1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Uygulama Hatası[Crush Dumps]

Nesil
    2006

Exclamation Uygulama Hatası[Crush Dumps]

Turnuva maçı yaparken ADSL modem'im hattan düştü. Hattan düşünce yeniden bağlandım ve oyuna yeniden girerek kaldığım yerden devam etmeye çalıştım. Oyun database'ni yüklediği sırada Uygulama Hatası diye bir yazı çıkardı ve oyundan çıktım.

Bunun nedeni nedir? Bilen varsa yardımlarını bekliyorum...

Aynı problem bendede war anlamış değilim???

Default crush dumps(yardımlarınızı bekliorum)

fm07yi gerektiği gibi kurdum.dili ingilizce yaptım.oyuna başladıktan kısa bir süre sonra error verdi.kaldığım yerden devam ettim.bu sefere daha uzun süre sonra errror verdi.aralık ayına geldim sıklaşmaya başladı.hatada ise crush dumps yazıyor.oyundan tam zevk almaya başladığım anda böle bir sorunla karşılaştım.bu konuyla ilgili bana geniş kapsamlı bilgi verirseniz çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet aynı sorun bendede 2010 yılında oldu ve oyuna yeniden başlamak zorunda kaldım crush dumps bendede çıktı
    FM Gazetesi

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by fikom View Post
    fm07yi gerektiği gibi kurdum.dili ingilizce yaptım.oyuna başladıktan kısa bir süre sonra error verdi.kaldığım yerden devam ettim.bu sefere daha uzun süre sonra errror verdi.aralık ayına geldim sıklaşmaya başladı.hatada ise crush dumps yazıyor.oyundan tam zevk almaya başladığım anda böle bir sorunla karşılaştım.bu konuyla ilgili bana geniş kapsamlı bilgi verirseniz çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.
    Lütfen araştırma'dan konu açmayalım. Bu konunu benzeri forumumuzda mevvuttur. Lütfen forum kurallarına uyalım.

Default Crash Dumps

Arkadaşlar oyunu kayderken veya continue'ye bastığımda bazen bu dosyayla ilgili bir hata veriyor ve oyun kapanıyor. Biliyorum bu sorun için çok konu açılıyor ama hala kesin bir çözüm bulabilmiş değilim. Bu klasörün içindeki dosyaların ne işe yaradğını ve hatayı engelleyebilmem için ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim.

bendede ikidebir aynı sorun oluyor..eğer sebebini biliyorsanız lütfen yardımcı olun..şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu şuna.genelde 2012 yılını flan geçtiğim zaman
    oluyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

crash dump oyunda bir hata yaşandığı zaman teknik ekibe sorunun neden kaynaklandığını gösterebilmesi için hazırlanan hata raporudur.

bu tür hatalar genel olarak oyunun kendisi ile ilgili olduğundan düzeltme şansınız genelde yoktur. Bu tür durumlarda yeni bir oyuna başlamak çoğu zaman sorunu çözer.

Eğer sisteme yeni bir yama vs. (özellikle data güncellemeleri)yüklediyseniz sorunu yaratan bu dosyalar olabilir.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu sırf 2 kere o yüzden başlattım.Ozaman hiç bir yama yükleyemeyecekmiyiz.Hangi Yamada olabilir acaba
    FM Gazetesi

Ben sadece grafik paketleri ve 7.0.1'i yükledim. Bir de bugün Turksportal'ın Türkçe yamasını. Ancak bundan öncede oluyordu. Neyse katlanacaz artık çözümü yoksa. Teşekkürler

ya beyler gerçekten köklü bi çözüm yokmudur bu soruna ?

Delirecem valla öyle bir zamanda çıkıyor ki bazen. Keşke bir çözümü olsa

Nesil
    2006

Vallahi bir fikrim yok,ama sorunun en çabuk zamanda çözülür inşallah

arkadaslar azicik yukaridaki mesajlarimi okursaniz benimde ayni sorundan muzdaruip oldugumu anlarsiniz.oncelikle bu sorun 01 versiyondan kaynaklaniyor.ben buna karsilik oyunu oynamak icin azimle every week save yaparak oyunu oynamaya devam ettim.bu sekilde oyun attiginda en fazla 6 gun kaybetmis oluyodum.her ne olursa olsun yine de sanki kicimda bi diken vardi ve bu sorunu halletmek ivcin girisimler yaptim.maalesef ki net bi cozum bulamadim.oncelikle bu sorun 01 versiyondan kaynaklaniyor.oyunda da baya ilerlemistim iide gidiyodum.sonra bole olmuyacak dedim kapattim gozlerimi bise yaptim.iste olayda burda.arkadaslar sorunumuz neydi.belgelerim spor.............crash dump dosyasi deil mi.ewet.iste bu dosyayi silin.oyununuza devamn edin.olay bu.arada bide kontrol edin yine orada belirmismi bu ncirkin dosya.kontrol etmekte fayda var.deneyen arakadaslarin ii sonuclari paylasmasini isterim.umarim yardimci olmusumdur.

Ben daha önce silmiştim o klasörü ancak yeniden beliriyordu. Çaresiz kaldım valla tekrar deneyelim bari

dedigim gibi burak sonra yine cikabilio.arada bi kontrol edip sileceksin.sen patc 01imi kullaniyosun.

patch 02 kullanıyorum ve sürekli şu lanet olası crash dumps hatasıyla karşılaşıyorum ne yaptıysam olmadı. format bile çözemedi bu sorunu bıktım artık ya şuna bir çözüm bilen yok mu adam gibi bir çözümden bahsediyorum, artık fm oynamak istiyorummmmmmmm.................

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu sorunla bende karşılaştım daha 1 saat önce, Cache dosyasını silin sonra Dil ayarlarını bir daha gözden geçirin.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

bende de çıktı.....

yha arkadaşlar lütfen oyunun bu şekil hiç bir zevki çıkmıor bu hatanın çaresini bilen varsa lütfen bize yardımcı olsunn.....

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

ya yok mu şünun çözümü yaaaa........
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar bir sitede birisinin daha başına gelmiş şunları yapmış;

arkadaslar fm 2007 2010 -2011 yılları arasında genelde hata veriyor.benimde basıma geldi.oyun zor kurtardım.
    nasıl:
    1)önce oyunu silip bastan kurdum.(yine aynı hatayı verdi crush dumps)
    2)netten Şurup dosyasını indirdim sonuc aynı.
    3)en son razor911 7.0.2 full İlaç indirdim +fmm 2.13 sorun duzeldi

Cozumu yok arkadaslar isteyenler SI Games forumlarina bakabilir.Onlar da anlamis degiller hatanin nerden kaynaklandigini,hata ile karsilasanlardan bazi dosyalari istiyorlar.Yakin zamanda bu hatalari giderecek bir patch cikarirlar diye temenni ediyorum.

muhtemelen bir siteden çektiğiniz c.racktan kaynaklanıyor.Çünkü aynısı benimde başıma gelmişti.Sağlam c.rack çekin veya gidin orjinal oyun alın

Sorunun çözümü oyunu silip yeniden kurmaktır.Belgelerim'deki ve Application data'daki FM ile ilgili tüm verilerin silinmesi ve oyunun tekrar kurulması gerekir.Oyunu kurduktan sonra işlem tamamdır.Dikkat etmeniz gereken yer aynı c.rack dosyasını bir daha kullanmayınız zira hataya o sebebiyet vermektedir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Deneyelim bakalım...Ama olucağını hiç sanmıyorum...
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

En iyisi oyunu sil tekrar yükle.......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Format attım olmadı
    Galiba buldum ya.crash dumps dossyasını açtım baktım.Verdiği hatada 7.0.2 yazıyordu.Heralde sorun burada.güncellemelerden dolayı olabilir.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Bu sorunun nedenını kısmen acıklayayım: eğer fazla save game ınız varsa cogunu sılın ve tekrar oyunu load yapın sorun hallolacaktır..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Bu sorunun nedenını kısmen acıklayayım: eğer fazla save game ınız varsa cogunu sılın ve tekrar oyunu load yapın sorun hallolacaktır..

Nedeni O değil..Bende Sadece 1 tane kayıtlı oyun vardı ama çıkıyordu...

En iyisi oyunu silip tekrar yüklemek...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Ben de bir kac kere o sorun cikmisti ben cogunu sildim yeniden save li oyunu load yaptim calisti.

Mesaj Yetkileri