1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: fm2007.exe

Unhappy fm2007.exe

oyunum 16 mayis 2007 tarihine gelince ekran donuyor gorev yoneticisinden bakiyorum fm2007.exe yanit vermiyor diyor. Oyunu tum yamalarla birlikte sildim ve tekrar kurdum 7.0.1 update ini yabtim turkce dil paketini kurdum ts unoffical yamayida yukledim ama hala problem cozulmedi. Bu sorunuma yardici olursaniz sevinirim arkadaslar...

Nesil
    2006

kayıtlı oyunda editörden oynama yaptıysan ondan olabilir.bendede menzer sorun yaşanmıştı

editorle illgili hicbir oynama yapmadim. problem yasadi[im tarihi bir sekilde gecirdim fakat buseferde daha ileriki zamanlarda oyun hata vermeye basladi.

Aynı Hata Bende de var Editor den Hiç Bir Değişiklik Yapmamama Ragmen Oyunum Acılmıyor. Umarım Yardım Edecek BiriLeri Cıkar.

Nesil
    2006

Bak şimdi aklıma geldi....bendede olmuştu 2017 yılında falandım FM6 da oyunun hep aynı tarihinde hata veriyordu.. bi çözüm bulamadım .save game kendisini geri dönüşüm kutusun da buldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zumzuma View Post
    oyunum 16 mayis 2007 tarihine gelince ekran donuyor gorev yoneticisinden bakiyorum fm2007.exe yanit vermiyor diyor. Oyunu tum yamalarla birlikte sildim ve tekrar kurdum 7.0.1 update ini yabtim turkce dil paketini kurdum ts unoffical yamayida yukledim ama hala problem cozulmedi. Bu sorunuma yardici olursaniz sevinirim arkadaslar...
    Bendede 1 kez olmuştu. Çok aradım ama çözümünü bulamadım. Gerçi o zaman 7.0 dı oyunum ama yinede aynı hataydı. Maalesef bu sorunun çözümü yeni oyun açmak...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006

Lütfen başlık açarken "lütfen, acil" gibi kelimeler kullanmıyalım. Lütfen forum kurallarına uyalım.

Thumbs down sorun devam ediyooooooorr

oyunu save game dahil en ince ayrintisina kadar kaldirdim tekrar yeni oyun kurdum ayarlarini yabtim butun eklentileri ve updateleri kurdum ama oyun daha baslar baslamaz fm2007.exe hatasi !! Ne yapmaliyim bana yardimci olabilecek birkisi dahi yomu yada basina busekilde bir olay gelen

Bilgisayarinda ram sorunu olmasin

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

o tarihten once 3-5 gun tatile cikmayi denedin mi? ayrica o gun yogun bir gundem varsa ve bilgisayarinda yeterli bellek yoksa bir sureligine yanit vermiyor gibi gorunebilir bende de oluyor arada bi ama bekleyince duzeliyor

Unhappy fm.exe

makinamda 512 ram war p4 3.0 ghz islemci var fakat bekleme olayini hic denemedim bir denemek lazim ama sanmiyorum duzelsin

bu msaji yazmadan 15 dk once oyun actim birkac dakika sonra ayni problemle karsilastim netislem arkadasimin dedigi gbi bekledim ama olmadi problem dvm ediyor..

12. Default

Aynı Hata Bende de var kardeş yaff

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

yeni bi oyun açsanız daha 2007deymişsiniz tamam zor gelebilir ama baska caresi yok gibi gözüküyor

Question Yok ! Yok ! Yok ! Olmuyor...

Arkadaslar ne yeni oyun acmadigim kaldi ne pc formatlamadiim ama hala cozemedim su isin nedenini kafayi yemek uzereyim . . Dusunsenize bir oyunu almissiniz bayram boyunca oynayip tum ayrintilari incelemissiniz transferler taktikler antemanlar vs. vs. derken biranda fm yoksunu olup cikiyorsunuz . . .

walla en sonunda buldum bu sorunun çözümünü. bu güzide resmi araştırma sitesindeki pekçok arkadaşda bi yardımcı oluyo hiç sorma...millet sadece mesaj olsun diye yazıyo bişeyler. herkesin aklına format geliyo. kolayı o ya...
    önce gizli dosyaları göstemeyi aç. ondan sonra c://document and settings' e gel. asıl nane bundan sonra eğer application data' ya girersen ki çoğunlukla oraya giriliyo, yarana ilaç bulamazsın. buradaki local settings'e gel. ve oradaki TEMP dosyasının içinde ne var ne yok sil. bu işlemden sonra hem makinen nispeten hızlanacak hemde sorun kalkacak. bunun nedenide hata raporu sayfasında yazıyo aslında. oyun oraya bi metin dosyası atıyo. işte o dosya işi darmadağın ediyo.
    bu kadar. bende işe yaradı umarım sende ve diğer bu sorunu çekenlerdede işe yarar...

Thumbs up :)

candogus arkadasim saolasin suanda oyunumda problem yok soledigin klasordeki dosyalarin hebsini sildim suanda oyun narr gbi bu konu icin sana nekadar tesekkur etsem azdir harbiden bni tekrar fm a bagladin... Saygilar bolum yoneticimizdende bu tip konulara daha fazla yonelmesini bekliyorum.. Bu tip konular bence fm icin cok onemli konular . . .

Mesaj Yetkileri