Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 69 sonuç

Konu: Kadiköy'de Arda:)

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bence hic guzek olmamis

Quote Originally Posted by senderson View Post
    Sen takıl ya.Babanın bile görmediği bir galibiyetle avun.6 kasımda biz ağlatırız valla sende yaşadın.Tabi yaşın tutuyorsa...

bunu anladım sanırsam.....
    bosu bosuna senle tartisma yapmayacagim sadece sen 6 kasimi hatirlatinca bende belirttim,gercekleri tarih yazar senderson ,ayrica siz madem 100 senelik kulübsünüz madem 1907 de kuruldunuz 1911 yilindaki 7-0 lik maglubiyetide hazmedeceksiniz.

uzatmayayim,anladin sen onu

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

Quote Originally Posted by senderson View Post
    Çevir kazı yanmasınSiz 5-1 i anlarsınız biz daha acısını anlatırız(6 Kasım)
    sen 25 yil kupa alamiyorsun veee finalde ezeli rakibine 5-1 yeniliyorsun hangisi daha aci?

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Konu Fenerbahce-Galatasaray farklı skorlara dönmüs galiba
    Ama şunu sölemeden gecemicem 5-1 le 6-0 aynı sey degildir 5-1 6-0 ı karsılayamaz
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

üfff ne nedvedle neda şu ardayla tartışamam.33.haftada görüşmek üzere ne diyim...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by CaPTaiN10 View Post
    Konu Fenerbahce-Galatasaray farklı skorlara dönmüs galiba
    Ama şunu sölemeden gecemicem 5-1 le 6-0 aynı sey degildir 5-1 6-0 ı karsılayamaz
    peki 6-0 ile 7-0 aynı şeyi karşılıyormu

senderson tebrikler keşke hep böyle kalsan tartışmalardan kaçsan ne güzel olur hepimiz için
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Daha ortada T.C yokken yapılan bir mac acıkcası o kadarda üzüntü vermiyor bana
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006

Çok güzel olmuş. Ama seste bir kötülük var ama sonuçta Fener işi güzel olmaz mı?

Bu arada Arda_ulutraslan'a yanıtım var.

6 Kasım yaşandı. Bunu kimse inkar edemez. Bu tarihi kimse silemez. Boşuna 7-0 demeyin. Çünkü 7-0 herkes bilmez ama 6-0 sokakta ki herkes biliyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Batuhan1907 View Post
    Çok güzel olmuş. Ama seste bir kötülük var ama sonuçta Fener işi güzel olmaz mı?

6 Kasım yaşandı. Bunu kimse inkar edemez. Bu tarihi kimse silemez. Boşuna 7-0 demeyin. Çünkü 7-0 herkes bilmez ama 6-0 sokakta ki herkes biliyor.
    7-0 ı bilmeyenler (!) nedense hep fenerli

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

6-0 7-0 buyukyur ama unutmayalim 5-1 sonucu itibariyle yani kupa alidigimiz icin 6-0dan buyuktur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet nedense hep fenerlii...

5-1, 6-0, boş hatta 7-0 bile boş ortada bir gerçek var;

UEFA KUPASI ve SÜPER KUPA

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by CaUsE View Post
    5-1, 6-0, boş hatta 7-0 bile boş ortada bir gerçek var;

UEFA KUPASI ve SÜPER KUPA
    yok yok biz onu tesadüfen kazandık zaten demi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

ardacım senmisin reklam ceken bak fenerlilerin alay konusu oldun

Nesil
    2006

Ben böyle bir tartışmaya girmem. Devamı gelmeyen başarıya başarı demem.

sonucun sizin açınızdan hüsranla sonuçlanacağını bildiğin için girmemen çok normal...!

yaa bırakın arkadaşlar skor tartışması yapmayı. 3 büyük klüpler 100. yılını kutluyorsa demekki 100 yıllık mazisini kabul ediyorlar. "yok o zaman TC bile yoktu." diyen arkadaş olmuş. O zmaan klübün kuruluş yılını TC kurulmasından itibaren başlatın ondna önceki skorları kabul etmiyorsanız. Sonuç olarak maççı izlemek veya izlememek bir şeyi değiştirmiyor. GS 100 yıllık tarihinde FB ye 6-0 yenilmiş, Fb 100 yıllık tarihinde gs yye 7-0 yenilmiştir. Fazla uzatmaya gerek yok.

Video ya gelince Küfürsüz,argosuz bir şekilde skorlar veya başka yönlerden espiriye vuran videolar yapmanın bir zarırı yok.

Ok sen başarı deme o zaman. Mümkünse birazda objektif olda 6-0 a da başarı deme o zaman. Çünkü o sezonu 5. mi 6. ne bitirmiştiniz sanırırım...

Ayrıca devamı gelmeyen başarı dediğin "4 yıllık TSL şampiyonluğu başarısının ardından UEFA kupası başarısı gelmiş." demekki devamlıymış...

Quote Originally Posted by Zavazingo View Post
    Ok sen başarı deme o zaman. Mümkünse birazda objektif olda 6-0 a da başarı deme o zaman. Çünkü o sezonu 5. mi 6. ne bitirmiştiniz sanırırım...

Ayrıca devamı gelmeyen başarı dediğin "4 yıllık TSL şampiyonluğu başarısının ardından UEFA kupası başarısı gelmiş." demekki devamlıymış...
    haklısın.katılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

soylenebilcek herseyi soylemissin tebrikler

Bak diyorumki siz okadar diyorsunuz 100 yillik takimiz,1907 de kurulduk! diye,ama bizde sizi 1911 yilinda yendik yani siz kurulali 4 sene sonra sizi 7-0 yendik hemde 7 kisiyle,bilmeyenlere de ögretiriz biz hic merak etme,siz ister kabullenin ister kabullenmeyin 7 kisiyle sizi 7-0 yendik.

ayrica siz bizi 6-0 yendiginizde o sene süper ligde 6.oldunuz,allah allah devami gelmeyen basariya basari demem diye söyleniyorsun ama bu detayi kaciriyorsun!

biz ise sizi 100.yilimizda turkiye kupasinda(sizin 25 senedir alamadiginiz kupayi)finalde herkes izlesin diye kanalde canli yayinda saat 19:00 da baslayan maci hatta reyting rekoru kirmistir,iste tüm türkiyenin izledigi macta biz sizi 5-1 yenerek kupayi aliyoruz.bilmem anlatabildimmi?ama sen fenerli oldugun icin gene kabullenemeyeceksin biliyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

o zaman 5-10 kulüp dışında dünyada başarılı kulüp yok...ayrıca böyle düşünüyorsan galatasarayın fenerbahçeden daha başarılı olduğunu da söylemen gerekir...1 şampiyonluk devamında 3 şampiyonluk daha...yani senin bakış açına göre...

konu b.ka sardı=)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

hahaha işte budur ya

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Bu 7-0 meselesini 6 kasım faciasından önce hiç duymamıstım.O günden sonra kime 6-0 desen 19.. işte dedemin dedesinin dedesinin zamanındaki bi macı söylüyor
    Ligi 6. bitirmemizin sebebi orantıdan ibaret
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

abi fazla söze gerek yok ben 9 yaşında UEFA ve SÜPER KUPA yı gördüm 25 yaşındaki fenerli daha türkiye kupası göremedi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    a aaa öyle olurmu hiç senin burnun benimkinden kat kat daha güzel
    Estagfurullah....

Nesil
    2006

Ben devami gelmeyen başarı sözüm çok güzel çarpıtılmış helal olsun. Ben bu sözü Avrupa için dedim. G.Saray UEFA da kupayı kazandı helal olsun. Devamında Süper Kupa ve iki kez Şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı. Ama şimdi nerede 4 puan alıp PSV ve Bordeaux gibi Avrupada açık bir başarısı olmayan grupta sonuncu oluyor. Ben bu sözü Avrupa Kupaları için söyledim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    yok yok biz onu tesadüfen kazandık zaten demi
    Ortaligi karistirmak tan baska bisi yapmiyorsun bu tesadufen kelimesinin hangi anlama geldiginide cok iyi biliyorsun.Ben anlamiyorum konu Arda nin vidosu simdi uefa oldu ve konu kim kimi daha farkli yendi oldu.Soyle olur 5+7 daha buyuk 6+4 oylemi tarihi desin o zaman golleri toplarsiniz .Hatta Fenerbahce - Galatasaray maclarina bakin bu seneki avrupa maceraniza bakin(sonlanan).Ve avrupada tek Fenerbahce var.Ileriyi dusunmekten neden korkuyosunuz bizim ovundugumuz olaylar 5 sene icerisinde oldu simdi 5 sene yaptiklarimizla yaptiklarinizi karsilastirin sonucu gorun .

sizinde biliyoruz avrupadaki korku doku maceralarınızı hani sıfır çekmiştiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

senderson zaten hep gs ile ilgili konu aciyor

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri