Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: mesaj sayım silinmiş!!!

Nesil
    2005
    Yer
    34

Default mesaj sayım silinmiş!!!

sayın yetkili, bugün bi baktım mesaj sayım 800 küsür olmuş ama hatırladığım kadarıyla 1000 küsürdü nden olmuş olabilir acaba??

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Lütfen arama yapmadan konu açma forum kurallarını oku!!Volkan abi gerekli açıklamayı yaptı linklerde mevcut

S-B-Z Misafir

Bu konu benimde dikkatimi çekti.Ben yazdığım mesaj sayısına dikkat ediyorum çünkü genelde önemli şeyler yazmaya yada önemli konular açmaya çalışıyorum.
    Ve mesaj sayım eksildiği zaman yazdığım onca şeyin yitip gitmesi beni üzüyor.
    Eğer cafe alanına yada oyunlar bölümüne (fazla takılmasamda)attığım mesajlar siliniyorsa bunda bir problem yok.Ama oyunla ilgili yada Türkiye ve Dünya gündemi başlığı altına attığım mesajlar siliniyorsa buna üzülürüm.Geçen gün yaklaşık bi 150 civarında mesajımın silindiğini farkettim.Ardından 3600 civarında olan mesaj sayımın 2,050 ye düştüğünü gördüm.1500 mesaj az bir rakam değil ve gerçekten birilerine faydalı olabilecek mesajlar vardıda bunlar silindiyse üzülürüm ama gereksiz ve alakasız başlıklar altında dalga mahiyetinde yazdığım mesajlarsa benim açımdan sorun yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mesajlar aynen duruyor abi, sadece belirli bölümlerde attığın mesajlar mesaj sayısını arttırmıyor, daha önce şu anda mesaj sayısını arttırmayan bölümlere attığın mesajların sayısı siliniyor, yoksa attığın mesajlar duruyor hala...
    "YÜCE ATATÜRK"

Volkan abi açıklama yaptı Burda araştırmadan konu açma

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Mesajlar aynen duruyor abi, sadece belirli bölümlerde attığın mesajlar mesaj sayısını arttırmıyor, daha önce şu anda mesaj sayısını arttırmayan bölümlere attığın mesajların sayısı siliniyor, yoksa attığın mesajlar duruyor hala...
    Aydınlattığın için sağol serkan

iyide bence saçma olmuş sohbet alanına birçok paylsşım oluyo

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by DonOmaR View Post
    iyide bence saçma olmuş sohbet alanına birçok paylsşım oluyo
    Sence bu paylaşımların hepsi selam naber gibi kelimeler olduktan sonra hiçte bir paylaşım amaçlı olarak gözükmüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

yanlış anladın batıhan sohbet alanında paylaşımlar oluyordu onu diyor cafe demiyor
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Şöyle de bir ilave durum var; bazen forumun belirli bölümlerinde toplu temizlik yapılır.. Mesela bir forum bölümü kaldırılır, yeri değiştirilir veya o bölüme alt bölümler eklenir.. Bu gibi durumlarda o bölümde el değmişken temizlik de yapılır.. Mesela geçen haftalarda "Türkiye ve Dünya Gündemi" bölümüne yeni alt forumlar eklenirken bazı konular silindi..
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

S-B-Z Misafir

Bu temizlikte gerekli bi bakıma.Sonuçta 1-2 yıllık konuların durmasının bir anlamı yok.

mesaj sayısı dediğiniz nedir ki

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Sonuçta eski bir konuya bakarken, o konunun ilk açıldığı zamanki gibi düşünmüyor insan.. Güncelliğini kaybetmek değil de, uzun vadede değerini yitirmiş olabiliyor konu. Mesela 3 ay sonra bakarken insan "Yok bu buraya yakışmadı" diyebiliyor..

İlaveten:
    http://forum.turksportal.net/vb/announcement.php?f=241
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Benim de paylaşımlarım ve paylaşım köşem vardı Sohbet Alanında tüh Benim paylaştıklarımın çoğu bilgilendirici
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ama yinede duruyor orada

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by mgungor View Post
    Benim de paylaşımlarım ve paylaşım köşem vardı Sohbet Alanında tüh Benim paylaştıklarımın çoğu bilgilendirici
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ama yinede duruyor orada
    Evet az önce baktım ve senin adına üzüldüm.

Quote Originally Posted by şampiyon View Post
    Evet az önce baktım ve senin adına üzüldüm.
    Ama olsun yine de duruyorlar orada

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by şampiyon View Post
    Bu temizlikte gerekli bi bakıma.Sonuçta 1-2 yıllık konuların durmasının bir anlamı yok.
    bencede...yeni konuların ortaya çıkması lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

iyi oldu öğrendiğim bende demiştim bi anda nereye gitti bu mesajlar bilgiler için sağolun

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by fmsmyrna View Post
    iyi oldu öğrendiğim bende demiştim bi anda nereye gitti bu mesajlar bilgiler için sağolun
    ögrendikte giden mesajların yeniden gelmesi biraz zaman alacak...

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Önemli olan sayısı değil, işlevi.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

o mesajlar bie tıraj kazandıracaksa tabiki haklısın derim...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ben sohbet alanındaki mesaj sayacının kaldırılması çok sevindim çünkü boş sohbetçiler olmayacak artık.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

dogru rahat rahat konuşuruz..

Önemli olan içimizdeki mesaj sayısıdır. Varsın silinsin, artmasın..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Mesajlarınız olduğu gibi duruyor, eskimiş bir konu diye konularınızı silmiyoruz. Zira insanlar eskilere dönüp "aaa bak o zamanlar bunları da konuşmuşuz" desinler, nostalji yapsınlar, eski bilgilerden konuşulanlardan faydalansınlar istiyoruz.

Burada yaptığımız tek şey bazı forumlara atılan mesajların mesaj sayısı hanenize işlenmemesini sağlamak. Bu bölümlerdeki mesaj sayacını kapamamızdaki neden de mesaj sayısını arttırmak isteyen kullanıcıların bu bölümlere oldukça fazla ilgi göstermesi. Bundan sonra o bölümlere atacakları mesajların sayılmayacağını bilsinler ki o bölümlerde gerçekten sohbet etmek isteyen arkadaşlarımızın canını sıkmasınlar.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

S-B-Z Misafir

Bu uygulama gerçekten güzel olmuş o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

İki gün öncesine kadar Cafe Turksportal 3 başlığı altında sayfalarca sadece "Selam" yazıyordu.

Ama şimdi oraya mesaj atan muhabbet etmek amaçlı yazıyor.

Bu da zaten Cafenin açılış amacına geri dönmesini sağladı

Bu kadardan dolayı yönetimi tebrik ediyorum

valla cok güzel bir uygulama olmus volkan abi

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Bu bölümlerdeki mesaj sayacını kapamamızdaki neden de mesaj sayısını arttırmak isteyen kullanıcıların bu bölümlere oldukça fazla ilgi göstermesi. Bundan sonra o bölümlere atacakları mesajların sayılmayacağını bilsinler ki o bölümlerde gerçekten sohbet etmek isteyen arkadaşlarımızın canını sıkmasınlar.
    Buna katılıyorum.Bazen sırf mesaj sayısı yükselsin diye kelime oyunları vs. çok aktif oluyordu.Bazı bölümlere gerektiği kadarilgi olmuyor.İlgi olmasını teşvik etmek için bazı bölümlerde paylaşım yapılması veya yorum yapılması için ödül uygulaması da olabilir...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri