Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 177 sonuç

Konu: Turksportal Türkçe FM 2006

dinaMYt adlı arkadaşa katılıyorum

Bu akşam malum siteye bir gireyim dedim.
    Ne hikmetse ellerinde bulunan çalıntı dosyayı ve reklamını kaldırmışlar
    Bunun nedenini bilemem ama umarımki yapılan baskının ve konuşmaların bir yararı olmuş olsun!!! Belkide o siteden birisinin utanma duygusu geri gelmiştir

Ben football manager oyununu korsan olarak aldım..
    Daha sonra bu siteyi keşfettim ve burada takılmaya başladım.
    Burada yazılanlar, emek vermeniz, çabalamanız, tertemiz mükemmel dosyalar eklemeniz ve bunları ücretsiz yapmanız beni çok etkiledi
    Son olarak fm2005 Trürkçe yamasınıda yayınlayınca gittim ve oynun orjinalini aldım..
    fm2006 çıktı çıkalı oyunu daha almadım...
    Oynamadım...
    Hiç görmedim...
    Kesinlikle korsanını almayacağım.
    Yamalarını, grafik dosyalarını, taktik dosyalarını, genç yetenekleri sürekli indiriyorum kaydediyorum...
    Amaaaaa...
    Türkçe yama çıkmadan kesinlikle ne orjianlini nede korsanını almayacağım!!!

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Bu yazıyı, sigames'e ibret olarak gönderebiliriz...

Ne yazıkki ben ilk olarak CM 01/02 oynuyorken bu malum siteyi keşfetmiştim ve bu siteye takılmaya başlamıştım.O zamanlar resmen yeniydim internet aleminde we kendimi sürekli bi yerlerde MOD olarak fln görmek istiyordum.Yıllar geçti we bu malum olayın olduğu sene yine o sitede takılırken bu siteyle tanıştım we aslında bu siteye daha çok değer wermeme rağmen MOD filan olma aşkına benliğimi satarak bu olayın olduğu zamanda ben o sitede kaldım ama şimdi gerçekten çok ama çok ayıp yaptığımı görüyorum Volkan abiye karşı.Keşke inanmadığım halde o siteye inanıyormuş gibi yapmasaydım.Zaten bu olayın üstünden bir ay geçti we ben direkman koptum bu malum siteden çünkü gerçekleri gördüm.Bende FM 2006 yı sahte olarak almıyacaktım ama olmuyorki dayanamadım aldım ve turksportal a kesin bir dönüş yaptım.O siteden tanıştığım herkes le iki kişi hariç bütün iletişimimi kestim.Ve sizlere gerçekten çok büyük bi özür borçluyum çalınan yamada emeği geçen herkese.Onlara inanıyormuş gibi yaparak gerçekten inanılmaz bir ayıp yaptım sizlere karşı burada wesile olduğu içib özür diliyorum.Umarım o yıllardaki cahilliğimi affedebilirsiniz.Bu malum olay ta iki sene önce oldu nerdeyse beni umarım affedersniz.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sonuçta insanlar hata yaparak hayatı öğrenirler en azından hayatın gerçek yüzünü... biz her zaman doğrudan yana ve doğru bildiğimiz şeyden vazgeçmedik. bunlar sadece bize göre diil çoğu insana göre doğru ve YASAL olan şeylerdi. Umarım senin gibi çoğu insan da yakında böyle düşünmeye başlar. Seni tebrik ediyorum ayrıca. Aramıza da hoşgeldin

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

Quote Originally Posted by emirduman
    Ya bu uyarlanmışta hani o VoLkaN BaROs'un özel yazdığı Şansal'lı Erman'lı muhabbet var mı acaba? Oynıyanlardan gören varsa merak ettim....

Ben indirmedim de...
    ya bende fm 2005 te karsilasmistim ama fm 2006 bole sansal filan die olayla karsilasmadim su ana kadar ama digerlerini biliyom

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

şansal erman diilde turksportal.net adlı sitenin haberine göre başlıklı bi haber çıkıyor karşınıza maçtan sonra yapılan yorumlar için...

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    şansal erman diilde turksportal.net adlı sitenin haberine göre başlıklı bi haber çıkıyor karşınıza maçtan sonra yapılan yorumlar için...
    o haberi çok seviyorum ya..çok güzel çeviri..mükemmel çalışma..

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Zamanından onlar bir önce bitsinde oynayalım diye Volkan'ın ne başını yediydik =)

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

wala billa yaaa..
    ama şimdi de iyi ki yapmış diyoz

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    wala billa yaaa..
    ama şimdi de iyi ki yapmış diyoz
    Uğraştı, yaptı, oynadık, çalındı, sahip çıktık aradan geçen evrelere bak ne yamaymış beh

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sonunda insanlar doğru yolu bulmaya başlıyolar ama galiba heralde sanırsam

Böyle durumlarda mahkemeye vereceksin ömür billah bir daha böyle birşey yapamazlar şerefsizlerin evlatları sülalesini kopyalayıp çarşamba pazarında sattıklarımının evlatları

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

arkadaşım biraz yavaş!!! bence sen forum kurallarını oku bi daha gel! ya da bundan sonra yaptığın yorumlara dikkat et! ok?

Quote Originally Posted by Vieri
    Evet arkadaşlar bu konuda ciddiyiz ve sigames e durumu bildirdik gereken yapılacaktır. ayırca turksportal ın isminin geçtiği noktaları bana iletirseniz sevinirim
    futbolcuların ve diğer teknik direktörlerin yaptığı açıklamalarda turksportal adlı siteye diye sitenin ismi geçiyo..

Quote Originally Posted by capriceman
    Zamanından onlar bir önce bitsinde oynayalım diye Volkan'ın ne başını yediydik =)
    çok iyi yapmışsınız....

Başka olarak ödüllerde we maç sonundaki haberlerde Turksportal ın adı bayağı bir geçiyor arakaddaşlar hatta bi iki tanesinden SS alıyım istiyosanız.

Şerefsizler .. Turkce Yamayı Birde Kendilerininmiş gibi gostermeleri Cabası Yaws. bole insanların siteleri nie acık kalırkı anlamam..
    Kulüp Turksportal.Net

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

arkadaslar haklısınız ama biz ingilizce bilmeyen fm2006 oynayıcıları ne yapacak peki bizede ceza vemiş oluyorsunuz ben 2006 yı ingilizce oldugu için oynayamıyorum emsela ve bu gercekten canımı sıkıyor.oyunu yapanlar türkiyeyi adam yerine koymayıp türkçe secenegini koymuyolar diye sizde böyle yaparsınız bu oyun tutulmaz.gercekten kötü bir olay.sizde haklısınız ama bizimde oyun zevkimiz calınmıs oluyor bu sayede

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

oyun zevki naslı çalınıyor anlamış değilim.orjinalinde zaten Türkçe yok ki varda biz mi sildik oyundan

Nesil
    2005
    Yer
    Fenerbahçe

pis emek hırsızları

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

arkadaşlar ben fm2006 yı oynayamıyorum ingilizcem o derecede iyi değil lütfen biriside bizim sorunumuza derman olsun.turksportaldan rica ediyorum başka sitelere ceza verirken bizede ceza vermesinler 2005 oynamaktan bıktım arkadaslar...

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aksilaz
    arkadaşlar ben fm2006 yı oynayamıyorum ingilizcem o derecede iyi değil lütfen biriside bizim sorunumuza derman olsun.turksportaldan rica ediyorum başka sitelere ceza verirken bizede ceza vermesinler 2005 oynamaktan bıktım arkadaslar...
    tamam merak etme sen, biraz daha sabır , sonunda güzel bir yamanız olacak inşallah tekrar...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

sabırsızlıkla bekliyoruz zaten

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

bu oyunu türkçe oynamak için sabırsızlanıyorum ingilizce oynamaya basladım team talk ları yardımcı koça yaptırıyorum cogu adam sit yazıyor.bide cok sık sakatlık oluyo oyunda onu anlayamadım....

vallaa bende buraya bakmadan önce indirdim o yamayı ama hemen belli oluyo ne oldugu zaten.aslında onların yapmadıgını,hırsız oldugunu görünce sildim.şimdiingilizce olarak oynuyorum.ama tr si çıkarsa çok süper olur vallaa.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ya nediyelim bu ülkede emeğe saygı kalmamış üzücü...
    bunun cezasını bizler çekiyoruz.Anadilimizde oynamak hakkımızdır.Evet sigames bizleri adam yerine koymamış olsada bizim bu konuya hakim arkadaşlarca yapmalarını beklediğimiz türkçe yamayı bekliyoruz...Gerekirse ücretli olarak emeğinizin karşılığını da veririz.Bu emeğinizin hakkıdır.Kolay gele arkadaşlar

her zaman community de yerini alan Turksportal ı zaten herkes biliyor onlar çolugu çocugu kandırsın 6 yıldır oynuyorum turksportalı taa ilk zamanlardan beri takip ediyorum
    hatta Vieri nin girş sayfasındaki resmi yıl 2003 tu sanırım hala aklımda yenileniyoruz v.s. bi yazı vardı :P

Ben, innDir.com Asistan Editörü olarak emek hırsızlarının sitemize eklediği yamanın silinmesinden ve genesis adlı baş emek hırsızının sitemizden banlanmasına çok sevindim. Türkiye'nin en iyi program sitesi innDir.com sizin arkanızda. Emek hırsızlığı tescillenmedi mi ? Tescillendi!

FM2006 Türkçe Yama için bir koruma geliştirebilmeniz mümkün mü? Mesela yamanın kurulumunda bir şifre istense ve de bu şifre emek hırsızlarının eline geçmeden kullanıcılara sunulsa... Veya farklı bir yöntemle emek hırsızlarının çalması engellense... Zor gibi gözüküyor ama imkansız değil. Umarım emek hırsızlığının önüne geçilir.

Emek hırsızları, lütfen! Emeğe saygı gösterin! Emeğe saygı göstermediğiniz sürece emeklerinize saygı beklemeyin, kendinize saygı beklemeyin!

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri