1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Takas

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

milansanız kakaya chelsea 35 trilyon + drogba veriyo rutin olarak (sora drogbayı çıkrapı 160 trilyon isteeyincede kabul ediolar nedense=)

Lightbulb

Quote Originally Posted by submarine_18 View Post
    ben 2 senedir fm oynuyorum şu ana kadar benim takas teklifimi kabul eden kulüp çıkmadı acaba oyundamı bole bi hata var
    örnegin:ben hiuguanı almak istiyordum oyucunu degeri 10 trilyon ben kulübe hem 20 trilyon artı necati ateşi veriyorum yine vermiyor
    bunu gibi bir sürü örnek var hani dersiniz belki takım necatiyi istemiyor ama hep bole

oyuncuya teklif yaparken altta bi yerde oyuncunun menajeri takımın ihtiyacı olan mevkileri sölüyo ona göre yapabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet bende zamanında çok uğraştım takasla adamı kaktırmak için ama kimse takasa yanaşmıo

Cok uzun bır suredır fm oynuyorum fakat bende bı turlu takas yapamadım

oyunda hata yok ancak takas transfer yaparken rakip takımın transfer listesindeki oyuncularla takas yaparsan takas gerçekleşir

Unhappy Takas

ben 2 senedir fm oynuyorum şu ana kadar benim takas teklifimi kabul eden kulüp çıkmadı acaba oyundamı bole bi hata var
    örnegin:ben hiuguanı almak istiyordum oyucunu degeri 10 trilyon ben kulübe hem 20 trilyon artı necati ateşi veriyorum yine vermiyor
    bunu gibi bir sürü örnek var hani dersiniz belki takım necatiyi istemiyor ama hep bole

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Verdiin adama ihtiyacı yoktur.Bu bir hata değilki.Önce takas yapacağın takımı araştır.Ondan sonra takas edeceğin oyuncuyu ona göre seç.(Mevki olarak)
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

takasda verdiğin adam takımın işine yaramıyorsa neden kabul etsinki

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hata yoktur bencede,işine yaramıyorsa almaz...

en altta yardımcı antrenöünn sana diyor şu mevkiye ihtiyaç var diye .. ona göre adam araştır.. o mevkiide verirsen bile adamı yetersiz görüp takasa yanaşmayabilirler..

ben fm 2007 de cska moskwadn daniel carvalho yu alcaktim 15 ml $ +serdar kulbilgeyi verdim adami yolladilar

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

hayır ben takas yaptım yattaraya karşılık hüzeyfe doğanı werdim kabul ettiler yattarada Türk statüsündeydi acaip işime yaradı
    I'm back...

ben manager 2006 yıda oynadım şimdi 2007 yide oynuyorum onlar bana takas teklifi yapıyor ama ben onlara yapınca hiç kabul etmiyorlar.
    bi ornek daha veriyim bende afellay i feyenoord istiyordu 8 trilyon verdi.ben kabul etmedim onun yerine 3 trilyonluk defans vardı vlaar die ikisini kafa kafaya degiştirelim dedim yok onuda kabul etmiyor ustune para veriyorum onuda kabul etmiyor anlamadım gitti

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

vereceğin adamın onların transfer listesinde olması gerekir yani oyuncuna baktığın ilgilenenler kısmında o takımın adının geçmesi lazım
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

evet ben de onu diyorum afellayı feyenoord transfer listesine almıştı bende para yerine onlardan bi tane defans istedim yine kabul etmediler

Nesil
    2006
    Yer
    internet

haklısın kardeş aynı şey benim başımdada var

Oyunun Korsanmı Hocam? Korsan oyuLarda bu tip sorunLar oLdukca Sık oLuyor...
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis!!! :D ANTİfenerbahce!!!

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

korsanla alakasi yoktur bnce oluo yaa sadece takimin isine yaricak adamlari werin river plate naapsin necatiyi ama bitane arjantinli futbolcu werseydin alirlardi
    sorun aslinda ne oldugum degil yaptigim seyler beni digerlerinden ayirir...

KoP cHoiR

verdigin oyuncunun karsi takimin sozlesmesini kabul etmesi gerekiyor

20. Default

evet bencede bı hata yoktur ... adam ısıne yaramadıgı futbolcuyu neden alsınkı . Ornegın sende 4 forvet olsa yıldız bır oyuncunu ısteseler + baska bır forvet verseler alırmısın belkı sadece para versen ok lıcek adam .) ustelık o dedıgın oyuncunun takımında yabancı kontejan olayı olabılır !!!

Hata yok msla transfer listesindeki adama takas teklifi yap klubu kabul eder...

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

arkadaşlar korsan oyunlarda bu tipo sorunlar oluyor dedi bir kaç kişi
    peki ben geçen sene fm 006nın korsanını almiştım ve transfer listeme koyduğum adama teklif geliyodu ben oteklifi kabut etmeme rağmen karşı takımın sözleşmesini oyuncum kabul etmiiyodu acaba bu da mı korsan oyundan kaynaklanıyodu orjinal 2006 oynayan arkadaşalar sizde de böyle bir sorun var mıydı lütfen cevap yazın

bence alakası yok kardeş o klubun reputationuna ve oyuncunun sözleşmesinin yeni olup olmamasına bağlıdır takasa gelince takas gerçekleşiyor klubun hangı mevkisine ihtiyaç duyduğunu görünce ona göre öneri yapıyorsun öneri yaptığın oyuncuda biraz iyi ise kabul oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

Quote Originally Posted by srsri_45 View Post
    bence alakası yok kardeş o klubun reputationuna ve oyuncunun sözleşmesinin yeni olup olmamasına bağlıdır takasa gelince takas gerçekleşiyor klubun hangı mevkisine ihtiyaç duyduğunu görünce ona göre öneri yapıyorsun öneri yaptığın oyuncuda biraz iyi ise kabul oluyor
    bu cevabı bana mı yazdın üstteki konuya mı

hem senin sorduğun soru hemde konu hakkında

Nesil
    2006
    Yer
    -

peki ya arkadaşlar ben şakasına henry ve roma'nın hiç maç oynatmadı zotti'yi takas ettim üstüne 2 mn verdim değeri okadardı klub kabul etmedi

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

ben ismini hatırlamadığım bi adama
    bir miktar para + onların ihtiyacı olan bir defans adamı teklifinde bulunmuştum
    (en altta yazıyo ya bilmemne isimli adamın menajeri takımının defans mevkiisine adam lazım diyo gibilerinden) neyse teklifi kabul etmediler
    aynı teklifi takas adamsız aynı para ile sundum bu sefer kabul ettiler.
    yani takas fm de pek kullanılan bi seçenek değil

28. Default

çok zor denk geliyor istediğiniz gibi bir takas. ilginç bir olay gerçekleşmişti bende fm2006'da. manisanın başındayken sparta prag'a sivok karşılığı johana ve medunayı önermiştim 2. sezonun başında. kabul etmediler. sonra bir baktım johana karşılığında başka bi adam öneriyor bana sparta prag. kim olduğunu unuttum ama genç bi adamdı, fena da değildi. takas teklifini kabul ettim. dediğim gibi çok zor ama istenilen takası gerçekleştirmek.

ben oyunda takas yaptım. fakat onlar benim oyuncuma takas+para teklif etti.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bnde hiç takas yapamadım

Mesaj Yetkileri