1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Profillerinizi Güncelleyin

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Profillerinizi Güncelleyin

ARkadaşlar yeni foruma geçtik hayırlısıyla.

24 Aralık 2005 tarihinde vbulletin lisansını satın aldık ve eski forumu buraya aktardık.

Şimdi üyeler vbulletin forum yapısına uygun olması açısından profillerini düzeltmeleri gerekmekte.

Forum kullanımı hakkında bilgilendirme yine buradan vereceğiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Yeni forum hayırlı olsun..artık imza'da resim serbest mi?..istediğimiz avatarı koyabilecek miyiz..?

YEni forumumuz hayırlı we uğurlu olsun : )

bende hemen profilimi gözden geçirdim...

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Bullettin'i her zaman phpbb'ye tercih etmişimdir, iyi oldu ellere kollara sağlık.

Bana öyle bir zor geliyor ki capriceman bi biLsen : ) ama alışacam başka çare yoq..

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by from_edi
    Bana öyle bir zor geliyor ki capriceman bi biLsen : ) ama alışacam başka çare yoq..
    Bakma fonksyonu çok olan iyi forumdur bullettin. Kolay kolay da hack yemez. Bir iki güne kadar alışırsın

Question

abi şimdi resim kullanabilirmiyiz imzada

bence yine kullanmayalım... Sonuçta önceki forumda yasaktı we bu yeni die burada kalkacak die bi şiy yoq... bence böyle dewam edeLim..

yanlız arkadaşım o phpbb idi burda bi sorun teşkil etmye bilir bence gzl resimler olursa hiç fena olmaz tabi baskı yapamayız beğenmeyen gitsin zorla yapılacak bişi değil sadece bi soru rica

phhBB weya vb olması fark ediyor mu ki ? Sonuçta Düzen işi bence...

ya bide unuttuğum bişi var şimdi biz kendi mesajlarımızı düzeltemıyecezmi bazen unutuyom eklemek gerekio heee ya You have reached your stored private message quota and can not send any further messages until space has been created özell mesaj atarken bu hatayı verio nedir bu

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Bence de imzalara resim eklenmemeli, neticede düzen bozuluyor baya bi kalabalık oluyor...

Ayrıca yazdığımız mesajları neden düzenliyemiyoruz?..

bunun nedeni yoneticilerin izn vememesi sanrım

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Mesajlarınızı düzenleme ve silme iznini kaldırdım, ama belli bölümlerde bu düzeni uygulayıp çoğu bölüme düzenleme koyacağım biraz beklemeniz gerekecek.

Bu arada arkadaşlar, yeni foruma geçince özel mesaj kotalarınız eski forumdan yüklü geliyor. Özel mesaj bölümüne girip gönderilenler ve gidenler kutularını tamamanen boşaltmanız gerekiyor yoksa yeni bir mesaj alamaz ve atamazsınız..

Ayrıca eposta adreslerinizi düzenleyin, sık kullandığınız adresiniz olsun zira forumla ilgili işlemlerinizde oldukça lazım olacak

İmzalardaki resimler forum düzeni ile alakalı, onun için koymayalım ok

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

abi ben alıyorum ama atamıyorum ginede bi başltıyım ama

Volkan abi birde bu avatar meselesi waR... Biz kendi bilgisauyarımızdan avatar yükleyemicez mi profiliize... İlla size gönderip siizn eklemeniz mi gerekiyor ?

Quote Originally Posted by from_edi
    Volkan abi birde bu avatar meselesi waR... Biz kendi bilgisauyarımızdan avatar yükleyemicez mi profiliize... İlla size gönderip siizn eklemeniz mi gerekiyor ?
    malesef öle heralde çünkü avatara girdimmi öyle bişi yok bide avatarda ERKEK ÇİZGİ bölümü falan yok onlar olmucakmı VOLKAN abi???

arkadaşlar sizde bişi beğenmiosunuz ya fln dermmişim onlar hep yapılacak şeyler ama adminler bile bile koymuo resmi ekleme hani saçma sapan şeyler eklenmesin die eğer bir açarlarsa yandık 5.000 kusur kişi var hangisine bakılacak ki

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

ya bir sürü kişinin eski forumda kullandığı avatarları taşınmış buraya benim neredeyse siteye geldiğim günden beri kullandığım avatar ı buraya taşımamışlar

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Quote Originally Posted by akrepveumut
    malesef öle heralde çünkü avatara girdimmi öyle bişi yok bide avatarda ERKEK ÇİZGİ bölümü falan yok onlar olmucakmı VOLKAN abi???
    Heralde sonra sonra gerekli eklemeler yapılır ya, daha forum çok taze...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

Lightbulb

bence de bu forum daha iyi oldu ilk girdigimde zorlandim ama simdi kolayca her seyi bulabiliyom ya imza nasil olcak ve ne ise yariyo ki

Mesaj Yetkileri