Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 124 sonuç

Konu: FM 2007 Genie Scout nedir? Ne işe yarar

Galatasarayla 10 sezonluk bir oyunum var bu programı onda denedim cem sultanın PA sı 175 di. birde galatasarayla yeni bir oyun açtım bir bakayım dedim cem sultanın PA sına 162 olduğunu gördüm.

Sorum şu; Pa bir kaç sezon sonra artabiliyor mu? yoksa açtığımız her oyunda PA lar değişiyor mu?

Yani bir oyuncu tam potansiyeline ulaştığı zaman üzerine biraz daha mı PA puanı ekleniyor?

Katkı yapan arkadaşlara FM yi vazgeçilmez kıldıkları için sonsuz teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Açılan her yeni oyunda PA lar değişiyor diye biliyorum arkadaşım.Bu yüzden öyle gözükmesi normal.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    702 uyumlu olanı indir.
    Zaten onu indirdim.Sorunda buya !

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kaldırıp tekrar yükle bakalım bir yararı olacak mı?Olmazsa kaldır dosyayı bir daha indirip birde öyle dene.

Thumbs up Mükemmel

Arkadaşlar oyuna bi bakın derim harika bi oyun online

http://oyun.muttefik.com/mtf.php?ksf=ne&tray=NzM1MA==

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

takım seçmeden bütün futbolcuların özelliklerine bakmak istyorum nasıl bakabilirim

ya ben fm scout'u bilgisayara indiriyorum ama acamiyorum. 1 hafta önce calisiyordu. bilgisayari yeni degistirdim. suanda windows vista kullaniyorum onunla bir alakasi olabilirmi?

Default FM 2007 Editor ile FMGenieScout arasindaki iliski !!!

Yedi editorde save sikintisi yasayanlar yada save olayini sozmesine ragmen bu defada FMGenieScout ile oyundaki save dosyasini acamayanlar icin bu topici actim. Olay su editor acmasi zaten formda verilmis fakat save kismi anlatilmamis save yaparken ornek sirasiyla
    Fenerbahce
    Sports Interactive
    Fenerbahce Database
    7.0.0
    seklinda kayt ederseniz sikinti kalmaz. Fakat olusturmus oldugunuz data ile oyun oynanir ancak FMGenieScout ile kaydettiginiz oyun acilmaz hata verir. Bunun icinde yapmaniz gereken sudur. Editlediginiz data siz biliyorsunuzki belgerimdedir. Oyunun orjinal datasi ise kendi ana klasorundedir. Bizim yapmamiz gereken sey cok basit orjinali yedeklemek vede belgelerimdeki yani bizim olusturdugumuz datayi orjinal olanin ustune kopyalamak. Dedigim gibi orjinal olani yedeklemenizde fayda var ilerde sikilirda orjinale donmek isterseniz sikinti olmasin. Evet en son ne yaptik orjinal uzerine bizimkini kopyaladik simdi isimiz bitmek uzere sadece tek birsey kaldi oda su. Dosyalari kopyalayinca 2 xml dosyasi olmus olacak birinin adi 700.xml digeride bizim olusturdugumuz fenerbahce.xml biz 700.xml olani silecegiz fenerbahce.xml nin adinida 700.xml olarak degistircez ok. Bunuda yaptiktan sonra oyunda vede FMGenieScout da hata vermeden oyunu rahatlikla oyniyabilirsiniz. Iyi oyunlar...

9. Default

ben bu programi uzun suredir kullaniyorum.bi arkadasim onerdi cok memnunum. bu program hakkında sorularınız olursa bana iletebilirsiniz. herkese tavsiye ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ya ben de bu programi kullanma istiyorum. indirdim kurdum ama oyunu resimdeki gibi secemiyoum yani oyun gozukmuyo yardimci olursaniz sevinirim

11. Default

oyunu ilk saveleyeceksın sonra sececeksın. oyunun saveini almadan database i programa yükleyemezsin.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ama oyunu her zaman saveliyom zaten

13. Default

Üstad çok teşekkürler
    bu çok işimize yarayacak

saolasn adaş ii oldu bu

Nesil
    2007
    Yer
    EsKiŞeHiR/BoZüYüK

ya bende bu sorun var acaba neden kaynaklanıyo bu sorun?

16. Default

bu gerçekten süper bi prog. istediin her şei buluosn bize paylaşıma sunanlara sewgiler saygılar (:

Nesil
    2007
    Yer
    EsKiŞeHiR/BoZüYüK

Quote Originally Posted by SiNcE1973 View Post

ya bende bu sorun var acaba neden kaynaklanıyo bu sorun?

ya hiç bilen yok mu nedendir?

Eyvallah kardes sagolasin

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Evet güzel bir hamle .. Çok iyi oldu

peki bunun türkçesi yokmu bilen biri warmı ya

21. Default

paylaşım için tşkler!!!!

Saol abi azbiraz biliyordum şimdi öğrendim.

23. Default

valla çok işime yaradı zaten ajax takımını yönetiyorum ve şu ana kadar 5 6 oyuncu yetiştirip sattım ajax gerçekten dünyanın en iyi futbolcu fabrikası sizlere tşk ediyorum
    BAŞARILAR...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok yararı oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar bu oyuncuyu kısa süre önce programda ararken buldum sizce Altay'da iş yapar mı??

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul goztepe

ya bisey sorucam fm genrie yukledim her sey tmm ama listeye eklednmio kisa listeye neden

Sizce Oyuncu Alırken Current Abilitye mi Bakmalıyım Yoksa Şimdiki Reytingemi?

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bende indiricem ama oyunu bozmasından korkuyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Eywallah

Cok Cok tsk oyunu bozucanida sanmiom bu arada (Karakterler ing. bilirsiniz ya Fm`yi acmak icin)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar bence oyuncuların Fiyatları düşük gözüküyor düzeltmenin yolu yok mu??

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri