Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 124 sonuç

Konu: FM 2007 Genie Scout nedir? Ne işe yarar

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by edwardweo View Post
    arkadaslar GS 7.0.2 yamasinda kaydettigim oyunu acmiyor?? GS yi de mi guncellememiz gerekiyor?

Programın yeni sürümü çıkar, o zaman açabilirsin .. 7.0.2 ile uyumlu sürüm ..

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post

Programın yeni sürümü çıkar, o zaman açabilirsin .. 7.0.2 ile uyumlu sürüm ..
    insallah cikar ya merakla bekliyorum...

merhaba arkadaslar bir oyuncu ozellikleri nasil yukseliyor genie scouta yeni basladim da genia scoutla birlikte antreman programi ikisini birlikte kullanmam gerekiyor mu cevabinizi bekliyorum

google da yazın

karşınıza bir rus sitesi çıkacak
    ordan indirin bu kadar basit...

yaa bende o mavi yesil ca ile pa daki artislari gosteren seyler cikmio:S show current date de tiklanmio bi yardimci olursaniz

6. Default

coskun cos musun walla super geneii(genıe) sın

Quote Originally Posted by Aykan View Post
    yaa bende o mavi yesil ca ile pa daki artislari gosteren seyler cikmio:S show current date de tiklanmio bi yardimci olursaniz

önce fm 2007 deki oyunu kaydet sonra genie scout'u kapatıp tekrar load'den yükle tamamdır

Quote Originally Posted by ajna View Post
    önce fm 2007 deki oyunu kaydet sonra genie scout'u kapatıp tekrar load'den yükle tamamdır
    yok abi yemiyo denedim bu genie scout un surumunden kaynaklanabilirmi bende altta o tarihler falan olmuo

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

v. 7.0.2'ye güncellemen de ayrı bir güzel olmuş.. Tekrar tekrar sağol Coşkun abi.. Çok byük yararları dokunacak bana..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Del Piero_10 Misafir

Çok güzel hazırlamışsın,teşekkürler.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aykan View Post
    yok abi yemiyo denedim bu genie scout un surumunden kaynaklanabilirmi bende altta o tarihler falan olmuo
    Scout save game imi acamiyor... Options a girdiimde de yazilar ve barlar dogru duzgun gozukmuyor.. 50 kere 50 farkli yerden indirdim olmuyor...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

çoşkun yine süpersin bu scout muabbetini 7.0.2 icinde yapman cok güzeL
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    Dünya'dan

Cool

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Türkçe karakter hatası. Save li oyunun türkçe karakterleri kapsamaması lazım
    dostum iyi güzel söylüyorsunda bu mantığa göre Türkiye liginde oynayanlar Fm scout kullanamaz..Ben ingiltere liginde başladım oyun gayet şık çalışıyor fakat fm scout yukarda bahsettiğimiz hatayı veriyor.Ben anlamadım gitti bu işi..Save'li kayıtta türkçe karakter yok. Oyun içinde Türkçe karakter mecbur olmak zorunda,Fenerbahçe Fenerbahce yazmıyor. Var mı bu soruna başka çözümü olan ?

Acaba kayıtlı oyunları sıkıştır seçeneğini işaretlememiz gerekir mi?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Ya bence bu tur oyuncu ozellik arama vs buda hilenin onunden biraz geciyo
    Yanlis anlasilmasinda dedigim nokta insanin kendisinin kesfetmesi daha zevkli bence

Oyuncuyu kendim bulmam ayri bir duygu;benim gibi dusunenlerde vardir fmcilerden
    oyuncunun pa'sini gorup; o oyunculari takima doldurup; takim 4-5sezon sonra durdurulamaz hale gelse bile ben ne kadar zevk alirimki o oyundan

Emeginiz icin demiyorum tabiki bunu
    Ellerine saglik

indirmedim ama tabiki tesekkurler

ben kullamıyorum ama ii olduğunu duydum işe yarıomuş ben kendim arıom genelde oyuncuları 2 yada 3 tane sağlam scout varsa elinizde bu programın yaptığı işi yapabilio
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yinede elinize emeğinize sağlık arkadaşlar...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

komple okudum şu ana kadar yazılan yazıları ve bişey dikkatimi çekti. bi arkadaş oyuncusunu geliştirmek için başka bi tecrübeli oyuncuya gitmesini söylüyor. mesela fenerde can arat a luganodan bişey öğren demek istiyorum ne yapmam lazım...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by fatiherkol View Post
    komple okudum şu ana kadar yazılan yazıları ve bişey dikkatimi çekti. bi arkadaş oyuncusunu geliştirmek için başka bi tecrübeli oyuncuya gitmesini söylüyor. mesela fenerde can arat a luganodan bişey öğren demek istiyorum ne yapmam lazım...
    Burayı OKUMAN lazım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Takımımda ki CA takip ediyorum. FM 2007 Genie Scout dan aylık kayıt yaparak takip ediyorum ve takımda CA çok düşüşler oluyor gerçi oyuncularım yaşlı sayılır. Karagümrük ile oynuyorum CA sı 125 PA sı 132 olan Bayram Bektaşı transfer ettim. 32 yaşında. 1 sezon bitmek üzere bu oyuncunun CA sı 112 ye kadar düştü bununla birlikte diğer oyuncularda çok hızlı bir şekilde düşüyor. bunu sebebi ne olabilir????

Oyunda geçen ipucularda şunlar da geçiyor:

Kaleciler en iyi yıllarını 31-35 yaş arasında geçirir.

Defans oyuncuları ve ortasahalar 27-32 yaş arasında, forvetler ise 26-31 yaş
    arasında en verimli futbollarını oynarlar.

Yani demek oluyor ki bi forvetin CA'sı sakatlıklar yaşamazsa 26 yaşına kadar yükselecek 31 yaşından sonra düşmeye başlıyacaktır.(sanırım Bayram Bektaş gibi). Burada önemli olan sakatlık geçirme riski düşük oyuncuları seçmek. Genie Scout'ta Injury Proneness diye geçiyor. Bu özellik ne kadar yüksekse bilin ki o oyuncu daha fazla sakatlık yaşayacaktır.

24 yaşından sonra fiziksel özellikleri geliştirmek zor oluyor. 24 yaşından sonra ağırlıklı olarak mental özellikleri 30'lara geldikçe kilşiliği daha hızlı gelişmeye başlıyor. 32-33'civarını geçince "pempe panjurlu bir evim olsun, çoluğa-çocuğa karışıp mutlu bir hayat sürdüreyim" benzeri fikirleri gelişmeye başlıyor. (tahminimce)

İpuçlarında "Kaleciler en iyi yıllarını 31-35 yaş arasında geçirir" demesi, "bu yaşta gelişmeye devam eder" anlamına gelmiyor bence. Bu ipucu bana "31-35 yaşındaki kaleci yada 26-31 yaşındaki forvet iyi değilse, hiç alma daha iyi" diyor. Yorumum doğru olmayabilir ama farklı bir bakış açısı getirmek istedim konuya.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Saolasın coşkun abi..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu programın 2005 için olan versiyonu var mı? varsa nasıl bulabiliriz?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

sağolasın. FM Modifier 2007 diye bişey okudum. forumdaki gereksiz mesajlar kısmında bu program ile ilgili bilgi alabilirmiyim. Kayıtlı oyunlarla oynama yapılabiliyormuş sanırım... Bazı linkler verilmiş yüklemek için ama indirdiklerim bi işe yaramadı...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

belgelerimi açmıyo dosya seçmek için:S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

harika bi programdır kendileriiii tavsiye ederim

Selam millet benim scout oyunu açmıyor çünkü yönetim yeni stadyuma geçmeye karar verdi oyunun fm'den kaydedildiğine emin olun diyor stadyumları scoutta alırken nasıl olcak ?

Bende 7.0.2 Update yüklü.Türkçe karakter kullanarakta save etmedim.Bende verdiği hata daha başka.Genie'i çalıştırdığımda FAİLED TO SET DATA FOR diye bir hata veriyor.Daha sonra program açılıyor.Load yapıyorum ama bu seferde
    ACCES VİOLATİON AT ADRESS 00567788 İN MODULE "FmGenineScout exe". READ OF ADDRESS 00000000" diye bir hata veriyor ve load etmiyor.

Bu sorunu nasıl çözerim ?

vista ile uyum problemi var mi bende xp de calisiyor ama vista yuklu de calismiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by northstar View Post
    Bende 7.0.2 Update yüklü.Türkçe karakter kullanarakta save etmedim.Bende verdiği hata daha başka.Genie'i çalıştırdığımda FAİLED TO SET DATA FOR diye bir hata veriyor.Daha sonra program açılıyor.Load yapıyorum ama bu seferde
    ACCES VİOLATİON AT ADRESS 00567788 İN MODULE "FmGenineScout exe". READ OF ADDRESS 00000000" diye bir hata veriyor ve load etmiyor.

Bu sorunu nasıl çözerim ?
    702 uyumlu olanı indir.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben de 7.0.2 versiyonunu arıyordum, çok sağol.

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri