Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 91 sonuç

Konu: Hiç Hile yaptınız mı?

yaa arkadaslar ben cok ilginc bir olayla karsilastim hic editor kullanmadin fm 2007 de butcenizi arttiriyorsunuz gorunce hayret ettim tmm fifa vb. oyunlarda bu tur trainer lar oluyordu ama sonunda fm ye de bulasmislar bu arada bende bir kere hile yaptim oda bursa sporla 1.lige cikacakken son maci kaybettim 4. takim kaybederse cikiyorum ve bende o takiam girip malup olmasini sagladim ve birinci lige ciktim

valla ne yalan söyliyeyim yaptim. Futbolcularin özelliklerini FMM ile degistirdim. Ama zamanla oyunun tadi kacti ve hile yaptigim oyuncularin hepsini takimdan kovdum. Takimin irtibatini FMM'den sifirladim yani oyuna bastan basladim sayilir. Tabi zor oldu irtibatin olmayinca transfer yapmak cok zor oluyor ama bence daha zevkli oluyor böyle. Sezonu bitirince sözlesmemi uzatmayi düsünmüyorum 3.Ligde bir takima gidip o takimi Avrupa'nin en büyügü yapmak istiyorum. Bir takima emek verince kazanilan maclarin tadi daha güzel oluyor

FMde veya CMde hile yapmak bence çok sapma. Zaten oyunda görsel bir olay yok, tek çekiciliği kendi pratik zekanla oyunda başarılı olmak ve de futboldan anladığını göstermek. Hile yapıp da kupa kazansan ne fayda, sadece yazıyla kupa aldın yazıcak, biri sana SS göndersin hiç vakit kaybetme. Haa eğer fazla vaktin yoksa, direk ŞLinde iddalı olmak istiyorsan o zaman Barca veya chelseayı seç. Oyun bir nevi kolay olur ama yinede zevki kaçmaz.(Barcada 3 maç kaybetsen kovulurmuyum heyecanı da var)

4. Default

Quote Originally Posted by melih05 View Post
    eskiden yapmıştım ama oyunun zevkini azalttığı için artık yapmıyorum
    aynen melih arkadasıma katılmaktan zevk duyuyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

1 kere fm 2005 te editörden yapmıştım eskişehirsporu dünyanın en zengin klubü yapmıştım ondan sonra bidaha hile yapmadım
    I'm back...

ben 2007de tek bir hile yaptim **ueroyu Galatasaray a almak icin o da fazladan bisey sayilmaz simdi interde oynuyor zaten ama cnm sikilir tekrardan baslarsam o zaman yapmam

Oyuna fazla bağlanmamak için hile yapıyorum.
    Yaptığım hile şekli ise şu:Real madridi alıyorum 100-130 milyon ytl parası oluyo onu takımımdan hiç sevmediğim oyuncuya transfer ücreti olarak yolluyorum...
    Sonuçta 100milyon ytl civarı param oluyo istediğim oyuncuyu alabiliyorum böylelikle.
    Eğer sıkışık bir dönemden geçiyorsanız(öss zamanı gibi)oyunuda bırakamıyorsanız bol bol hile yapın hata karşı takımı alıp kaleciyi ileri çekin her maç 15-20 farkla kazanın bir kaç hafta içinde bırakırsınız oyunu.

Bende eskiden çok yapardım !

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

kesinlikle hileye karşıyım hileyle oyunun mantığı kalmıyo ki bnm doğama aykırı içim rahat etmez her yere bileğimin hakkıyla gelmeliyim hileyle şampiyon olacagıma hilesiz sonuncu olurum

ben hile yaptimmi oyundan soguyom iyice dewam edesim gelmiyo... bi kere yapmistim sampiyonlar ligi finalinde penaltilarla kaybedince tekrar baslattim.. kazandim ama butun oynama istegim gitti kapattim oyunu

11. Default

fm2005te yapmıştm

evet yaptim oda sakatliklar yuzunden eski save donmek ama bunu maclarda yenilince yapmiyorum Siz dusunun dardanelsporla butun transfer parasini harcayip(200k dolar) ibrahim akini almisim ilk macinda 3 ay sakat olur boyle dedim tam duzeldi 2 3 mac oynadi catt 5 ay sakat unutmadan birde Fm Genie Scout hile sayiliyorsa onu da yaptim

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

FM 2005 te çok yapardım ama sonra zevksiz geliyodu.Ama şimdi FM 2007 de hiç yapmıorum bi o kdr da zevkli
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

2006'da çok yapardım Ama 2007'de çok az yaptım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

acemiyken çok yaptım ama şimdi karşı takımlar beni zorlasın diye hile yapmıyorum.hem hilesiz daha zevkli oluyo.yoksa nasıl kırardım 55 liralık klavyemi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

acemi iken herkes hile yapmıstır

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

2005 te yapıyordum ama sonra dedimki ben delimiyim deniyim kendimimi kanıdırıyom dedim

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

yapmadım yapmıyorum yapmıycam, niye oynıyımki ozman dimi yani..

bn açık açık söliim oyucu almak içn tek bi ker yaptım o da 2005teydi bi daa yapmadım ama burdakiler gözüme cazip gözüktüde bna bi hilkeyi açıklarsanız sewinirim sakatlıklar nası düzeltiliyo yaa :S :S

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

hile değil ama mateus u recall seçeneği açık hale getirmiştim ve sözleşmesini feshetmiştim

ali samiyeni 50 000 kişilik yapmıştım. nasılsa yeniş satd yapılıyo hile sayılmaz aslında

usrobotics Misafir

Bence gercegine uygun olarak yaptiginiz degisiklikler bile hile sayilir.Cunku siz gercegine uygun hale getirince belki daha gucleniceksiniz ve diger gercegine uygun hale getirmediginiz seyler sizden gucsuz olacak.Ya hepsini gercek yapicaksiniz ya da hic ellemeyeceksiniz.Hepsini gercege uygun hale getirmeniz imkansiz zaten onu ancak oyunu yazanlar yapabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

CM4'te Sami Yen'in kapasitesini artırmıştım..O günden bugüne yapmam..

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

oooo çook
    Şaka bir yana arada sırada ufak oynamalar oluyor tabii

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

evet bende fm 2006 da yaptım ama ne yapıyım be kardeşim Türkiye Lig B'den bi takım aldım e malum transfer bütçesi felan harçlık gibi bende transfer bütçesini çoğaltmak için 2 tane uyduruk futbolcumu kakaladım. Sonunda ne oldu fakir ama gururlu bi kulüpken zengin ve havalı bir kulüp oldum.

oofff küçükken Liverpool u dünya kadrosunu kurmusdum ama artik hiç yapmiyom allah cezami verdi benim o günden sonra artik harama el sürmüyom

Quote Originally Posted by Pully View Post
    oofff küçükken Liverpool u dünya kadrosunu kurmusdum ama artik hiç yapmiyom allah cezami verdi benim o günden sonra artik harama el sürmüyom
    Allah nasil cezani verdi

Cok güldürdün beni valla

Quote Originally Posted by yorkashton View Post
    ali samiyeni 50 000 kişilik yapmıştım. nasılsa yeniş satd yapılıyo hile sayılmaz aslında
    O stadı biz goremiycez gaLiba

çalışan oyunlara yani saveli oyunları düzenleyen editörü yükledim ve gs nin adamlarını fulledim takım dehşet oldu. türkiye italyayı 5-0 yendi sonra sildim.

30. Default

hile yaptım ilk manager oynadıgım zamanalrda ama sonra hile benı bu guselım oyundan soguttu sora sora buyuklerden 4 5 tane yemeyı takımımı yavas yavas gelıstırmeyı bedava oyuncu kovalamayı 1 e alıp 5 satmayı ogrendım ve daha zevklı oldugunu anladım bence sı games bu yenı kullanıcı olayına el atmalı bölece coluk cocuk hıle yapıp aa sampıyonlar lıgı aldım dıyemez serefınle bayern den dort tane yer sora 3 yıl sora tas gıbı takımla cıkar onu elersın bu zmanla olur

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri