) Bu arada Doktorunuz ne kadar iyi olursa olsun uzmana gönderilen adamın sakatlığının süresi kısalmaz.

Konu 3 : Neden oyuncularımın özellikleri sezon antrenmanları sırasında düşüyor ?
    - Hiç kimse mükemmel değildir. Oyuncularınızın özellikleri sene sonunda tatilde oldukları için düşer, sebebi ise antrenman yerine tatil yapmalarıdır. Ancak yeni sezonla birlikte özellikleri antrenman sistemine göre yükselir. Ancak o oyuncunun belirli bir yeteneği vardır ki scout tan bakılıyor ona yukarda download vermiştim sitede de var ama o biraz uğraştırıyor. Mesela oyuncunun şimdi yeteneği 140 yaşı 20 potansiyeli 180 o oyuncu her sene biraz gelişir ama siz sanıyorsunuz ki oyuncunun dribblingi 15'ti antrenmanla 17'ye çıktı geri 15'e düştü. Ama o oyuncu tecrübe kazandı ve yeteneği 150'ye çıktı.
    Unutmayın : Oyuncu özelliklerine göre değil Current Ability'sine göre takıma katkı yapar.
    Örnek : Ben kendi oyunumda Lille'dan Didier Jacob diye 1 oyuncuyu potansiyeli 99'ken, yaşı 17'yken 5 Milyon Euro'ya aldım. Taraftarlar güvenmedi ama oyuncunun şimdiki yeteneği 188 yaşı 26 Dünya'nın en iyi oyuncusu ve en meşhur oyuncusu her sene World of the Player on the Year ödülünü alıyor. Ben onu büyük sakatlıklardan korudum 17'sinden beri düzenli oynatıyorum ve aramı iyi tutuyorum ki antrenmanlara hep gelsin.

Mükemmel bir de taktiğim var isteyene veririm ben o taktiğe diablOfansifworm diyorum İnşâllah yardımcı olmuşumdur msn'den de ulaşabilirsiniz bilmiyorum msn vermek yasak mı ama ekleyenleri kesinlikle geri çevirmem : [email protected]

Hepinize bol fm'ler Turksportal sayesinde futbolun tadını çıkartıyoruz eyw.

18. Default

ya hile falan yok. super bi schedule bu. paylasim icin saol.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nası çalıştırıyoz bu meledi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hıc hılelı olanı gormedım merak ettım bakıcam sağol

kardes bisey soracam kimse cevap vemedi bana ya fm 2007 de manager profiles ta ismimi giremiyorum tiklayamiyoruym hic bi yere yardimci olabilirmisinizzz) diyen arkadaşım bilgisayarın klavye dilini ingilizce yapmamışsın ondandır

Quote Originally Posted by MAJESTİC View Post
    kardes bisey soracam kimse cevap vemedi bana ya fm 2007 de manager profiles ta ismimi giremiyorum tiklayamiyoruym hic bi yere yardimci olabilirmisinizzz) diyen arkadaşım bilgisayarın klavye dilini ingilizce yapmamışsın ondandır
    Oyundan çık C:\Document And Settings\Bilgisayar Oturum Adın\Application Data buraya gir Sports Interactive dosyasını sil oyuna gir yeniden.

Default Antreman

ARKADAŞLAR BENCE ANTREMANINIZI KENDİNİZ AYARLAYIN HANGİ OYUNCUYU NE YAPMAK İSTİYORSANIZ TEK TEK OYUNCULARINIZA ANTREMAN YAPTIRIN NE ÖZELLİĞİNİ ARTTIRMAK İSTİYORSANIZ DAHA GUÇLU OLUYORLAR BENDEN SOLEMESİ

nasıl indiriliyo buu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar bu nasil indiriliyooo???yardimci olur musunuz??

Quote Originally Posted by puskas View Post
    ARKADAŞLAR BENCE ANTREMANINIZI KENDİNİZ AYARLAYIN HANGİ OYUNCUYU NE YAPMAK İSTİYORSANIZ TEK TEK OYUNCULARINIZA ANTREMAN YAPTIRIN NE ÖZELLİĞİNİ ARTTIRMAK İSTİYORSANIZ DAHA GUÇLU OLUYORLAR BENDEN SOLEMESİ
    Öyle yaparsan çok oyuncun antrenman yapmaz çünkü hepsine ayrı ayrı hoca lazım fazla antrenöre de yönetim izin vermiyor.

Code:
    - En yüksek antrenman tesislerine sahip takımın koçlarının süper olması gerekir. ( Antrenörün süperliği özellikleriyle değil scout'taki Current Ability[şimdiki yetenek] ile ölçülür. )

- Süper antrenörleri olan takımın süper antrenman sistemi olması gerekir. ( AtaWorM süper antrenman sistemleri download )

şimdi hocam ben Galatasaray dayım. yukarıdaki şartlar uygun mu değil mi nasıl anlayabilirim.
    teşekkürler

Quote Originally Posted by wizardmon View Post
    Süper dostum bu ilk maçım 5-0

kardes sen bunu nasil indirdin???

ya beyler bunların hangisi en iyisi antreman programı

en hala soruma bir cevap alamadım. ikinci sorunda training paketinin şifresi nedir?

30. Default

hileyle ben bile oynarım 10 yaşındayım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kral çArşı

Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 89101112 SonSon

Mesaj Yetkileri