Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 177 sonuç

Konu: Turksportal Türkçe FM 2006

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

arkadaşlar size bişi sölimmi ben buraya üye olmadan çokdandır burayı takip ediyordum we bu saygısızlığı yapanın ********.com adlı sitenin olduğunu öğrendim. benim amcam sağolsun bi pc şirketinde çalışıyor ona söledim dediği tek şey şu oldu: "bu wergi kaçırmayla aynı şey wer sitenin adresini yarın 10 gibi gir o siteye dedi" girdiğimde sitenin haclendiğini gördüm ama geçici hack olduğundan tekrar kodları girip düzeltmişler

emresidar Misafir

Default Ben serbestcen.8m.com sahibi emre

Siteyi serbestcem'den satın aldım kendisi bana forum ve patch yapmayı kabul etti
    ama sonradan öğrendiğime göre kendisi yasal olmadan izin almadan Tr dil dosyasını editlemiş.Bende sitenin yeni sahibi olarak şimdi tr dil dosyasını kaldırıyorum.Yasal olmayan işlerle işimiz olomaz.En kısa sürede Sitenin ismide serbestcen.8m.com değiştirilecek bilgilerinize...Emek hırsızlığına karşı hep bir oılalım.

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by emresidar
    Siteyi serbestcem'den satın aldım kendisi bana forum ve patch yapmayı kabul etti
    ama sonradan öğrendiğime göre kendisi yasal olmadan izin almadan Tr dil dosyasını editlemiş.Bende sitenin yeni sahibi olarak şimdi tr dil dosyasını kaldırıyorum.Yasal olmayan işlerle işimiz olomaz.En kısa sürede Sitenin ismide serbestcen.8m.com değiştirilecek bilgilerinize...Emek hırsızlığına karşı hep bir oılalım.
    Az öncede konuştuğumuz gibi Emre, hepimiz genç insanlarız ve hayatımız çok küçük şeylerle kararabilir. Değmeyecek, gem vurulmayacak şeylerle.

Bu yama konusunda çok site ve kişi gereken özeni gösterdi, şuan tek bir site kaldı inatla devam eden.

Yamayı ilk yapan sitede bahsettiğin siteydi, oranında konuşmalarımızla bunu hata görüp kaldırması sevindirici.

Turksportal ailesine tekrardan hoşgeldin.

Umarız siteden FM ile alakalı yasal olmayan çalışmalara bir daha rastlamayız...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Vieri kardeş buyur screenshot :

http://rapidshare.de/files/11124885/ads_z1.bmp.html

Emek hırsızlarını hırsızlık yaptığının kanıtı ( gerçi inanıyoruz turksportala ada ama ) olsun kanıt lazım

5mihri5 Misafir

hep böyle oluyor her senenin başında bu site çok az bir süre sonra yama çıkacak diyor ama ****** tarafından bu yama yayınlanıyor sonra da basıyorsunuz yok hırsızlar yok bilmem neler bence onların hırsızlığından çok sizin *****dan kaynaklanıyor bu olay geçen sene yine aynı şey yok bir daha yama yayınlanmayacakmış ta bilmem ne geçin bu yaygaraları işte ne arıyorsam hep o sitede buluyorum.Adamlar ne güzel geçen senenin yamasını bu seneye uyarlamış neresi hırsızlık bunun ben onlarınkine hırsızlık demem ama sizinkine ***** ve de *****derim *****

Quote Originally Posted by 5mihri5
    hep böyle oluyor her senenin başında bu site çok az bir süre sonra yama çıkacak diyor ama FİFACMTR tarafından bu yama yayınlanıyor sonra da basıyorsunuz yok hırsızlar yok bilmem neler bence onların hırsızlığından çok sizin aptallığınızdan kaynaklanıyor bu olay geçen sene yine aynı şey yok bir daha yama yayınlanmayacakmış ta bilmem ne geçin bu yaygaraları işte ne arıyorsam hep o sitede buluyorum.Adamlar ne güzel geçen senenin yamasını bu seneye uyarlamış neresi hırsızlık bunun ben onlarınkine hırsızlık demem ama sizinkine ahmaklık ve de aptallık derim rezillerrrrr

Kusura bakma ama asıl ahmaklık sende bu kadar forum üyesi yazdı çizdi sende bu kadar yazılana karşı hala o malum siteyi savunabiliyorsan ben buna ahmaklık derim.Tek mesaj yazarak ortalığı bulandırmaya çalışıyorsan yakında ağzının payını verirler

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

ne amaçla üye olduğu belli.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

lütfen illegal çalışmanın dağıtımını bu site üzerinden yapmayın. unutmayınki en kısa sürede çok daha iyisi ve gelişmiş versiyonunu çıkartacağız az daha sabır
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Smile

bu fmnin türkçesiz tadını çıkaramıom artık sabretcez türkçe çıkana kadar

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

hep böyle oluyor her senenin başında bu site çok az bir süre sonra yama çıkacak diyor ama ****** tarafından bu yama yayınlanıyor sonra da basıyorsunuz yok hırsızlar yok bilmem neler bence onların hırsızlığından çok sizin *****dan kaynaklanıyor bu olay geçen sene yine aynı şey yok bir daha yama yayınlanmayacakmış ta bilmem ne geçin bu yaygaraları işte ne arıyorsam hep o sitede buluyorum.Adamlar ne güzel geçen senenin yamasını bu seneye uyarlamış neresi hırsızlık bunun ben onlarınkine hırsızlık demem ama sizinkine ***** ve de *****derim *****
    bu arkadaşla özel olarak ilgileneceğim...

bak bu varya garanti bakan körlerden lan körmüsün oyunu aç bi haberlere bak fm de öküz herif. kafan o kadar da basmyor mu... zaten sen o siteden olduğuna göre yaşında 10 civarındadır malum o siteye sadece bebeler takılıyor Ayrıca biraz kendini geliştir de gerçekleri gör. Moloz luk etme.

Bu malum sitenin hesabı oldukça kabarık zaten.
    cm için türkçe yamayı gene çaldı
    makaay ın data update i çaldı.
    fm için tükçe yamayı yine çaldı. şimdi aklıma onlara yakışan bir söz geldi "HUYLU HUYUNDAN VAZGEÇMEZ" bunların bu hırsızlık huyundan vazgeçecekleri fln da yok zaten. Artık bunlar hırsızlığı öyle bir seviyeye getirmişlerki onlara bu yaptıkları gayet normal bir davranışmış gibi geliyor. onlar için Hırsızlık alışkanlık halini almış. ALLAH'ından bulsunlar diyeceğim ama demekte tereddür ediyorum çünkkü bu denli davranışları yapan kişilerin bir allahı var mıdır bir dinleri varmıdır bilmem ama heralde ataist fln dır bunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Günaydın arkadaşlar yaw bu türkçe fm 06 çıkmadı değilmi henüz yoksa ben mi bulamıyorum??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

Quote Originally Posted by hizlioglu
    bak bu varya garanti bakan körlerden lan körmüsün oyunu aç bi haberlere bak fm de öküz herif. kafan o kadar da basmyor mu... zaten sen o siteden olduğuna göre yaşında 10 civarındadır malum o siteye sadece bebeler takılıyor Ayrıca biraz kendini geliştir de gerçekleri gör. Moloz luk etme.

Bu malum sitenin hesabı oldukça kabarık zaten.
    cm için türkçe yamayı gene çaldı
    makaay ın data update i çaldı.
    fm için tükçe yamayı yine çaldı. şimdi aklıma onlara yakışan bir söz geldi "HUYLU HUYUNDAN VAZGEÇMEZ" bunların bu hırsızlık huyundan vazgeçecekleri fln da yok zaten. Artık bunlar hırsızlığı öyle bir seviyeye getirmişlerki onlara bu yaptıkları gayet normal bir davranışmış gibi geliyor. onlar için Hırsızlık alışkanlık halini almış. ALLAH'ından bulsunlar diyeceğim ama demekte tereddür ediyorum çünkkü bu denli davranışları yapan kişilerin bir allahı var mıdır bir dinleri varmıdır bilmem ama heralde ataist fln dır bunlar.
    bide benim yukarda eklediğim resimde var hakkaten kör ha

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

böyle dengesizler çıkması normaldir tamam arkadaşlar zaten arkadaşımız siteden şutlandı gol oldu. böyle insanların burada yeri olmadığınıda herkes görmüş oldu.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

15. Default

Arkadasin kafasi güzel herhalde baksaniza ne dedigini bilmiyor

Nesil
    2006

kaldırmakla çok iyi yapmışsınız helal olsunda
    türkçe çalışma yapmayarak kimi cezalandırıyorsunuz

ya bir şey sorcam onlar turksportalın hazırladığı türkçeyi nasıl çaldılar

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

Quote Originally Posted by batu19-07
    kaldırmakla çok iyi yapmışsınız helal olsunda
    türkçe çalışma yapmayarak kimi cezalandırıyorsunuz

ya bir şey sorcam onlar turksportalın hazırladığı türkçeyi nasıl çaldılar
    evet ya nasil caldilar

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

kimseyi cezalandırdığımız yok. Bir bildiğimiz var tabiki. Bizde bilirdik elimizdeyken dosya yayınlamayı ama sigamesten bu konuda ciddi uyarılar almıştık. Tabi bu yama piyasaya çıktıktan sonrada gördükkü sigames türkiye pazarını pek önemsemiyor. gerekli yaptırımları kendi gücümüzle yaptırmaya başladık. Bundan sonrada çıkartacağımız her çalışmayı Türk hukukuna güvenerek lisanslayarak piyasaya sunacağız.

nasıl çaldıklarına gelince bir şekilde elimizdeki dosya onların eline geçti bunu bilmiyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006

ok teşşekür ederimaçıkladığınız için eğer size karşı kaba davrandıysam özür dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hakikaten bu kadarıda olamaz. millet aşmış olayı tam bi adilik. bencede en güzelini yapmışsınız

lanet olsun ya format atmıştım pc ye.yeni türkçe yuklicektim.ama ortalık karışmış olanda bana oldu türkçe dosya bulamıyorum ortada yok.patladımı ne.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by gacag
    lanet olsun ya format atmıştım pc ye.yeni türkçe yuklicektim.ama ortalık karışmış olanda bana oldu türkçe dosya bulamıyorum ortada yok.patladımı ne.

arkadaşım biraz okusan ne olduğunu anlarsın

baya bi olaylar olmuş burda emek hırsızlarına yazıklar olsun
    ayrıca anladığım kadarıyla yakın zamanda turksportaldan fm 2006 türkçe yaması geliyo dimi doğru anlamışım

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006

yaşasın inşallah sonunda çıkacak simdiden elerinize sağlık

ya ingilizcesinide anlıyozda türkçesi bi başka oluyor bee... insanı ayrı bir gaza getiriyor böle oynamadan yapamıyosun. inşallah bir an önce çıkarda hepimiz çoşarız...

Artık bi şekilde yumruğun masaya vurulması gerekiyor forumlara mesajlar attık,mailler çektik,İngiltere'de temaslara geçildi olmadı.Türkçe çalışmaları yapan bu insanların da üstünden bu yük kalkmalı.Orjinal alacaksak alalım yeter artık.Yapılacaksa net aleminde bir duyuru yapılır herkes orjinal alır belirli bi sayı belirlenir falan.Hatta ne bileyim İstanbul'da toplu orjinal FM almaya gidilir orada bi de resim çektiririz tanışırız

Quote Originally Posted by hurmet
    ya ingilizcesinide anlıyozda türkçesi bi başka oluyor bee... insanı ayrı bir gaza getiriyor böle oynamadan yapamıyosun. inşallah bir an önce çıkarda hepimiz çoşarız...
    arkdas cok haklı..ingilizceyi bilioruz ama turkce daha da zevkli oluor
    -

ya ne kadar ahlaksız insanlar bunlar ya ne dir yani bu yaptığı obur tarafta nasıl cozecekler bu işi merak ediyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Özellikle Volkan Abi'nin yorumlarıyla türkçe çok güzel oluyordu...

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri