Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 62 sonuç

Konu: 4-2-3-1 Taktiği

ben bu transferlerin yarisini yapmadan turk oyuncularla cl yi aldim ikinci sene fenerle
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by extensor View Post
    oncelikle acayip buldugum yanlari yazayim bende buna benzer bir taktikle cikiyordum werder bremen le 2012 de sampiyonlar ligi sampiyonu oldum falan 6 sezon 5 sampiyonluk yasadim hic hile yapmadan
    genisligi arttirmissin alan daraltmayida oyunu genis alandami oynayacaksin dar alandami ikisinide arttirman komik
    hem hucum oynuyorsun hemde savunmayi geride kuruyorsun buda komik fenerbahceyle oynamak kolay ayrica ben size daha klas bir taktik yazayim 4 lu defans dr v dl ileri ok dmr dml ye kadar iki tane dmc amr ve aml ileri ok fr fl ye kadar amc ve fc seklinde oynayin kontraya cikin dmc lere sert oynatin savunmayi geride kurun amr ve aml yi atak oyuncu diye belirtin topu kosu yollarina atin kontra atak oynatin pas odagini iki kanada birden yapin amc ye serbest rol verin fc niz agir olmasin cok kisa olmasin kafa toplari iyi olsun bitiriciligi iyi olsun
    haklisin hem genis oynayip hem alan daraltirsan kondisyon diye bisey kalmaz.

savunmayi geride kurup hucum oynamakta bi anormallik yok. ama savunmayi geride kurup hucum oynayacaksan en az bi tane sabit dmc olmali.o da eksik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sağol kardeş denicem

mcler farkındaysanız iyi şut atan ve adam geçirmeyen türden onun için aslında hem amc hemde dmc gibi oynuyorlar ve evet bu adamların bayağı iyi olması lazım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

taktik linki kaldırılmış

Denicem taktigi bakalım nasıl...

taktik linki siteninkiyle değiştirilmiştir

Benim Taktiğimden Tek Farkı

Sende 2MC Var Ben Onları 2DMC Girdim

DMC'ler Pirlo Ve Gattuso. Milanla Oynadığım Için Büyük Şans Tabi.

Driver Dostum Skin'i Indirdim Ama Winrar'dan MasaÜstüne Atarken Sıkıntı Oldu.

Tekrardan Upload Ya da Bana Bir Şekilde Ulaştırma Şansın Var mı ?

Şimdiden Tşk...

imzamdan skine ulaşabilirsin

Çok etkileyici görünüyor.Teşekkürler.

güzel taktik eline sağlık

yorumlarınız için sağolun

arkadaşlar harika bir taktik bence fener yönetenler denemeliler ama başka takıma uyar mı onu taktik kurucusu bilir ama gercekten bu taktikle ligde 8 gol felan yedim ve lider im aramızda 25-30 puan felan war şampiyonluğumu ilan ettim kısacası deneyin

muthisssssssss

Arkadaşlar ben Bursaspor'da denedim hermaç 3 yediğim Vestele bu sefer ben attım. Zorlandığım Antalya'nın kilidini çözdüm bu iki takımda 3-5-2 oynuyor ve bu taktik 3-5-2 yi paramparça ediyor.3-5-2 ye karşı kesin çözüm diyebiliriz.

arkadaşlar taktiğin işinize yaradığına sevindim

la indiremiyorum rapide atsanıza sitede problem var ...........

link çalışıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

guzel paylasım

Quote Originally Posted by cenk76 View Post
    guzel paylasım
    beğendiğine sevindim

Ne zamandır FM oynamıyordum son maçlarım

Şampiyonlar Ligi Grup H

Roma 3-4 FB

Quote Originally Posted by oguz25 View Post
    beğendiğine sevindim

gerçekten güzel taktik bu taktiği uyguladıktan sonra watfordla 5 maç arka arkaya kazandım çok sağol

yorumlar iyi ama bu taktikle cok gol yenmezmi sizce...

eywallah saolasun kardes sımdı denıyorum

Quote Originally Posted by sametyener View Post
    yorumlar iyi ama bu taktikle cok gol yenmezmi sizce...
    ben yemiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

bravo kardeş,süper taktik.ilk yarı bittiinde manisasporla ikkinci sıradaydım 6 puan farkla gerideydim.benm taktikdede diziliş aynıydı bu taktiği kullanmaya başladım lig şampiyonluğu ve türkiye kupası geldi

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

deniyorum......bakalım...

sewgili driver , dedikleri gibi taktigin super ama avrupada asiri gol yiyorm ve en ufak bi basarim yok , tr liginde karsi takimlar bastiramadigi ve genelde cekildikleri icin bu taktik superde biraz bastiran bi takim beni resmen darmadagin ediyo , bana onerebilicegin ii bi defans vs varmi cunku umit ozat,serkan balci,rustu vs yok bende hepsi takimlarinda onun yerine sag bekte mehmet topuz oynuo defanstada onderle , luizao yada tavsiye edicegin baska bi defans oynicak , soldada marcelo oynuo ama dedigim gibi ozellikle avrupa maclarinda siradan takimlar bile bu taktikle beni darmadagin edio , onerebilicegin bisi varsa onerirsen sevinirim .. tesekkurler ..

Bu taktigi orta guclu bir takima yap.Lig sonu avarajin -30 Puanun 30 olur.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri