1 ile 30 arası toplam 124 sonuç

Konu: FM 2007 Genie Scout nedir? Ne işe yarar

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Çok güzel hazırlanmış bir rehber, teşekkürler Çoşkun.

Sitede de rehber bölümüne daha fazla FM sever ulaşsın diye ekledim;

http://www.turksportal.net/makale/fm/717/
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Sarı Güllerin İçinde Olduğu Lacivert Gökyüzünden

bn indirdim ama Zip dosyasinin icinde hicbisey yokk dosyayi tam indirdim 1.5MB.ama açılmıooo

hakkaten çok iyi oldu bu anlatım biçok kişi ne işe yaradığını anlamıyodu bu programın (ben dahil)

Bende eski sürümüde vardı yenisinide yükledim bu genie scoutun ama yine kayıtlı oyunu açarken "Couldn't access the file, make sure no other program is writing to the file." diyor. nedenki??
    İngiltere oyununmmu açıyor ama türkiye oyunumu açmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tamam arkadaşlar sorunu buldum kaydettiğim dosyanın içinde "ş" harfi varmış o yüzden açmıyormuş. Sizde dikkat edin buna sizin de başınıza gelebilir.

Bu arada daha önce yazışımda sürüm hatası demiştiniz emin olmadan cevap yazmasanız yada mesajın sonuna emin olmadığınızı belirtseniz çok memnun olacam

Quote Originally Posted by dadas62 View Post
    Bende eski sürümüde vardı yenisinide yükledim bu genie scoutun ama yine kayıtlı oyunu açarken "Couldn't access the file, make sure no other program is writing to the file." diyor. nedenki??
    İngiltere oyununmmu açıyor ama türkiye oyunumu açmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tamam arkadaşlar sorunu buldum kaydettiğim dosyanın içinde "ş" harfi varmış o yüzden açmıyormuş. Sizde dikkat edin buna sizin de başınıza gelebilir.

Bu arada daha önce yazışımda sürüm hatası demiştiniz emin olmadan cevap yazmasanız yada mesajın sonuna emin olmadığınızı belirtseniz çok memnun olacam

Bende de oluyo aynı hata ama benim kayıtlı oyunumun adı (ao) Türkçe karakter içermiyo ki?

Bende neden oluyo o zaman?Yardım ederseniz çok makbule geçer.

Quote Originally Posted by dadas62 View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Bendede aynı sorun var ama üstelik kaydettiğim dosyanın içinde türkçe harf yok lütfen yardımcı olun lüffen!

Nesil
    2006

Bu bilgiler için sağ ol. Bu programı bende kullanıyordum ama bu CA'lar hakkında kesin bir bilgim yoktu. Bunları belli ettiğin için sağ ol ama CA sı 190 üzerinde daha bir oyuncu görmedim.

Beyler sadece Teşekkür Mesajları yazmayalım. Bu mesajlar yasaktır. Eğer bir yorumunuz varsa onu yazın.

Teşekkürler coşkun1907

Bu program 701 ile çalışıyor mu?

Şimdi çalıştırdım... bir sorun olmadı ama sormak istediğim bir-iki şey var

Listede "A Diff" "Best Rating" "Best Pot Rating" diye şeyler var. Bunların ne işe yaradığını bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Birde potansiyeli 160'ın üzerinde 21 yaş altı sadece 3 futbolcu varmış. Data'yı biraz geniş tutmalıymışım.

NOT: yahu kusura bakmayın... "tries tricks" yapanları araştırmıştım :-D

Nesil
    2006
    Yer
    -

bunu çoookkk bekliyordum saollll

bi sorum olucak unknow database version 1071 yazi acmiyo bunun sebebb' ney

Quote Originally Posted by mmg55 View Post
    bende de aynı sorun var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu ara benim oyunun versiyonu 7.01

mmg55´isimli üyeden Alıntı

bende aynı hatayı alıyorum...cozumunu bılen varsa yardmca olursa tşk ederm

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

SağoL Coskun Aßi İyi ßir ÇaLışma oLmuş Emeğine SağLık..

*2011 sezonundayin* arkadslar ben bi oyuncu buldum potantiel 198 ama ozellikleri berbat genede supermi oluyo bu

Quote Originally Posted by dr_dre View Post
    *2011 sezonundayin* arkadslar ben bi oyuncu buldum potantiel 198 ama ozellikleri berbat genede supermi oluyo bu
    current ability si kaç ona göre bide arkadaşlar potantial ability ye göre almayın. best ability we best pot ability war onlara bakarak alın doğal olarak % si en yüksek olanı alıcaksınız.
    indireli baya olan arkadaşlara söliyim bunu tekrar indirsinler Release Candidate 2(RC2) wersiyonu çıktı 15 ocakta upload edilmiş.

ya bu bende sorun veriyo kayıtlı oyunu aç dediğimde anda capacitiy(-1) die bi hata veriyo bunu nasıl düzelticem?

Thumbs up Mükemmel

Arkadaşlar oyuna bi bakın derim harika bi oyun online

http://oyun.muttefik.com/mtf.php?ksf=ne&tray=NzM1MA==

Super bi program ayrica reber icin tesekkurler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Linki acarken dikkat edin iki kere http yaziyo...

ya bu scout bende hata veriyo list capacity out(-1) die bi hata veriyo bu sorun neden olur ve nasıl düzeltilir bilgisi olan varmı??

Mesaj Yetkileri