1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: fm 2007 .exe sorunu

1. Default fm 2007 .exe sorunu

Ya arkadaslar oyunda arada bir Sports Interactive/Football Manager 2007/fm.exe de sorun veriyo tam oyunu save'lerken bu olunca son yaptığım maç güme gidiyo lutfen bi yardimci olun patchlerden mi oluyo bu sorun acaba

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Buradan indirdiğin ek paketleri kullan sorun çıkarmaz ayrıca bazı güvenlik duvarları .exe için engelleme koyabiliyorlar onu bir kontrol et.Ama hepsinden önce oyun orjinal değilse tek sebeb o dur.Kolay gelsin.

3. Default

Zaten genelde buradan indirdiğim patchlerle oynuyorum oyunu hem oyunum orijinal . Bu guvenlik duvarı dediğiniz olay nedir? Bu hatayı düzeltmenin başka yolu yok mu

4. Default

Hiçbir şekilde sorunu düeltemedim bu arada sorun tam olarak şöyle:

Application Error
    A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in:
    YAHYA-CEB19A9FF/C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2007

Lütfen yardım arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    Anamur Otobüs Terminali/ANAMUR ZAFER

Quote Originally Posted by Zekeriyya174 View Post

Application Error
    A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in:

Lütfen yardım arkadaşlar
    ya bndede sorun bu işte.tam oyunun en heyecanlı yerinde tk die çıkıo.bazen kaydederken çıkıo.nedir bu sorun arkadaşlar ya snrada olan bişy bu.eğer bu sorunu düzeltebilen ya da ne ile ilgili oldugunu bilen warsa lütfen yardımcı olsun

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Antivurus(firewall ayarlarınız)
    napcaz nsl düzeltcez ayrıntılı bi şekilde anlatsan yardımcı olsan??

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Application Error

Lütfen yardım arkadaşlar
    Quote Originally Posted by kerimoglu View Post
    ya bndede sorun bu işte.tam oyunun en heyecanlı yerinde tk die çıkıo.bazen kaydederken çıkıo.nedir bu sorun arkadaşlar ya snrada olan bişy bu.eğer bu sorunu düzeltebilen ya da ne ile ilgili oldugunu bilen warsa lütfen yardımcı olsun

Dil Ayarlarıınız Tamamen doğru olduğuna emin olun.Bende böyle sorunla karşı karşıya gelmiştim tamemen dil ayarlarımı doğru yaptıktan sonra hata düzeldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Quote Originally Posted by ToRResS View Post

Dil Ayarlarıınız Tamamen doğru olduğuna emin olun.Bende böyle sorunla karşı karşıya gelmiştim tamemen dil ayarlarımı doğru yaptıktan sonra hata düzeldi
    Hayır Serhat dil ayarlarından değil.Dil ayarlarından olsa oyuna hiç giremezdi...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hayır abi adım gibi eminim hatta öyle sorun çıkarmıştı sonra dil ayarlarını adam akıllı yapınca oldu biliyorum kendim bu hata ile karşılaştım Tabi; arkadaşın anlatığı nın aynısı ise sorun bide resim ile gösterirse kesin bi çözüm söylerim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Arkadaşım sen en iyisi resim yolla.Daha iyi anlarız sorunu...

Nesil
    2006
    Yer

dil ayarlarım tam.zaten son zmnlarda olmaya başladı bu.sorun yine çıkcak nslsa en kısa zmnda.o zmn ss koyarım.ilginiz içinde tşk ederm arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Ss Koyunca daha iyi bir yorum yapabiliriz arkadaşım böyle anlatmakla felan olmuyo Ss Koyarsan Daha iyi olur

Nesil
    2006
    Yer

az önce oynadım da hata vermedi.ama ilk hatada ss eklicem arkadaşlar inş çözülebilcek bi hatadır bıktırıo çnkü bazen

14. Default

Dil ayarları tamamen doğru kaç kere kontrol ettim resim de bu:
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Nesil
    2006
    Yer

arkadaşlar bndeki sorunda bu işte.tamamiyle aynısı.ne yapcaz burda ya.zekeriyya dostum saol bek eklicektm sen eklemişsn.arkadaşlar yardımcı olun lütfen

16. Default

Kerimoglu kardes senin de genellikle oyunu tam save'lerken mi oluyor bu hata ? Ben en çok oyun savelerken çekiyorum bu hatadan sonra da kaç maç geriden başlıyoz aynı maçları bi daha yapıyoz

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Dil ayarları tamamen doğru kaç kere kontrol ettim resim de bu:
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşım Oyun orjinal değil banada oluyodu tam maça başlarken aynı bu hatayı verip oyundan atıyodu

Nesil
    2006
    Yer

Kerimoglu kardes senin de genellikle oyunu tam save'lerken mi oluyor bu hata ? Ben en çok oyun savelerken çekiyorum bu hatadan sonra da kaç maç geriden başlıyoz aynı maçları bi daha yapıyoz
    eet kardeş tam oyunu kaydederken oluo.oynadıgım oyun hep boşa gidio
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Arkadaşım Oyun orjinal değil banada oluyodu tam maça başlarken aynı bu hatayı verip oyundan atıyodu
    ya bu hatayı bnde son 20 gndr fln vermeye başladı önceden hiç böle bi hata vermiodu

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

O zmn Oyununu save ederken bir hata oluşmuştur sende diyorsun Tam oyun savelerken olmuş

bu hata yuzunden 2 kere format attım pc'ye... dil ayarları bozuk dediler hepsini yaptım,pc'nin kullanıcı adında turkçe karakter var dediler onuda duzelltim ama hala olmadı.. oyunda 1. sezon bitip 2. sezonun yarısından sonra her saveleyişimde bu hata verio.. bu hata kopya oyunlu ilgiliyse yarıın ilk işim orjinal fm almak( ciddi soyluyorum)

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Oyununuz orjinal değil.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by resulbalaygs View Post
    bu hata yuzunden 2 kere format attım pc'ye... dil ayarları bozuk dediler hepsini yaptım,pc'nin kullanıcı adında turkçe karakter var dediler onuda duzelltim ama hala olmadı.. oyunda 1. sezon bitip 2. sezonun yarısından sonra her saveleyişimde bu hata verio.. bu hata kopya oyunlu ilgiliyse yarıın ilk işim orjinal fm almak( ciddi soyluyorum)
    Orjinal oyun alacakmışsın zaten alırsan iyi olur sorun çıkarmaz..!

Nesil
    2006
    Yer

oyunun kopyalığı ile ilgisi olsa snradan böle bşy olmazdı bnce sürekli böle bi hata verirdi.bu son 15-20 gndr olan bşy

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Oyununun datası ilerleyince çıkıyo..

Nesil
    2006
    Yer

eyw saolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Oyunum orjinal.. Tam giriyorum reklamlar falan geçiyor sonra ekran kararıyor direk bu hatayı veriyor ?

27. Default

Arkadaslar bu hatayı bende de veriyor, yıl 2011, kafasına göre takılıyo oyun ilerlerken bir anda hata veriyo, oyunu tekrar kurarak bu hatayı atlata bilir miyiz, yoksa save dosyası bozulmuş mudur acep? Ayrıca hatanın kaynağı nedir acaba?

oyun ıcınde dıl ayarı degısıyor veya patch hata verıyor o yuzden hatalar cıkıyor.. dıl ayarından emın olun veya patch tekrar yukleyıp carck ledıgınız zaman duzelecekdır arkadaslar..
    benım de bı sorunum var.. save lı oyunumu sımdı acamıyorum.. "kayıtlı oyun yuklenemedı" dıyor.. ne yapmam gerektıgını bılen var mı arkadaslar..fm 2007 de .

Arkadaslar merhabalar. Bu hatadan cok ama cok cektim. Oyun dil ayarlarindan fln degil tamamen oyunun database i ilerliyince oluyor. Bende bir seferinde 20014 de digerinde 2025 de oldu. Ayrica oyunumda orjinal. Sonra tum oyunu sildim ve hic bir eklenti(patch) yapmadan devam ediyorum 2021 civarlarindayim sorunsuz gidiyor simdilik. Unutmayin oyunun database inde yaptiginiz her degisiklik eklediginiz her yama her dosya oyunun islemsel dongusunde cakisma(crash) olma ihtimalini arttiriyor. Ayrica bu save dosyasini da bozuyor yani kurtarma sansiniz pek yok. Iyi oyunlar...

Mesaj Yetkileri