Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: [Süper Lig] Genç Yetenekler Nerde?

Default [Süper Lig] Genç Yetenekler Nerde?

fm de cm deki kadar çok genç türk yetenek yok en çok cm de vardı fm 2005 de azaldı fm 2006 da kalmadı 2. ligden falan daha fazla genç yetenek aktarılması gerekmez mi ya da yeni bi temur altunhan, ibrahim akın, hasan kabze veya yasin karaça niye yok saygılarımla

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Ergin Keleş,Ufukhan Bayraktar ve Ufuk Bayraktarı da burada zikredebiliriz.

kötü be tamam dyyyyyyyyyyyyyyyy

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Yine önemli genç oyuncular var oyunda. Azalmanın birkaç sebebi olabilir:

1- Türk futbolundaki düşüş ve kulüplerin gençlere fırsat vermemesi.
    2- Bu sene gelen yeni araştırmacıların gerçekten görevlerini düzgün yapmaması. Böyle birşey söz konusu ise zaten değerlendirilecek ve gerekiyorsa araştırmacı ekibindekiler elemine edilecek.
    3- Özellikle 2. Lig maçlarının TVden yayınlanmaması birçok araştırmacının işini zorlaştırdı. Büyük çoğunluk araştırmayı direkt yerinde yapıyordu fakat TV yi de kullanan araştırmacılar için önemli bir sorun teşkil etti. Hem de ulaşılamayan bölgeler için.

Son olarak da Türkiye liginin transfer bitiş tarihi ile veri tesliminin çok yakın olması. Bu nedenle de sorun yaşandı. Elimizdeki bazı veriler girilemedi sisteme. Sağolsun Türk kulüpleri son dakikaya kadar transfer yapmaya çalıştıkları için aksama oldu bu sene. Ama bildiğim kadarıyla birçok şey yetişti, ince detaylar kalmıştı geriye. Düşük bir ihtimal de olsa en son bu aklıma geliyor.

Netice olarak özellikle Karadeniz ve Marmara da önemli turlar oldu. Turneye çıkar gibi gidilip takımlar , oyuncular izlenildi. Mutlaka kaçanlar olmuştur gözden. Görev gereği genç millileri de özellikle gözlem altına alıyoruz. Ha sizin bilginiz dahilinde birileri var da, bu adam yetersiz diyorsanız söyleyin bakalım araştıralım, araştırtalım.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SuLLeY
    Ergin Keleş,Ufukhan Bayraktar ve Ufuk Bayraktarı da burada zikredebiliriz.
    ve tekrar Ufukhan Bayraktar

alınmazsın umarım, arada espri de yapalım değil mi
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

deniz baykara

Nesil
    2005
    Yer
    34

sercan ermis diyorum size

walla galatasaray under 20 diyorum başka bişi demiyorum

bende gökhan şenol diyorum! bu adamı cm03/04 den beri almadan oynamam

Nesil
    2001
    Yer

deniz baykara ile ilgili düzenlemeyi Yunanistandaki araştırmacı yapmak zorunda. Ancak oradaki araştırmacı arkadaşların da deniz baykara'yı takip ediyor ve gereken önemi vereceklerdir.

Bize gelince biz sadece Türkiye sınırları içinde forma giyen futbolculardan sorumluyuz. Gurbetçi futbolcular, ya da yeni transfer olanlar bizim alanımıza girmiyorlar.

abi genç yetenek yok diyosunuz fm2006 da
    galatasaray ın alt yapısına ve almanyadaki alt yapılara bakın türk dolu!...............................

uğur erdoğan

bence fm 2006 da fm2005 ten daha fazla genc yetenek var arkadaslar

gs under20 EMRE KÖROĞLU bu adamı almam diyemiyeceksiniz

15. Default

ibrahim ışıktaş var şutları çok iyi.

kahramanmaraşda oynuyan ve buyuk ihtimal seney fenerbahçeyle anlaşan bir genç defans var..uzun boylu kalıplı çok iyi ibr defans..ileride çok daha ii olcak diyorlar..Veli Kızılkaya..Bu oyuncuyu izlemenizi öneririm..ben izlemedim ama çıkan haberlere gore çok ii oyuncu olacak ve bunu fm ye dahil edin bence ve ilerde super olcak bir yıldızı şimdiden Türk milletine sunun1985 doğumlu ve 1.92 boyunda..Genç millidede oynuyo.

Thumbs up genç oyuncular

alın size türk genç oyuncular necat aygün,polat keser,özcan özgürcan uğur uçar,serhat kum,serkan gedik temur altunhan bakın temur ilk geldiğinde kötü olabilir.fakat oynattııkça gelişiyo.Mutlaka serkan gediği alın adam süper oynuyor.bende üç tane 20 si war öbür güçleride iyi.her maçta gol atıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Oyuncu Platformu gibi olmuş..
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Quote Originally Posted by waciboy
    kahramanmaraşda oynuyan ve buyuk ihtimal seney fenerbahçeyle anlaşan bir genç defans var..uzun boylu kalıplı çok iyi ibr defans..ileride çok daha ii olcak diyorlar..Veli Kızılkaya..Bu oyuncuyu izlemenizi öneririm..ben izlemedim ama çıkan haberlere gore çok ii oyuncu olacak ve bunu fm ye dahil edin bence ve ilerde super olcak bir yıldızı şimdiden Türk milletine sunun1985 doğumlu ve 1.92 boyunda..Genç millidede oynuyo.
    benim yamamı yükleyen bu oyuncudan faydalanma fırsatı bulacaktır

abi sende her fırsatta yamanı övüyosun bırak da senin yamanı biz övelim

Nesil
    2006
    Yer
    maltepe-ist

izmirspordan sencan..16 yasında..alın kıraya verın 2 lıg e 2yıl sonra super oluyo..

sanırım sencan geçen sene gs nin altyapısındaydı

Quote Originally Posted by waciboy
    bende 2 kez izledim bu arkadaşı ve gerçekten güzel oynuyor.inşallah fb ye gelir,ne diyim...

teyfik köse çok yetenekli ama leverkusen de oynuyo caner erkin süper

volkan bekçi galatasarayın altyapısında oynuyor

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

oguz sabankay ,cafercan, galatasarayda ıkısıde super cafercan her mac gol atıo bende
    volkan babacan fener cok ii kalecı

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Quote Originally Posted by Torer
    teyfik köse çok yetenekli ama leverkusen de oynuyo caner erkin süper
    Ben 6.0.3 yamasiyla oynuyorum Tevfik Köseyi bedavadan aldim.Adam altyapida clinical striker oldu yaw.Sirf onu oynatabilmek için pazziniyi intere 50 milyon pound a sattim ve hakkaten de gayet iyi yani birkaç seneye daha ihtiyaci var gibi sanki.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

serhat akının kardesi serkan akın da süper bisi

Nesil
    2001
    Yer

bu sene çok önemli tespitler yaptık. PAF maçları bile izleniyor, önümüzdeki yıl çok iyi gençler gelecek.

tevfik köse,yasin karaca,ahmet kuru,selman,

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri