Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 72 arası toplam 72 sonuç

Konu: "Çalışma İzni" Problemi, Çözüldü

1. Default

bu baglı klup nedır anlamadım ben
    ben porstmounth un menejerıyım sadece ing lıgı var ve kaleci akinfeev i forvet mokahone yı -------- maxi lopez i alamıyorum ve daha buna benzer genc oyuncuları bu baglı klup nasıl olacak bılgılendırırsenız sevınırım

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Kardeş bizde olmayan oyuncuyu nasıl kiraya gönderelim ki????
    Abi oyuncu geliyor ama tam izin alamadigi icin lig maclari vs. maclarda oynayamiyor bu nedenle oyuncuyu kiralik gonderip geri cagirirsan oynatabilirsin ben boyle yapmak yerine ilk yari doneme kadar bekledim oyuncuyu oynatmadim daha dogrusu oynatamadim ama daha sonra ligin 2. yarisi baslarken oyuncuya sozlesme onerdim yani sozlesmesini uzattim kabul etti ve oynamaya basladi..

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Abi oyuncu geliyor ama tam izin alamadigi icin lig maclari vs. maclarda oynayamiyor bu nedenle oyuncuyu kiralik gonderip geri cagirirsan oynatabilirsin ben boyle yapmak yerine ilk yari doneme kadar bekledim oyuncuyu oynatmadim daha dogrusu oynatamadim ama daha sonra ligin 2. yarisi baslarken oyuncuya sozlesme onerdim yani sozlesmesini uzattim kabul etti ve oynamaya basladi..
    kardesim calisma izni alamadii icin transfer iptal oluo takimina geri donuo adam senin kadronda durmuoki senin kadronda olmayan adami nasi kiralik gonderiosun bu nasi is

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    kardesim calisma izni alamadii icin transfer iptal oluo takimina geri donuo adam senin kadronda durmuoki senin kadronda olmayan adami nasi kiralik gonderiosun bu nasi is
    Calisma izni aliyorsun birde oynatmak icin izin aliniyor o izin verilmez ise oyuncunu maclarda oynatamiyorsun ben onu demistim..

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Calisma izni aliyorsun birde oynatmak icin izin aliniyor o izin verilmez ise oyuncunu maclarda oynatamiyorsun ben onu demistim..
    ole bisey hic gormedim olduunuda zannetmiorum oyunun farkli bi versiyonunu oynuyosun heralde pek bilinmeyen bole american surumleri fln oluo ya ole bisey heralde oyunda ole bi olay yok cunku yada editorden fln yaptin heralde

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    ole bisey hic gormedim olduunuda zannetmiorum oyunun farkli bi versiyonunu oynuyosun heralde pek bilinmeyen bole american surumleri fln oluo ya ole bisey heralde oyunda ole bi olay yok cunku yada editorden fln yaptin heralde
    Herkesin kullandigi bir version kullaniyorum merak etme editor'den de yaptigim felan yok hatta bu olayin tipkisi ortak kariyerde basima geldi..

Su konuya bak bakalim arkadas ne demek istiyor benim demek istedigimi demeye calismiyor mu ?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47585

yanlız sen ve arkadasın warsınız konuda yanı ya cok dusuk bı oranla gorulen bı olay yada bılemıcem nebılıım basıma gelmedı hıc ya ızın cıkıo oynuolar yada ıptal oldu dıe ızın cıkmadıı ıcın ılgınc walla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

güzel çalışmaaa

Nesil
    2007
    Yer
    Fontana di Trevi - Roma :

Bende aynı sorunu Chelsea menajeriyken yaşadım,Psv'den Alex'i aldım ama çalışma izini olmadığı için oynatamadan Benfica'ya kiraladım sonra devre arasında geri çağırdım ama yine çalışma izini yok dedi,en son çare aldığım fiyatın yarısına satmakta buldum

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

İşte benim de demek istediğim bu aldığın taktirde oynatamıyorsun..

Ama bir takıma kiralayıp geri geldiğinde sözleşme önerirsen oyuncuda kabul ederse izin almış sayılıyor..

11. Default

Quote Originally Posted by burhanbba View Post
    bu baglı klup nedır anlamadım ben
    ben porstmounth un menejerıyım sadece ing lıgı var ve kaleci akinfeev i forvet mokahone yı -------- maxi lopez i alamıyorum ve daha buna benzer genc oyuncuları bu baglı klup nasıl olacak bılgılendırırsenız sevınırım

HALA CVP alamadım yardımmm

alex i aldım man city e izin verdiler çalışma izni ramiresi alcam vermio gıcık herifler deniyeceğim bunu

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri