Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 89 sonuç

Konu: Lightning Skin ...

Nesil
    2007
    Yer
    34

güzel skin
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Default Lightning Skin ...

Alıntıdır ...

Çok hoş bir skin, gözü pek yormuyor. Oyunu renklendirmek isteyenler için .

Not: Arka Plan Skinin Arka Planı Değildir .. Tamamen Bana Aittir ... Skinin Orjinal Arka Planını Yüklediğiniz Zaman Göreceksiniz . Arka planı beğenen arkadaşlar olursa, upload edebilirim .

Yapımcı Freddy'e Teşekkürler .

Kurulum: C:\\Porgram Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\skins içine atınız. Daha sonra Ayarlardan Skini Seçmeniz Yeterli Olacaktır .

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Arkadaşlar kimsenin ilgisini çekmedimi ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi çok güzel gerçekten yormuyor hoş bir tasarım

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Abi güzel skinmişte keşke orjinal arka planla resim koysaymışsın...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Orjinal Arka Plan bu işte ..

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

bu daha iyi olmuş

Orjinal arkaplan o değil, çim resimli bir Barça stadı resmi, ve çimleri biçen bir makine ve adam resme çok hoş bir hava katıyor.

Ayrıca yapımcıdan izin almalısın, bu tür dosyalar emek ister, emeğin üstüne konup teşekkürleri senin alman yanlış birşeydir.
    -

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet kerem ın dedıgı dogru.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Maymuncuk View Post
    Orjinal arkaplan o değil, çim resimli bir Barça stadı resmi, ve çimleri biçen bir makine ve adam resme çok hoş bir hava katıyor.

Ayrıca yapımcıdan izin almalısın, bu tür dosyalar emek ister, emeğin üstüne konup teşekkürleri senin alman yanlış birşeydir.
    Bahsettiğin resimde var içinde fakat bende default olarak bu resim ayarlanmıştı. İsteyen değiştirebilir, bu küçük bir ayrıntı. Ben teşekkür almak için açmadım ki bu konuyu. Birilerinin bana teşekkür etmesi umrumda olmaz,çünkü benim yapmış olduğum bişey değil bu. Ben bir konuda görüp beğenmiştim. İnsanlar benim gibi aramakla uğraşmasınlar diye buraya koydum. Ayrıca da izin alacak kadar yabancı dilim yok.

o zaman basit, yayınlamıyacaksın; bu tarz şeyler izin alarak yayınlanır.
    -

haklısın maymuncuk katrdes her zaman yapanda izin alınma yanlısıyımsenın gıbı emege saygısızlık bence ızın alınmadan yapılan ıslerı yayınlamak

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by PİTBULL_1978 View Post
    haklısın maymuncuk katrdes her zaman yapanda izin alınma yanlısıyımsenın gıbı emege saygısızlık bence ızın alınmadan yapılan ıslerı yayınlamak
    Buradan laf bize geliyor galiba. Yapımcıyı tanımam, sitemizde yapımcısı Türk olan çalışmalar alıntı ibaresi koyularak bile yayınlanmıyor. Yapımcısı yabancı olan yamalarda da yapımcının ismini vererek, yama üzerinde hiçbir oynama yapmayarak olduğu gibi siteye ekleyip yayınlıyoruz. Hiçbir yabancı yapımcının Türkiye'de şu site sizin yamanızı yayınlıyor dediğinizde karşı çıkmayacaktır daha hoşuna gidecektir.

Burada bu skini bizle paylaşan arkadaş da yabancı siteleri gezmeyen ya da gezemeyen FM severlere yardımcı olmak istemiştir. Tabi ki izin alınsa daha iyi olur ama yapımcısı yabancı olan yamalar konusunda biraz daha yumuşak davranıyoruz. Ben kendi açımdan da düşündüğümde bir başka ülkede benim adım kullanılarak benim yamalarım yayınlanırsa bunu duyduğumda mutlu olurum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Lütfen site kurallarımızı bilip bilmeden site işlerine bulaşmayalım bu skin burdan kalkmıyorsa bir bildiğimiz vardır.

oyuncu proıl resmini koysan ama nisi okuldayım beles bi deniyim

Quote Originally Posted by Burak Duran View Post
    Lütfen site kurallarımızı bilip bilmeden site işlerine bulaşmayalım bu skin burdan kalkmıyorsa bir bildiğimiz vardır.

Siteye Döküman Eklemek
    - Yayınladığınız dökümanlar (yama, yazı, grafik, vb) sadece sizin hazırladığınız çalışmalar olmalıdır. Başka bir site / kişi tarafından yapılmış çalışmaları forumlarımızda yayınlayamaz, buraya link veremezsiniz.
    - Yayınladığınız dökümanlar (yama, yazı, grafik, vb) kişisel veya site çalışması olabilir. Bu dökümanları sitemize ve forumlarımıza ekledikten sonra sitemiz üzerinden yardımcı olmak durumundasınız. Üyeleri başka bir siteye yönlendirmek kesinlikle yasaktır.
    - Yayınladığınız dökümanlar daha sonradan başkasının hazırladığı bir döküman olarak belirlenirse dosyanız silinir.
    Bunlar kural değil mi? Göremediğimiz kurallar mı var?
    -

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yukarıda yazdım yapımcısı yabancı olan çalışmalarda daha yumuşak davranıyoruz diye.

Yapımcı Türk olan çalışmalarda yukardaki kurallar aynen geçerli.
    "YÜCE ATATÜRK"

seko dedi ama anlamak istemiyosun galiba ve evet senin görmediğin kurallarda var

beyler ben bunu kuramadım acaba settings den skini seçicez ya hangi settingsten seçicez skini nası olucak bu iş?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ayarlara girdiğin zaman , solda Display & Sound diye bir bölüm var .. Ordan seçebilirsin ..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by PİTBULL_1978 View Post
    evet katılıyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Lütfen olayı uzatmayalım. Alıntı olduğu ve yapımcının emek hakkını koruyarak yayınlayalım.

Çalışma alıntı olduğunu belirtmezsek o yapımcının üzerinden prim kazanmış oluyoruz. Ayrıca kurallarımızda bu katılığı kaldıracağız. Türk sitesi Yabancı site, isteyen istediği dökümanı çalışmayı ekleyebilir. Ama mutlaka yapımcı etiketini belirtmeli.. Türkiye'de iş biraz daha değişiyor, çalışmalarını başka sitelerde yayınlanasını istemeyenler çıkarsa bu konuda alıntı olsa dahil çalışmalar yapımcının izni olmadan kaldırılabilir. Ayrıca burada açılan konular ana sitemizde vekendi sunucumuzda yayınlanmaktadır. Bunuda belirtmek isterim.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

burak kardeşi çok sağol emeğine sağlık,halletim ben bu işi herkese hayırlı oyunlar...

24. Default

cok tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by wall_caen View Post
    burak kardeşi çok sağol emeğine sağlık,halletim ben bu işi herkese hayırlı oyunlar...
    Quote Originally Posted by boraeserkart View Post
    cok tesekkurler
    Eyvallah ..

Thumbs up

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Alıntıdır ...

Çok hoş bir skin, gözü pek yormuyor. Oyunu renklendirkmek isteyenler için .

Not: Arka Plan Skinin Arka Planı Değildir .. Tamamen Bana Aittir ... Skinin Orjinal Arka Planını Yüklediğiniz Zaman Göreceksiniz . Arka planı beğenen arkadaşlar olursa, upload edebilirim .

Yapımcı Freddy'e Teşekkürler .

Kurulum: C:\\Porgram Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\skins içine atınız. Daha sonra Ayarlardan Skini Seçmeniz Yeterli Olacaktır .

Yaw Hoca sen su senin arka pLani bi upLoiad etsende bizde yararLansak Bu arada Skin GuzeL eLLerine sagLik sagoLasin!
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis!!! :D ANTİfenerbahce!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet kanka arka plan da süper bi uplaod etsen

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Buyrun arkadaşlar.. Uefa'nın resmi sitesinden bulmuştum bu resmi . Gerçekten çok güzel ..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

skins gerçekten çok güzel. emeğine sağlık diyorum. bu skins de tam ekran maç motoru var mı acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Arka plan cok güzel sağol.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri