Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 124 sonuç

Konu: FM 2007 Genie Scout nedir? Ne işe yarar

ya bu bende sorun veriyo kayıtlı oyunu aç dediğimde anda capacitiy(-1) die bi hata veriyo bunu nasıl düzelticem?

ya bu scout bende hata veriyo list capacity out(-1) die bi hata veriyo bu sorun neden olur ve nasıl düzeltilir bilgisi olan varmı??

Quote Originally Posted by dr_dre View Post
    *2011 sezonundayin* arkadslar ben bi oyuncu buldum potantiel 198 ama ozellikleri berbat genede supermi oluyo bu
    current ability si kaç ona göre bide arkadaşlar potantial ability ye göre almayın. best ability we best pot ability war onlara bakarak alın doğal olarak % si en yüksek olanı alıcaksınız.
    indireli baya olan arkadaşlara söliyim bunu tekrar indirsinler Release Candidate 2(RC2) wersiyonu çıktı 15 ocakta upload edilmiş.

dosyayi yukardaki linkten indirdim archive bozuk diyor indirirken mi bi sorun çıktı acaba?? bi fikri olan var mı??

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Coşkun abi çok güzel bir çalışma yapmışsın ellerine sağlık...
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Unhappy

benim sorunum şu ben kayıtlı dosyayı açmaya kalktığımda ''couldn't access lang_db.dat , make sure the path is correct or disable the loading of lang_db.dat'' bu neden kaynaklanıyor eskiden açıyodum scoutu ama şimdi açılmıyor yardımm lütfn

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Senin sorununda bağlantı hatası var. Ayarları kontrol et. Save li dosyan hasar görmüş olabilir.

her yeni oyun açtığımda bu hatayı veriyo ama eskiden vermiyordu oyunuda tekrar kurdum ama değişmedi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ben bu program sayesinde PA sı 170-190 arası bir dünya adam buLdum acaba bunLarı aLsam gercekten de programda gösterdiği gibi özeLLikLeri oLacak mı ?? yada oLması icin ne yapmak gerek antreman programLarımız yeterLi mi ??
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

çok güzel çok yararlı bir rehber hazırlamışsın coşkun abi
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

o zaman ben hemen hepsini topLamaya başLıyorum ..adamLar kaçmadan aLayım :P

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

CA sına da bakıyorum zaten ondan sonra karamsar kaLıyorm adamın CA sı 50 PA oLarak ta 175 gözüküyor nasıL oLacak bu anLamıyorum adam da 20 yaşında .. yaşıda geLik sayıLır o yaştan sonra geLisirmi .. ama oLur diyorsunuz demek ki oLuyor aLıp oynatıp idmanLarı verip denemek gerek sadece.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

aLdım bi tane pumastan oyuncu reyes diye.. adamın CA sı 101 PA oLarakta 185 diyor bakalım ne oLacak adam 19 yasında..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sürekli oynatırsan ileride CA sı 185 olacaktır. Fakat ortlama bir rakam belirtmek gerekirse CAsı 125-130 arası oyuncular almaya bak.
    evet asLında daha iyi cünkü PA sına yetisme oranı diğerLerine göre daha yüksek ve daha kısa zamanda oLabiLir.. oLdu cok saoL

Arkadaşlar oyununuzun bazı kayıtlı oyunları açmayışının nedeni sizin kayıtlı oyununuzun daha önce editörde yapılmasıdır editörde yaptığınız oyunlar hata veriyor açmıyor ama oyunu yeni başlatın vede normal editlemediğiniz database'i seçin ozaman hata düzelecektir birkaç denemeden sonra kolaylıkla anlarsınız.

Arkadaşlar size FM Scout'un yararlı bi özelliğini göstermek istiyorum. Bazı arkadaşlar oyuncuların CA'sının ne kadar zamanda ne kadar geliştiğini sormuşlar. Bunu History özelliği ile yapabilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için Create History Point'e tıklayıp Show history seçeneğini resimdeki gibi renkli yapmanız lazım. History Point oluşturduğunuz tarihteki CA'sı grafikteki yerini alıyor. Örneğin ben en son 21 Ocak 2009'da yapmışım bunu.

İşte bi kaç örnek:
    Bu Porto'da oynayan Anderson'un CA'sı 1 buçuk senede 30 civarı yükselmiş

Bu regen oyuncuyu ise yarım sezon önce aldım. Mondragon'dan bişeyler öğren dedim. Gitti Mondragon'daki 'Argues With Officials'ı aldı. Ama yine de CA'sı 140'a yaklaştı.

Bu da Ronaldo Yorum sizin..

Beşiktaşın genç kalecisi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

çok güzeL.. hakikaten iyi caLıstırınca adamLar PA Larına erisiyorLar.

Quote Originally Posted by dadas62 View Post
    Bende eski sürümüde vardı yenisinide yükledim bu genie scoutun ama yine kayıtlı oyunu açarken "Couldn't access the file, make sure no other program is writing to the file." diyor. nedenki??
    İngiltere oyununmmu açıyor ama türkiye oyunumu açmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tamam arkadaşlar sorunu buldum kaydettiğim dosyanın içinde "ş" harfi varmış o yüzden açmıyormuş. Sizde dikkat edin buna sizin de başınıza gelebilir.

Bu arada daha önce yazışımda sürüm hatası demiştiniz emin olmadan cevap yazmasanız yada mesajın sonuna emin olmadığınızı belirtseniz çok memnun olacam

Bende de oluyo aynı hata ama benim kayıtlı oyunumun adı (ao) Türkçe karakter içermiyo ki?

Bende neden oluyo o zaman?Yardım ederseniz çok makbule geçer.

gerçekten çok güzel bir çalışma ama oyuncuların PA sına çabuk çıkması için birçok maçta oynaması ve iyi bir antrenmana ihtiyacı var

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ben beşiktaşı yönetiyorum aLt yapıdan regen bir tane kaLeci çıktı PA sı 198 şu anda 16 yaşında ve özeLLikLeride çok iyi aLman asıLLı türk uyrukLu bir adam çaLıştırmaya başLadım ve özeLLikLeri artmaya başLadı.. bu sonradan çıkan regen adamLar hakikaten manyak oLuyorLar.

Nesil
    2006
    Yer
    Football manager 2009

benim oyunumda de guzmanın ca sı yuksek gorunuyor oyuna girip baktıgım zaman özelliklerinde 5-6 tanesi 15 den yuksek bu oyuncu iyi anlamına mı geliyor.

gerrad pique diye bir futbolcu war oyunda wonderkid yaziyo ama scout da pa si pek fazla yuksek degil

çokk işee yarıoo süper bişii

23. Default

program süper bişi emeğine sağlık...2 Senedir bu proyu kullanıyorumm Fm 2006 ve Fm 2007 de kullandım işe yarıyor...

24. Default

ya arkadaşlar,
    programda oyuncu fiyatlarının hepsi yanlış, şu fiyata alabilirsin dediği rakamda yanlış. sizde de doğru değil herhalde.
    +oyuncunun özelliklerine girdiğimde potansiyele tıklıyorum yani ileride ne olacak diye bakıyorum fiziksel özellikler hiç artmıyor. sizdede böyle mi yoksa ben yanlış birşeyler mi yapıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Doğru yapıyosun ve gördüklerinde oyunun doğruları eğer sen ona gereken antreman programını uygularsan oyuncu gelişir.

Talking

Quote Originally Posted by gemidenizci View Post
    ya arkadaşlar,
    programda oyuncu fiyatlarının hepsi yanlış, şu fiyata alabilirsin dediği rakamda yanlış. sizde de doğru değil herhalde.
    +oyuncunun özelliklerine girdiğimde potansiyele tıklıyorum yani ileride ne olacak diye bakıyorum fiziksel özellikler hiç artmıyor. sizdede böyle mi yoksa ben yanlış birşeyler mi yapıyorum.
    Hayır yanlış yapmıyorsun oradaki fizksel özelliğinin değişimini vermiyor çünkü onun fiziksel özelliklerini geliştirmek düşürmek senin elinde antreman programları felan kısacası o yüzden onun göstermiyo!!!...

Default teşekkürler

elinize emeğinize sağlık programı kurdum ve çok işime yarıyor..ben fm oynamaya yeni başladım ama bu site sayesinde çok şey öğrendim. forumlarda bulamadığım birşey daha öğrenmek istiyorum... benim mevcut kadromdaki oyuncularımın ve shortlistteki oyuncuların ca ve pa sına nasıl bakacağım oyun içerisindeyken... oyundan çıkıp scoutla bakabiliyorum ama ben oyun içindeyken bakmak istiyorum.. teşekkürler.....

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Sizce hile mi bu ?

Oyun içindeyken CA ve PA özeliklerine bakman imkanısz. Genie scouttan bakmaya devam et.
    teşekkürler... bu program wonderkid oyuncuları nasıl buluyor ya da belirtiyor mu?

arkadaslar GS 7.0.2 yamasinda kaydettigim oyunu acmiyor?? GS yi de mi guncellememiz gerekiyor?

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri