1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: günlerdir aradım böyle bir hata yok

Default günlerdir aradım böyle bir hata yok

http://img404.imageshack.us/my.php?image=adszth1.png

oyunu oynuyorum,sorunsuz kaydedip çıkıyorum,tekrar girdiğimde bu görüntü çıkıyor.manager yazan kısım silik,yani tıklayamıyorum.takımın başında ben gözüküyorum ama ne takımı,ne de kendimi görebiliyorum.sildim tekrar yükledim herşeyi yaptım ama sonuç aynı.Allah rızası için bi cevap yazın bıktım bu hatalardan...

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

oyunu server olarak kurmuşsan internet bağlantılarıyla ilgili problem çıkarıyor olabilir...

ayarlardan bi kontrol et istersen "sunucu olarak aç" seçili mi?

evet bi ara online denedim olmadı falan ama sonra hepsini eski ayarlara çevirdim.ayrıca dediğim gibi oyunu sildim,tekrar yükledim yine aynı...

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bir oyunu server olarak açıp bir kere savelersen bi daha o oyun üzerinde değişiklik şansın olmuyo yani o hep server olarak kalıyo...

ama oyuna bi şekilde bağlanabilmen lazım ben online oynamadım hiç o yüzden pek yardım edemeyecem kusura bakma...

bu server olarak açtığım oyun değil.ikincisi tekrar yükledikten sonra yeni oyun kurdum onda da aynı sorun var.valla heryerde arıyorum hiçbir örneğini bulamadım daha?

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

menejere şifremi koydun?
    <')))))>-<

Nesil
    2005
    Yer
    Dünya'dan

cache yi silmeye ne dersin

arkadaşlar sitede yeni olduguma bakmayın o kadar acemi değilim tabiki cache dosyasını sildim ayrıca şifre yok...

Mesaj Yetkileri