Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 99 sonuç

Konu: Online FM Nasıl Oynanır?

1. Default

yaw biz 4 arkadas evde lan uzerinden oynamak istiyoruz bu oyunu.bir kisiyi server olacak sekilde ayarliyoruz;bilgisayarlar oyunu goruyo hatta oyuna baglaniyor ancak oyunu kuran kisi disinda kimse takim secemiyo.yani sadece unemployed olarak oyuna girilebiliyor.takim secemiyoruz kisaca.buna bi care bulabilecek kimse warmi?ne yapmamiz lazim

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

var mı oynayan
    [email protected]

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar benim de şöyle bir sorum olacak,size epey keko gelebilir ama,kuzenimle evdeki laptop ve masaüstü bilgisayarından oynayacağız,illa net üstünden mi bağlanmalı,ethernetle filan mı olabilir,yoksa başka bir çözüm varmıdıır??bir de adsl modemim de kablolu,ondan ara jakla çift çıkış yapıp iki bilgisayarı bağlayabilirmiyim??

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Karşılıklı oynayabilmek için bilgisiyarların birbirini görmesi yeterlidir. Modemin tek çıkışlı ise bildiğim kadarıyla çift çıkış haline getirerek veremiyorsun. Birine normal şekilde diğerine ise Usb girişinden bağlantıyı verebilirsin.

5. Default

tşk saolun

arkadaslar ben de 7.0.2 yuklu su an 7.0.0 yuklu biriyle oynamak istiyorum.yeni
    oyun kurarken 7.0.0 seciyorum ama gene de 7.0.2 gozukuyor ve baglanmiyor.karsidaki kurunca da ayni sey oluyor

acil yardim edermisiniz.7.0.0 i secmeme ragmen 7.0.2 gozukuyor cok sacma.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

online fm2007 oynıycak adam arıyorum [email protected]

beklerim
    (/s)

8. Default

fm 2005_2006_ oynanir 2007 yi denemedim ama oynamak isteyen gelsin msn adresim herkeze acikdir cobrakral18@ bekliyorum kendine guvenen gencleri

9. Default

4,5 senedir denedik cm de fmde online oynamaı sorunsuz şekilde oynanıo fakat çok fazla kasıo kasma sorununu çözücek bişe yok sanırım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul/Ümraniye

abiler lütfen yardım ediniz ben bu hamachi yi anlamadım onun anlatıldığı bir yer varsa gösteriniz

Quote Originally Posted by yunushenry14 View Post
    abiler lütfen yardım ediniz ben bu hamachi yi anlamadım onun anlatıldığı bir yer varsa gösteriniz
    iste burda

http://www.turksportal.net/makale/fm/463/

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Söylenenleri aynen yaptım fakat "unable to connect server" hatası geliyor.Yardım ederseniz sevinirim...

enver133 Misafir

ben varim oynayabilirim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

merhaba,
    arkadaşımla online fm oynamaya çalışıyoruz ama hamashi'ye bağlanıp oyunu kurduktan sonra, oyunda birbirimize bağlanıyoruz fakat bikaç maç oynayıp oyunu saveletip çıktıktan sonra tekrar savelediğimiz oyunu açınca menejerler boşa çıkıyo.sanki hiç takım seçmemişiz gibi ama lig kaldığı yerden devam ediyor, bu sorunu nasıl düzeltiriz.
    yardımcı olursanız sevinirim, saygılar..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erdili View Post
    merhaba,
    arkadaşımla online fm oynamaya çalışıyoruz ama hamashi'ye bağlanıp oyunu kurduktan sonra, oyunda birbirimize bağlanıyoruz fakat bikaç maç oynayıp oyunu saveletip çıktıktan sonra tekrar savelediğimiz oyunu açınca menejerler boşa çıkıyo.sanki hiç takım seçmemişiz gibi ama lig kaldığı yerden devam ediyor, bu sorunu nasıl düzeltiriz.
    Aynı sorun bende de var.Bunun bi çözümü var mı?

16. Default

.
    .
    .

Quote Originally Posted by erdili View Post
    merhaba,

aynı sorun bnde de war.yardımcı olurmusunuz.

17. Default

Öncelikle sizin sorununuz çözümü şu: oyunu saveleyip tekrar girdikten sonra "game status"e gireceksiniz ve takım isimlerinizin yanında "not connected" yazar siz almak istediğiniz takımınıza yani eski takımınızın yanındaki not connected yazısına tıkladıgınızda durumunuz playıng olur ve o takımla oyuna devam etmiş olursunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

ya online oynamak isteyenler eklesinler

[email protected]

ben hergun oynuyorum ekleyin beraber oynayak

Quote Originally Posted by ewrim_FB View Post
    Söylenenleri aynen yaptım fakat "unable to connect server" hatası geliyor.Yardım ederseniz sevinirim...
    ayni sorun bendede var lutfen yardim edin.cildiricam oynayamiorz fmyi online herseyi yaptik olmuyo.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yakında deneyeceğim çok teşekkürler yazı için.

Quote Originally Posted by besimselman View Post
    arkadaslar ben anlatilanlari tek tek uyguladim fakat "unable to..." diye bi uyari geliyo..fm2006 da oynuyodum fakat bunda olmuyo
    kardes ayni sey bende de oluyo sen cozduysen anlatir misin

bende daha büyüK bir sorun var o programi yükledim ama vista için degilmis simdi ne yapçam Lütfenn yardim edin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

hamaciyi denedik ama oyun çok kasıyor bunun nedeni nedir ??

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    hamaciyi denedik ama oyun çok kasıyor bunun nedeni nedir ??

Oyunu kuran arkadaşın bilgisayarının özellikleri düşük olabilir. İnterent hızında sorun olabilir. Hamacinin kastırmasına imkan vermiyorum ben.
    Olmazsa bir de direkt IP üzerinden deneyin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu oyunu Fifa gibi düşün onun içinden online oynuyoruz ok?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Online oynamak gerçekten çok zevkliymiş. Teşekkürler Turksportal.

Evet yahu.Daha önce hiçbir oyundan bu kadar zevk alamamıştım

Ben oynayamıyorum beyler.Yardım edermisiniz !

29. Default

ya arkadaşlar sitede turnuvaya nasıl girebilirim

Quote Originally Posted by BlackGok View Post
    ya arkadaşlar sitede turnuvaya nasıl girebilirim
    Konuyula alakası yok arkadaşım ama yinede yardım edeyim.Şu anki devam eden turnuvaya girme şansın yok.Turnuvalar bölümünü takip edersen bundan sonraki turnuvaya katılabilirsin

Quote Originally Posted by OgUzHaN10 View Post
    Ben oynayamıyorum beyler.Yardım edermisiniz !
    Nasıl yani?Tam olarak sorununu anlatırsan sana yardımcı olabiliriz

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri