Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 339 sonuç

Konu: Antrenman Paketleri

ne hilesi ya normal taktik işte
    10 sakat oyuncum var

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Default nekop[Full Force] Antreman Programı...

Daha önce yayınladıgım Serhat Antreman Probramının biraz daha iyileştirilmiş halidir ve içinde gençlerede uygun antreman programı bulunmaktadır...Antremanı uyguladıktan kısa bi süre sonra sonuçlarını görebilirsiniz hepinize iyi oyunlar bol FM'li günler...

Programı indirmek için tıklayınız

İndirilen Dosyayı rardan çıkardıktan sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedulesin içine atınız...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sagol serhat ellerine saglik

Nesil
    2006

Program için sağ ol. Bir sorum olacak antremanda oyuncu sakatlanması çok mu oluyor çünkü bazı oyunculara bazı programlar ağır geldiği için sakatlıklar artıyor?

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Saolasın Serhat - İndiriyom OPET KART İstiyomu Bu

eline saglik saol denicem simdi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Batuhan1907 View Post
    Program için sağ ol. Bir sorum olacak antremanda oyuncu sakatlanması çok mu oluyor çünkü bazı oyunculara bazı programlar ağır geldiği için sakatlıklar artıyor?
    fazla sakatlık olmuyor olsa bile cok uzun süreli olmuyor...

Quote Originally Posted by eser3131 View Post
    Saolasın Serhat - İndiriyom OPET KART İstiyomu Bu
    tabiki abi opet kartsız vermiyoruz vuvv vuvv (burada o arabanın cıkardıgı sesi hayal ediniz)

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Olur

tesekkurler kardes hemen inceliyorum

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

eyw serhat kardeş..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

herkes indirsin, sonra opet opet diye aglamayin

baba bende scheudules dosyası yok neden?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Baris Ucar View Post
    baba bende scheudules dosyası yok neden?
    Belirtilen yerde yeni klasör oluşturup adını schedules yaparsan olur. Onun içine atarsan kullanabilirsin...
    "YÜCE ATATÜRK"

saolasin nekop hemen deneyecegim

saol hemen denemek icin forumdan cıkiim

Programı schedulesin içine attıktan sonra nasıl seçicez. Trainig kısmında importla mı exportla mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saol deyıecem

Kardeş sağolasın

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by coltulu View Post
    Programı schedulesin içine attıktan sonra nasıl seçicez. Trainig kısmında importla mı exportla mı?
    importla...

Değerli nekop antreman programından faydalananlardanım fakat ligi açtıktan 2 ay sonra ve sezonun belli bölümlerinde oyuncularımda bir düşüş oluyor bu normal bir durummu yoksa benden kaynaklanan bir hatamı var, oynamayan oyuncularda düşüş olmuyor fakat sürekli oynattığım oyuncularda bütün özelliklerinde düşüş oluyor ekran kıpkırmızı oluyor 3-4 hafta düşüyor sonra tekrar çıkmaya başlıyor haliyle sezon sonu itibariyle hiç bir gelişme olmamış oluyor oyuncu profilinde, koçların en iyisini alıyorum hepsini otomatik atıyorum bundan olabilir mi? yada antreman bölümünde aşağıda light, averaj gibi bölümler var, bir çalışmaya daha fazlamı koç atamam lazım ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saolasın abı yaa besıktas'ın oyuncuları bı turlu yukselmıyo ıns. care budur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by ultrarıza View Post
    Değerli nekop antreman programından faydalananlardanım fakat ligi açtıktan 2 ay sonra ve sezonun belli bölümlerinde oyuncularımda bir düşüş oluyor bu normal bir durummu yoksa benden kaynaklanan bir hatamı var, oynamayan oyuncularda düşüş olmuyor fakat sürekli oynattığım oyuncularda bütün özelliklerinde düşüş oluyor ekran kıpkırmızı oluyor 3-4 hafta düşüyor sonra tekrar çıkmaya başlıyor haliyle sezon sonu itibariyle hiç bir gelişme olmamış oluyor oyuncu profilinde, koçların en iyisini alıyorum hepsini otomatik atıyorum bundan olabilir mi? yada antreman bölümünde aşağıda light, averaj gibi bölümler var, bir çalışmaya daha fazlamı koç atamam lazım ?
    abi ben giresunspordayken banada oldu ama 10larca takımda daha denedim başıma böyle bişey gelmedi nedeni ise belli bence hoca kalitesi ve antreman tesislerleri...

walla serhat antreman programımı arıyordum saolun

Serhat antreman programı için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

serhat yaptıysa denemeyin takım batar Şaka bi yana deniycem serhat güzel olmuştur kesin
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Quote Originally Posted by ultrarıza View Post
    ayni sorun banada oluyor .ligin ortalarinda hepsi kipkirmizi dusuyor .ben su ana kadar 5 takimla oynadim hepsinde oldu .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eywallah kardeş ellerine sağlık
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    sami yen cehenneminden

emegine saglik

saol kardeş indirdim kullanıyom

Quote Originally Posted by AndersonCosta View Post
    ayni sorun banada oluyor .ligin ortalarinda hepsi kipkirmizi dusuyor .ben su ana kadar 5 takimla oynadim hepsinde oldu .
    Benimde Tüm takımlarımda bu sorun oldu ama Nekop haklı sanırım antreman tesislerimin iyi olması lazım galatasaraydayım ama antreman tesisleri 1 kademe yükseltilebilir, koçlarıda hiçbir şekilde full 5 yıldız yapamıyorum bu oyunda iyi koç bulmak çok zor yahu

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri