ben bu transferlerin yarisini yapmadan turk oyuncularla cl yi aldim ikinci sene fenerle
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Quote Originally Posted by extensor View Post
oncelikle acayip buldugum yanlari yazayim bende buna benzer bir taktikle cikiyordum werder bremen le 2012 de sampiyonlar ligi sampiyonu oldum falan 6 sezon 5 sampiyonluk yasadim hic hile yapmadan
genisligi arttirmissin alan daraltmayida oyunu genis alandami oynayacaksin dar alandami ikisinide arttirman komik
hem hucum oynuyorsun hemde savunmayi geride kuruyorsun buda komik fenerbahceyle oynamak kolay ayrica ben size daha klas bir taktik yazayim 4 lu defans dr v dl ileri ok dmr dml ye kadar iki tane dmc amr ve aml ileri ok fr fl ye kadar amc ve fc seklinde oynayin kontraya cikin dmc lere sert oynatin savunmayi geride kurun amr ve aml yi atak oyuncu diye belirtin topu kosu yollarina atin kontra atak oynatin pas odagini iki kanada birden yapin amc ye serbest rol verin fc niz agir olmasin cok kisa olmasin kafa toplari iyi olsun bitiriciligi iyi olsun
haklisin hem genis oynayip hem alan daraltirsan kondisyon diye bisey kalmaz.

savunmayi geride kurup hucum oynamakta bi anormallik yok. ama savunmayi geride kurup hucum oynayacaksan en az bi tane sabit dmc olmali.o da eksik.