Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 141 arası toplam 141 sonuç

Konu: Batıl inançlarınız var mı?

Benimde oynarken mousei kale arkasına koyarım sağ tarafa... batıl inanç değil de şans getirmesi için....

2. Default

Abdestsiz maça çıkmam arkadaş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

büyük ekranda maçı oynuyorum daha çok gol atacakmışım gibi hissediyorum

yedek klubesinde herzaman bi yıldız oyuncu bekler basit maçlara çıkarmam (peter crouch, javier savola gibi ) 75. dakkada bekleneni alamassam hemen yıldızları sahaya sürerim onlar gol atamasada takımı yönlendiriyolar gaza geliyo hepsi fark atıyoz yıldızlar serbest roldedir bende herzaman batıl olmasada takım ruhu oluyo FM de

Macı oyuncuların puanlarına bakarak ızlerım oburturlu gol atamıyorm ama oraya bakınca hep kazanan oluyorm bı tur sans ışşşte

RİZE/KALKANDERE

Quote Originally Posted by livorno23 View Post
    Abdestsiz maça çıkmam arkadaş

Benim En büyük uğurum maç anında mousumu ekrandan çıkarırım ve atağa kalktığımızda gözlerimi kapatırım ve gol atarız genelde işe yarıyo gerçekten.

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Ben fm 2006 da hep geniş ekran oynardım...Normal ekranda oynayınca daha zor yenerdim veya yenilirdim...Ama bu gerçektende böyleydi yani...Geniş ekran yapınca oyuncular daha ii oynuyor...Tabi bu batıl inancım değil gözlemim böyle...

penaltı kullanıyor rakip..ama ben korkmuyorum.. neden? Çünkü mause imlecini kalecinin üzerinde tutuyorum..gol yemeyeceğime inanıyorum ya..

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by ultraslan16 View Post
    önemli maçlarda mutlaka winamp açık olur
    bnm genelde media player açık olur
    bi de maçlarda mause imleci hep play ın üstündedir mause kaysa bile yine oraya getiririm

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bnmde oyuncu deiştirme dakikam 65 tir özellikle tam 64 te tıklamaya özen gösteririm ki oyuncu 65 deişsin die
    Quote Originally Posted by patriot45 View Post
    dk70 oldumu kesin 2oyuncu değiştiririm ve taktiğide değiştiririm.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

her maç muhakkak 3 oyuncu değiştiririm sanki değiştirmezsem nasıl olsa değiştirmiyo bunun oyuncu değiştirme hakkını kapataım diceklermiş gibi...

11. Default

Her maçı teknik direktör havasında geçiririm..Ayağa kalkarım bazen futbolculara bağırırım (Maçın havasına kendini kaptırırsan çok zevkli oluyo).Her maçın 71.dk sında oyuna kesin müdahale ederim ki genelde müdahaleler sonrasında farka giderim..

Evet bende sürekli takımımın olduğu tarafa farenin imlecini koyarım.Deplasmanda vs ev sahibi!

Ayrıca kendim maçı anlatırım.çok zevkli oluyor.
    Ve teknik direktör havasına bürünürüm(üstteki arkadaş gibi)

13. Default

bende onemli maclarda chelsea barca vs. duz oturrum onemsiz maclarda uzanirim bide penalti oldugunda gozumu kapatirim

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

fm nin olumsuz etkileri üzerimizde davranış bozukluklarına sebep olmaya başladı sanki okulda sınav esnasında değişik bir talepde bulunabiliriz mesela...

-hocam tebeşiri tahtanın sağ tarafına koyun birde masanın arka tarafından sağa doğru bakın yoksa sınavı geçemem...

Hehe güzel yaklaşım arkadaşım.
    Zaten masanın arkasından sağa doğru bakarsa vay o sınavın haline

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

mause yi kendi yarı sağımda deli gibi dolandırırım

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by kral_67 View Post
    fm nin olumsuz etkileri üzerimizde davranış bozukluklarına sebep olmaya başladı sanki okulda sınav esnasında değişik bir talepde bulunabiliriz mesela...

-hocam tebeşiri tahtanın sağ tarafına koyun birde masanın arka tarafından sağa doğru bakın yoksa sınavı geçemem...
    çok ii ya

Onemli maclarimda odamin kapisini kapali tutarim!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Olmaz mı tabi var. Mesela maçtan önce sahayı suluyorum ki rakip pas hatası yapsın ama rakip Real Madrid olunca yemiyor.

ben maç başlayınca monitörü kapatıyorum ve her kapattığımda 2-0 yeniyorum

Ooo ne anlamı kalrı ki o zmn oyunun.Bence çok mantıksız arkadaşım!

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri