1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: FM2007 Antreman programi

Angry FM2007 Antreman programi

Ya ben artık sıkıldım bu antreman işinden.Sitedeki bütün antreman programlarını denedim hepsinde 2 hafta sonra düşüyo direk ya.Bunun çözümünüde bulan yok.Ama sitedekiler hiç bi işe yaramıyo kimse kusura bakmasın..İnsanın morali bozuluyo ekranı kıpkırmızı görünce.Oyunu seve seve oynayamıyorum artık.

BU SORUNA ÇÖZÜM BULAN VARSA LÜTFEN BURAYA YAZSIN.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

dostum sende ozaman kendi antreman programı yap kullan sitedekiler dede gayet güzel olanlar war onlara haksızlık etme lütfen

Güzle olanı sölermisin ?Bende kullanayım.Ya da sen hangini kullanıyon söle onu kullanayım.

nekop antreman programini kullan gayet iyi emegine saglik nekop

Bende aynı sonundan muzdaribim arkadaşlar 2006 da ne güzel oyuncular gelişiyordu bunda tam tersi hepsi dökülüyorlar ortanın biraz üzerine ayarlasam anterman programından memnun kalmıyorlar please help.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

abi madem bu kadar yakınıyorsunuz kendi ant. programını kendin yap

Quote Originally Posted by turgut View Post
    abi madem bu kadar yakınıyorsunuz kendi ant. programını kendin yap
    Bende öyle yapıyorum zaten öteki türlü keyif vermiyor başka ant prg denedim
    acaba benmi yeteneksizim diye sonuç 0.

bence her oyuncuya ayrı antr programı uygulayın ben öyle yaptım çok güzel

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by B52Rock_Lobster View Post
    Bende öyle yapıyorum zaten öteki türlü keyif vermiyor başka ant prg denedim
    acaba benmi yeteneksizim diye sonuç 0.

o zaman sezon öncesi ant. önem ver sonrada mevkilere göre ant. ayarla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yeah oda güzel

Default ii antremanda da kırmızı olur

ne kadar iyi antreman programı yaparsanız yapın takımın çoğu belli bi süre sonra kırmızıya dönüyo.buda zaten takımın form düşükşlüü yaşadığı zamana denk gelio.bu sürede ne kadar az puan kaybıyla geçerseniz yolunuz açık.sonra yine yükseliş başlıo.futbolcuların her zaman yeşil olduğu bi antreman programı varsa lütfen paylaşsınlar.

Nesil
    2005
    Yer
    Santiago Bernabeu

yaa sacmalamayin once bi tane ant. programi belirleyin. sonra ne olursa olsun degistirmeyin. heralde ozellikleri dusecek. once birakin bir alissin o programa. sen 3 haftada bir program degistirirsen tabiiki istedigini elde edemezsin. antrenmanlarin da bir alisma sureci var degilmi??

ben fm 2006 için yapılan vieri antreman programını kullanıyorum işe yarıyo

Quote Originally Posted by _AfricA_ View Post
    ben fm 2006 için yapılan vieri antreman programını kullanıyorum işe yarıyo
    sezon ortasinda dusus oluyomu vieri ant. programinda?

ben dusus olmuyacak bi antreman programi tanimiorum.illa olacak.keske olmasada biride paylassa bunu bizle

Nekop çok güzel onu kullanın. Birde belli bir süre sonra düşüşler başlıyo diyen arkadaşlar programla alakası yok form düşüklüğü yukarda arkadaşın sölediği gibi. Bu zamana kadar çok program denedim arkadaşımla ingilizceside var resmi sitesine yabancı sitelere bakıp ordaki programları denedik sırf bu yüzden ama hepsinde bu olayla karşılaştık ve o zaman anladıkki programla alakası yok.

Yanlış düşünüyosam bu tez imi biri çürütsün aksini sölesin

once Nekop kullandim verim alamadim degistirdim vieriyi yukledim o iyi gibi derken fazla sakatlanmalar oldu ve Nekop u tekrar yukledim sezon ortasina kadar hersey cok guzeldi... ne zaman ki world player bilmeme ne odulu verildi onu da benim takimdan totti aldi hayda bre bi dususler basladi. oyuncularin ozellikleri -2 ve -3 kadar azaldi. Allah sonumu hayir etsin
    -----

bu mesaji yazdiktan 5 mac sonra adamlarin cosasi geldi... sabretmek lazimmis demekki

Mesaj Yetkileri