1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Oyuncum maç içinde mevkii değiştiriyorrr....

Angry Oyuncum maç içinde mevkii değiştiriyorrr....

Ewet arkadaşlar taktigi kuruyorum maça çıkıyorum.. ama bi bakıyorum O NEEE forwet oyuncum defansta , defans oyuncumda onun yerinde.. mac içinde düzeltiyorum yine bozuluyor.. bu sorunu nasıl çözücemmm lütfen yardım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

maç içinde yapmıcan maç dışında herşeyi yeniden kurucan ... bana da olmuştu böyle yapınca düzeldi ..

Nesil
    2006
    Yer
    iZMİR /aliağa

valla arkadaşım seçimleri temizle ve tekrara oyuncuları yerleştir..oda olmadı yakadroyu yardımcı ant. sor..belki bunlar bir çözüm olur..

Quote Originally Posted by m@nyak View Post
    valla arkadaşım seçimleri temizle ve tekrara oyuncuları yerleştir..oda olmadı yakadroyu yardımcı ant. sor..belki bunlar bir çözüm olur..
    Sana katılıyorum.Bencede bunları dene olmazsa elbet bilen birileri vardır mutlaka öğrenirsin.

Taktiğine gir.Sonra pozisyon değiştiren oyuncunun mesela forvetin taktik özelliklerine gir.Pozisyon değiştir seçeneği var orda YOK yap.Eğer onda YOK yazıyorsa birde defans oyuncusunun taktik özelliklerine gir ve YOK yap.

ss koyuyorum.

Quote Originally Posted by sefaburan View Post
    Taktiğine gir.Sonra pozisyon değiştiren oyuncunun mesela forvetin taktik özelliklerine gir.Pozisyon değiştir seçeneği var orda YOK yap.Eğer onda YOK yazıyorsa birde defans oyuncusunun taktik özelliklerine gir ve YOK yap.

ss koyuyorum.
    Oldu arkadaşım cooook sagol gercekten.

Rica ederim ne demek.

Nesil
    2007
    Yer
    stamford bridge weya saracoğlu

bu arada skin 10 numara bide fenerbahce lisi yapılsa tam züper olacak

eed arkadaşın dedii gibii bazıı hazır tatikler kulandısan onda o seçenek açıktırr onn içinn ya kaldırr yda o taktii kullanma---bnmmde ön liborala amc yer deiştirio du bide kanat oyuncuları:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yatebos View Post
    bu arada skin 10 numara bide fenerbahce lisi yapılsa tam züper olacak
    fenerbahcelısı var zaten

Mesaj Yetkileri