Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 91 sonuç

Konu: Hiç Hile yaptınız mı?

Ben 2005 de 2006 da hile yaptim hep oyunculari almak icin falan..yada bi maci kaybediyosam saveden geri dönerek falan..siparis verdim yarin mektupla geliyo 2007 yapmak istemiyorum bu sefer ama kendimi tutamiyabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

ben hiçbir oyunda hile yapmam

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

oyuna ilk basladigim zaman yapmistim

ilk oyuna başladığımda her maç rakibe geçip herkesi kenarlara çeker kalecisinide ileri çıakrtırdım okla her maçı 30-0 alırdım halil altıntıp 258 golle gol kralı olmuştu :d fenerbahcede 34 maç 34 galibiyet 900 gol attım 0 yemiştim ama sonra acaip canım sıkıldı ve birdaha o gunden beri hile yapmadım
    sadece mesela telekom 2.ligde türkiye kupasında bana çıkıo son maçında 4-0 yenilmiş ligde evinde ben kendi evimde kupada as kadromla 1-0 yenniliom buna gıcık oldum ve çıkıp girdim 8-0 yendim saçmalıklar abidesi
    bu fm 2005 de oldu bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ahmet_77 View Post
    ama mateus yine geldi dime

hayıt mateus gelmedi ole yapınca

walla benım yaptıgım hileden sayılmaz millet oyuncu almak icin yapar ben almamak icin hehe

Hiç Hile Yapmadım Ama Scout Kullandım Hileyse

Yaaa arkadaslar bnim yaptğım tek şey acbaa sizce nasıl merak ediyorum düsüncelerinisi bazen oyun açtığımda bazı iyi umduğum oyuncuların özellikleri kötü çıkıo onları düzeltiom meslea oyun anındaykenonun dısında hiçbişi yapmıorum cidden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

FM 2006 da bi hile yapmıştım.Buraya Konusunu açmıştım başıma gelmeyen kalmamıştı.Siz siz olun hile yapmayın.Zaten hilesiz daha zevkli...

9. Default sakatların iyileşmesi

Sakatları nasıl iyileştireceğiz? Bunun hilesi nedir? Arkadas bıktım her maç en az 5 eksikle çıkmaktan:-( lutfen bilen biri varsa cevaplasın...

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

ben 2 3 kere sakatlıklar için kulladm x
    abi adamı transfer ediom 7 ay ile 11 ay arasnda sakatlaıo bn nabm

Nesil
    2006
    Yer
    Island

bende genelde cm 03/04 de kullanmıştım ama 2007 de kullanmadım henüz.
    fm 2006 da da kullandığım olmuştu tabii

Baya yaptım.

Mesela;real madrid'in başına geçip at.mad'den carlos indiano'ya tüm parayı yatırdım.Sonra geri at.mad'e geçtim bi baktım takımın transfer bütçesi 70M€ olmuş

Ben de at.mad'den devam ettim tabikide

yok ben tövbe ettim başka takıma geçmeyi...fm 2007 de ilk başladığımda takım çok kötüydü ve kötü sonuçlar alıyodu bende karşıdaki takıma geçtim ilk hafta 11-0 yendim tabiki haftaya benim takım saha çıkmadı wlla nasıl bimiyorum o maçtada 30-0 yenildim ve adamlar kendi oynıyo yedek klubeside boştu

14. Default sakatlık hilesi

ya arkadas yapıyonuz da nasıl yapıyonuz bu sakatlık hilesini.bi anlatın allah rızası için

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bn cm oynarken yapıyodum yane 2003ten beri yapmıyorum o zman zatn caylaktm şimdi kesinlikle karşıyım hile yapmayalım yapanları uyaralım

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

bende aynen çaylakken yapıodm oyuncu almak-satmak içn

Nesil
    2007
    Yer
    --------------------

Wink

FM 7de bi kez hile yaptım o da oyuncu satmak içindi.Ama o kariyerimden hiç zevk alamadım.En iyisi yine hilesiz oynamak...

fenerde ALP AKCAY diye dr-wbr vardı cok istiyordum fener 9 mn dolar+% 15sonraki satıştan pay istitırdu.yeni manager ekleyip nobreye karşılık onu aldım
    memnunum vicdan azabı cekmiyorum.ama bu fenere yaramadı.ex manager victor fernandez boşta kalınca fener irruretayı getirdi ligde 7.ler

ardaslar yapıyonuz ama nasıl bılmeyenler var ogrenmek ıstıyoruz onlarca parayı adamlara yatırıyoruz 1 maç oynuyo sakatlanıyo bızde ogrenmek ıstıyoruz

Danıel Carvalho ve Vagner Love ıcın yapmıstım...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oncelıklle hangı oyuncuu almak ıstıosan yenı kullanıcı ıle o takımın basına gecıyorsun...sonra gercek takmından az bır paraya teklıf yapıosun..Daha sonra kabul edıp..Oyuncunu alıosun tepe tepe kullanıosun...

ben futbolcu learn olayını anlatıyım diye bi konu actım?orda amac,cem sultandan adriano yaratmıştım onu anlatıyım diye?
    vay bursasporda adriona ne arıyo?niye hile yaptın ? hile ile olmaz da?diye beni cok gerdiler?yediler bitirdiler?
    siz sakın hile yapmayın?valla? sağlığa zararlı
    ama ben genclerin hepsinden yıldız yapıcam ve hepsinin eközellikleri(mevkilr kısmında altta sütum halinde?)enaz6-7 tane olcak
    şuan cemsultan milli takımda yaş19
    adrianodan daha iyi oldu?ve 6 ek özelliği var
    -cok sert serbest vuruş yapar
    -guclu şutlar
    -yollar içine ilerler
    v.s. v.s.
    ama en cok imrendiğim anderson(portodaki)
    herifte 10 ek özellik var hepside cok iyi(onu kimsede eğitmemişki ya?nası oluyo bi anlasam?)

Bildigim kadariyla editor sadece oyunu kurmadan once oluyo. oyun icinde mesela 2010 yilindasin. para yok para istion edite girip kulube para koydugunda o para senin butceye gelio mu.Mrk ediorum cvp verirseniz sevinirim

bellşi bi dozajda hile çok iyi oluyo özellikle küçük taklımlara iyi oyuncular alıp büyük takımları devirmek şampiyon olmak saltanatı kaldırma süper oluyo ...

hiç kusura bakmayın hile yapıpta oyunun zevkini kaçıramam

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

valla ben bu gün başladım bi hileye.. bizim takım var kendi kurduğumuz editörden o takımı kurdum isimler bizim isimler.. gerçi birazda zevk meselesi bunun dışında hile die bişi yapmam yapınca oyundan hiç bişi anlamıyom bırakıyom tekrar başlıyom en iisi hilesiz oynıcan

FM 2006 da yaptim cokta severim. nie yaptin die soracak olursaniz Conference North-West ten bir takimi alipta Premier Lig de sampiyon yapmak neredeyse imkansiz gibi. Aldim Stevenage i takir takir oynuyor cocuklar once Con Div. ondan sonra ki sezon Div 2 sonra Div 1 sonra Championship ve en sonunda Premier lig [bu arada ne FA cupta ne de Carling Cupta birsey yapamadim bu da oyunun hile yaptigim icin bana verdigi ceza olsa gerek] premier ligde de son macla kazandim sampiyonlugu gozyaslarimi tutamadim ben ve hileli oyuncularim sahada hungur hungur agliyoruz. 6 sezonda nerden nereye..

arkadaslar benim hileyle yaptigimi hilesiz basarabilecek biri varsa ona HOCAM der saygi duyarim ben beceremiyorum..

bir de San Marino destanim var onuda sonra anlatirim..

eskiden yapmıştım ama oyunun zevkini azalttığı için artık yapmıyorum

Aslında arkadaşlar Mateus iyi bir oyuncu.Hiç profiline bakmadan yollamaya çalışıyordum.Aslında iyi ve çabuk gelişiyor.

omer-faruk-14 Misafir

Ben hileyi çok yaparım ama eğlenmek için. Ama hiç zevkli kariyerime hile bulaştırmam. Yeni bir oyun açarım hep hile yaparım(eğlenmek için).

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben de onu demiştim.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri