1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: [cm 4]yabanci Ülkedekİ TÜrklerİn Son Durumu

Default [cm 4]yabanci Ülkedekİ TÜrklerİn Son Durumu

benim bu linki açmamın sebebi sizde bana hak vereceksiniz gelelim SOCIEDAD'lı Nihat KAHVECİYE son vuruşları cm 03-04 de 15-17 arası değişiyordu şimdilerde ise yani 4,13'çok daha düşük seviyede gösteriliyor neden Nihat KAHVECİ çokmu kötü top oynuyor diye mi bebn bunun sebebini bilmiyorum ama almanyadaki forumlarda bunun için gülünç konuşmalar geçiyor Tugay KERİMOPĞLU içinde bu geçerli EMRE'yi ise yere göğe sığdıramıyorlar HAKAN ŞÜKÜR İÇİN ise bile zıplamaları çok düşük diye yazmışlar bilmiyorum ama ayıp ediyorlar illaha ki türk oyuncularımız için editör mü kullanalım.
    dinlediğiniz için saolun Arkadaşlar.

evet son durum hakkında Kalecimiz Rüştü Rençber Fenerbahçeye Dönecekmi

Rada'dan Fatih SONKAYA hakkında gelişme varmı çünkü iyi bir oyuncu

Fatih SONKAYA GALİBA anlaştı galasarayla bakalım ne yapacaklar berkant gibi olur galiba

berkant ve ümit karan almanya tansferini onaylamışlar hayırlısı ne olur bilmem ama ümit karan gib fırsatçıı bir forvet bir daha türkiyeyye gelmez

rüştü kalma konusunda israrlı bu hafta 5-0 kazandılar hadi hayırlıs.

hamit ise iyi futbol oynuyor ama kazanmakta zorlanıyor
    hakan yakın ise yeni bir kluble anlaşmak üzere

ve bir türk oyuncuda türk sınırlarını dışına çıkıp yabancı bayraklar altında gollerini atmaya devam edecek kim diye soracaksınız tabiki ilhan mansız benim için kaliteli bir golcüydü ama artık visse kobe'nin malı yıllık 3 milyon dolar alacak 5 senelik imza attı devamını bekliyoruz tuncaydan

Mesaj Yetkileri