Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 86 sonuç

Konu: Şuan Hangi Yıldasınız, Takımınız ve Başarılarınız Neler?

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Default Şuan Hangi Yıldasınız, Takımınız ve Başarılarınız Neler?

Bu topic'i 2005'de Volkan açmıştı, burada da ihtiyaç duyulmaya başladı.

Arkadaşlar bundan sonra Takım başarılarınız vb için konu açmadan bu bölümden devam edin lütfen...

kapriceman öncelikle kusura bakma bu başlığı görmemiştim onun için yeni başlık açtım neyse oradaki mesajı buraya kopyalayayım bari;arkadaşlar sonunda fenerbahçe ile şampiyonlar ligi kupasını aldım taktik ilk başladığım sezon yani 2005-2006 sezonundan beri aynı şu anda 2009-2010 sezonuna giriyorum vede taktiktiği hiç değiştirmedim bu istikrar!! kadrom çok kaliteli ilk seneden veri planladığım brezilyalı U-20 genç yıldızlarlan yola çıktım türk olarak da kadromda emre-yıldıray-hamit gibi yıldızların yanına sezer-olcan-volkan b. geleceği olan vede fener ruhunu taşıyan ümit-servet-önder-serkan-serhat gibi oyuncularlan bir harman yaptım ve geçde olsa şampiyonlar ligi kupasını aldım zaten her sene şampiyon oluyordum ama türkiye kupası ve avrupada sıkıntı yaşıyordum saolsun başkan iyi dayandı neyse ben susuyorum resimler konuşuyo birazda sizin yorumlarınızı bekliyorum.

buda kadrom

bu taktiğim
    deplasman taktiği;

içsaha taktiğim;

Sheriff Misafir

Güzel takım Güzel taktik Başarılarda güzel hll sana

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Yanlız dikkatimi çekti FM 2006 da kariyer hikayesi çok az. İnsanlar başarı kazanamıyor bu oyunda (bende dahil )

Quote Originally Posted by capriceman
    Yanlız dikkatimi çekti FM 2006 da kariyer hikayesi çok az. İnsanlar başarı kazanamıyor bu oyunda (bende dahil )
    katılıyorum sana. istikrar sorunum var biraz. birkaç maç süper bir form tutuyor takım ondan sonra beraberlikler gelmeye başlıyor sonrada mağlubiyetler. sonra yine galibiyetler. bende mi sorun var oyunda mı anlamadım. bi de hangi futbolcum form tutsa mutlaka sakatlanıyor antremanda. antreman prog. o kadar ağır değil halbuki.

ben fazla oynayamıyorum şu sıralar ama juveyle oynuyordum demodan devam ettim ilk senede cl kupası şampiyonluk vs. sıktı ben de klasik olarak fiorentinama geçtim şu an viris taraması yapıyorum resimleri daha sonra koyarım

ilk sene maddi krizden dolayı elimdeki kadroya birkaç yatırım yapabildim sadece ve 7. oldum ligde uefaya katıldım bu sezon 33 maçlık yenilmezlik serim var en yakın iki rakibim juve ve romayla aramda 6 puan fark var uefa kupası çeyrek finali ikinci maçındayım ilk maçta alkmaarı deplasmanda 5-0 yendim pazzininin iki golü sayılmadı 9-10 değişik taktik icat ettim kendimce maçına göre 4 tanesini genelde kullanıyorum.. bu sene gelecek paralarla seneye şampiyonlar ligini hedefliyorum vs vs..

biraz erken bunları yazmak için ama ilk sezon mütiş bi başarı gösteremesem de bu sezon artık rekor bi şampiyonluk, italya kupası ve uefa kupası büyük ihtimalle benim. kadromu da seviyorum ama orta sahaya biraz çeki düzen vermem gerek şampiyonlar ligi için.

Arenas
    Ujfalusi Bonera E. Morretti Zonneveld
    Bresciano Guarin Donadel Babic
    Pazzini Bojinov

yedeklerde Frey Burdisso Alpay Fritz Mezague Vandermieren Toni Bruggink gibi adamlar var şimdilik yetiyor işte ama gelecek sezon ne yaparım bilemem en azından Donadel Bresciano çok iyi performanslarına rağmen değiştirilirler defansa kuvvetli bi adam lazım gerisi idare eder gibi..

Destan yazdım ha iki satırlık şey

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Saudalf
    Quote Originally Posted by capriceman
    katılıyorum sana. istikrar sorunum var biraz. birkaç maç süper bir form tutuyor takım ondan sonra beraberlikler gelmeye başlıyor sonrada mağlubiyetler. sonra yine galibiyetler. bende mi sorun var oyunda mı anlamadım. bi de hangi futbolcum form tutsa mutlaka sakatlanıyor antremanda. antreman prog. o kadar ağır değil halbuki.
    İlk denediğim oyunda 14 maç sonunda sondan 2. oldum
    FM 2005 gibi zannettim oyunu önce, oysaki çok zormuş.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

bence zor deil saçma bi şiY... Bir savE'imde ben galatasaryım we bjk ile maçım WAr.. ama adamalrı bir türlü yenem,yorum... bende hileye başvurudm ( çünkü artık oyuna kıl kapmıştım ) neredeyse 50 kere aynı maçı oynadım ama tık yoq.. en ffazla beraberlik alabiliyorum..

Quote Originally Posted by from_edi
    bence zor deil saçma bi şiY... Bir savE'imde ben galatasaryım we bjk ile maçım WAr.. ama adamalrı bir türlü yenem,yorum... bende hileye başvurudm ( çünkü artık oyuna kıl kapmıştım ) neredeyse 50 kere aynı maçı oynadım ama tık yoq.. en ffazla beraberlik alabiliyorum..
    buda oyunun tutarlılığı herhalde 50 maç oynayıp yenemediğine göre başka bir yorum yapamıyorum

Evet işte sezon bitti resimler geldi..

İlk olarak mütevazı kadromuz, son bir buçuk ay 8 sakat vardı 10 sakatla ligi kapattık kapatmasak oynayacak kaleci yoktu..

İşte kazadığımız başarılar (Uefa kupası, Serie A şampiyonluğu, İtalya Kupası ikinciliği ) ve harika eleman Pazzini'nin formunun göstergesi 53 maçta 53 gol, ligde gol ve asist krallığı..

Yenilgisiz şampiyonluğumuz; 28 galibiyet, 10 beraberlik. 89 gol bu da benim doğum tarihim hehe

Neler yaptığım..

Bu da taktik deliliğim.. Büyük maçlarda kullandığım 3 ayrı taktik var, lig vs. diğer maçlarda kullandığım 7-8 ayrı taktik var, özel maçlar için de 2 farklı taktik kayıtlı ve çoğu maçtan önce taktikte oynamalar yaparım 3-4 maç ard arda aynı şekilde oynamam. her hafta zayıf halkayı da dinlendiririm genelde.

İşte böyle. hiç alışamadığım FM 2005ten sonra bence güzel bir oyun oldu. Milan boşta, ama ben bir-iki sene daha fiorentinada kalacam. beni heyecan bastı yapacağım transferler vs. takıma sözleşmeyle katılacak 9 oyuncu var yeni sezonda..

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Bilinçli bir oynayıcı izlenimi veriyorsun, tebrikler =)

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

trabzon sporla oynuyorum... 1. sezonumda ligi ikinci bitirdim sampiyojnlar liginde ilk elemede elendim...

2. sezonumda yine ligi ikinci bitirdim fakat sampiyonlar liginde ilk gruptan cıktıktan sonra bayern munih e elendim...
    3. sezonumda sampiyon oldum... sampiyonlar ligi ilk elemede betise elendim..uefa kupasında rangers ile ceyrek final oynayacagım..

dualarınızı bekliyorum arkadaslar... Azar karadasin takımda kalmasi icin bu kupayı almam sart...

bu arada takımda ki yabancıları sayiiim..

valeriy tarasenka(center back)

fabiano eller(center back)

ailton nascimento coreia(atacking midfielder)

mike zonneveld (full back)

lucas pezzini leiva (defensive midfielder/atacking midfielder)

tomas jun ( striker)

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Default TS ile bir sezon

bende TS ile bir sezon oynadım, ama maalesef arkadas kadar basarılı olamadım.

neler yaptıgımı yazayım siz bilge arkadaslarımda nerde hata yaptıgımı soyleyin lutfen

eski versiyonlarda nice basarılara imza atmıs biri olarak, 27 milyon$ transfer bütcesiyle, baskanın ilk 9 da olmam yonundeki mailini asagılayıcı bir bakısla okuduktan sonra besmeleyi cektim.

yattarayı satıp adam gibi bir kanat alayım dedim ama kime uzandıysam baska takımlara gitti, yerliler bile (fahri tatan mesela, gıcık oldum kendisine 15bin haftalık istedi vermedim adam rizeden bursaya gitti). sonunda eski tüfeklerden mokoenayı alayım satar para kazanırım deyip aldım.adem kocak ve ibrahim egeyi sattım.oylece basladım.

cl' de önce thunu sonra manchesteri eledim, ligde yanılmıyorsam ilk altı mac sonunda bir beraberlikle liderdim.derken cl' de juventusla bir mac yaptık, 4-0 yenildim kaleci jeffersonun ayagı kırıldı(8 ay), ondan sonra(kalemizinde kovalara emanet edilmesiyle) gelen vurdu giden vurdu.ilk yarıyı lider fb nin 4 puan gerisinde 4. bitirdim.
    bu arada genelde 4-1-2-2, 4-1-3-2, 4-3-1-2 taktiklerini kullanıyordum.
    arada mehmet polatı almak niyetiyle lee youngı(3,5), red stardaki 2 mtlik adamı almak icinde tomas jun'u(10 milyona) sattım. mehmet icin bonservis olarak 7 milyona kadar cıktım vermediler salladım, 2 metrelik adamın takımıyla 9 milyona anlastım kendi 60 bini kabul etmeyip gelmedi. brezilyaya dadandım, oradada kimi almaya calıssam real bile pesine dustu. brezilyadan gelecegin emersonu olarak lanse edilen bir dmc aldım (vucinic di galiba adı). isvectende 20lik bir amr aldım. erman özgur icin 6 m. a kadar cıktım ama sallamadılar.fahri tatanı bursa satmadı.istanbuldan gungor ozturkü ferdi tatlıyı milyonlar onermeme ragmen alamadım.takımıyla anlasssam kendileri ucuk maaslar istiyordu. bu arada mehmet polat bosmana düstü, benim 20 bin haftalıgı kabul etmeyip denizliyle anlastı.cok sinirlenmistim, shaktardan 100 bine tolga seyhanı aldım.özgürcanı bile alamadım ya, adam 2,5 milyona denizliye gidip u18de oynadı.ha birde dönem icinde kaleci sıkıntısı cektigimden volkan babacanı 3. lig takımlarıyla kapısarak alabildim.

neyse sinirli bir vaziyette 2. yarıya basladım, kupada nedense bjk ile aynı guruptaydık,ikimizde cıkamadık.fb butun macları 3-0 kazanıyordu. ben
    hasan(volkan babacan)- emrah,tolga seyhan,fabiano eller,celalettin-hüseyin-
    gelecegin emersonu(!) (adam iyiydi gercekten),szymek,gökdeniz(hasan ücüncü)- fatih tekke, johansonn(m. yılmaz) 11 i ile oynamaya calısıyordum. mokoena ya sakat yada milli takımdaydı. üst üste berabere kalma rekorları kırarak zirveden iyice uzaklastım. 17 macta hic gol atamayan adamların hat-trik yaptıgı macları kaybettim.(cok koydu) bi yerden sonra gencleri oynattım. sonuc olarak kasamdaki 35 milyonla, antreman sahamı iyilestirerek, ligi 7 . bitirebildim.
    özllikle transfer yapamamak beni cok kızdırdı. ikinci ligdeki oyuncu bile en az 15 bin dolar haftalık istiyor bu nasıl istir ya, gokdeniz gidecem diye tutturdu resmen macları sabote etti. cok acıydı cok. zaten sonrasında oyunu sildim.kendimi 5 ocakta yapacagım geri donuse hazırlıyorum.
    internetin tozunu attırıp herseyi ogrenmeliyim.gerekirse her oyuncuya bir hoca bulacagım. butun gencleri tarayacagım, ama editor hilesini kullanmak istemiyorum, hic tadı kalmıyor bence, avrupada da olmamanın rahatlıgıyla gosterecegim onlara gunlerini.
    simdi arkadaslar ben nerede yanlıs yaptım? neler tavsiye edersiniz? ozellikle fiorentinayı ve ts yi uzuran arkadaslar size sesleniyorum.
    taktik olayı cok karısık, sitedeki taktik bilgileride yetersiz bence, rakipler bana cok muazzam kontralar yapıyordu, bense bir tane yapamadım. kornerden koca sezonda ne gol yedim nede attım. koca sezonda szymkoviak sadece 3 frekik golu atabildi.
    hazır taktikler yerine bence hangi adama, hangi komutlerı neden verdikleri gibi seyler yazsanız mesela atıyorum sag bek neler yapıyor? dmc ne yapıyor?
    benim dmc 'm hic cıkmıyor, top surmuyor, full defanzif, sıkımarkajda idi ama heyhaat..
    sıkı markaj neye yarar, player swap neye yarar, ofside trapın artısı eksisi, defansı geri ileri cekmek neye yarar gibi seyleri yazın kütfen
    mesela benim anladıgım kadarıyla savunma yapıyorsak kesinlikle alan daraltmalıyız(sonuna kadar), eger full saldırıyorsakta en genis sekilde oynmalıyız, degilmi?
    ayrıca celalettinle emrahı nasıl bilirsiniz?
    lütfen bu dertli arkadasınıza biraz yardım, 5 ocakta sormam lazım onlara, neymis ts ye gelmemek...

2017 yılındayım romanın başında lig sampiyonlugu kovalıyorum.artık oyunda tanıdık bir oyuncu yok

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

2. Sezonun başındaki kadrom:

dostlar gençlerbirliğndeyim. yıl 2015 ronaldinho 38 yaşında
    zar-zor ölü-mölü gençlerbirliğinde oynatmaya çalışıyorum
    10 sensedir transfer teklifi gelmioooooooooo?
    (EK BİLGİ:7 Türkiye Ligi,3 UEFA Kupası sahibiyim hala transer teklifi gelmio)
    Ne biçim bir adalet bu?????????????????????

17. Default

ben fiornetinayı aldım ve daha ilk yıl sadece brazilyadan vitti diye bir santrafor alarak şampiyonluğu kazandım.sizce nasıl bir başarı
    *******en büyük cimbom*****

18. Default

ben fiornetinayı aldım ve daha ilk yıl sadece brazilyadan vitti diye bir santrafor alarak şampiyonluğu kazandım.sizce nasıl bir başarı

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by usaklı89
    Fiorentina ile ilk sezon şampiyon olmak çok zor. Çok önemli bi başarı elde etmişin. İlk sezonki kadronu atsana merak ettim.

selamlar
    ilk mesajımı buraya yazıyorum. En büyük basarımı Fiorentina ile ilk senemde lig sampiyonlugu bir sene sonra da sampiyonlar ligi kupasını ve kitalararasi kupayi kazanarak elde ettim. Transfer olarak ise Valeronu almak beni cok mutlu etmişti

Quote Originally Posted by Kerim Kerimov
    Fiorentina ile ilk sezon şampiyon olmak çok zor. Çok önemli bi başarı elde etmişin. İlk sezonki kadronu atsana merak ettim.
    Benim kadrom şu şekilde idi
    Frey, Ujfalusi , Pancaro , Moggio, Metzelder, Fiore, Guarin, Valeron , Montolivo, Pazzini, Luca Toni

Juninho bana FB skin i göndersene yada nerden buldun???

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

şuan zonguldaksporla 2. sezonum A kategorisine yükseldim ve 22 maç sonunda 4.cüyüm galiba playy off lara kalacam ama super lig yolunda iddialıyım...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ben gsde ikinci sezondayım.ilk sezon şampiyonlu yaşadım,TÜRKİYE kupasını aldım,uefa kupasını aldım,ikinci sezonda ligde liderim,şamp. liginde gruptan namağlup çıktım.kurayı bekliyorum.repulationum world class.

bu arada jesus fb o screenshot daki temayı nerden buldun yada temaları nerden bulabilirm?

gs. ile 3 liğ şampiyonluğum birde uefam var şuan ligde maç eksiği ile 2. sıradayım şampiyonlar liginde henüz yenilmedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by scorpion_king
    dostlar gençlerbirliğndeyim. yıl 2015 ronaldinho 38 yaşında
    zar-zor ölü-mölü gençlerbirliğinde oynatmaya çalışıyorum
    10 sensedir transfer teklifi gelmioooooooooo?
    (EK BİLGİ:7 Türkiye Ligi,3 UEFA Kupası sahibiyim hala transer teklifi gelmio)
    Ne biçim bir adalet bu?????????????????????
    sana transfer teklifinin gelmeyişi belki oyunu açarken sadece türkiye ligini seçmiş olman olabilir normalde avrupadan falan hep teklif geliyo bana

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri