1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Türkçe kelimeler Cıkmıyor

Default Türkçe kelimeler Cıkmıyor

Arkadaslar en son siteye 2 gün önce girdim hersey gözüküyordu bugun niyeyse girdigimde türkce karaterler görünmüyor baska sitelerde görünüyor acaba neden?

sitede problem var en kısa zamanda çözülecek

Nesil
    2006

Sanırım kelime yerine Türkçe karakterli harfler diyecektin. Hurmet açıklama yapmış sitede ki porblemden dolayı böyle gözüküyor.

Tesekkürler karakter olacaktı sonradan farkına vardım ama degiştirmeyi bulamadım o yüzden ole kaldı.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Düzeltilir yakında
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

sevgili arkadaşlarımız, forumumuz yeni sunucusunda olduğundan dolayı şimdilik bir takım problem yaşamanız kaçınılmaz. Lütfen biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum. Önümüzdeki zamanlarda değişimi daha net görebileceksiniz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Mustafa Budak View Post
    sevgili arkadaşlarımız, forumumuz yeni sunucusunda olduğundan dolayı şimdilik bir takım problem yaşamanız kaçınılmaz. Lütfen biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum. Önümüzdeki zamanlarda değişimi daha net görebileceksiniz
    Bir sabırsızlık yaptıgımı sanmıyorum sadece Olayın Siteden mi kaylandıgını merak etmiştim.Yoksa bendenmi... bir şikayetim yok olur böle ufak caplı sorunlar en yakın zamanda düzeltileceğinden de şüphem yok

Mesaj Yetkileri